Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA36(K) CA


Recommended Posts

mu mu

no dobra tego problemu chyba jeszce tu nie było :F

coś mi się zaczeło blokowac w karabine na początku pomyślałem to na pewno styki więc z kumplem go rozkręcliliśmy i o dziwno po wyjęciu gearboxa z body wszytko zaczeło chodzić aż miło było posłuchać więc zadowoleni włożyliśmy gb spowrotem do body i o dziwo znowu nie strzelało 8O wyjmujesz strzela wkłądasz nie strzela :F

juz raz pojawił sie ten problem ale wtedy odesłalem do go machineguna i jakoś to naprawili a teraz po dokładnym przyjżeniu sie gb okazało sie że tam są jakieś dziwne śruby i wogule :?

ktoś ma jakiś pomysł co to może być za ustreka i jak to naprawić :?:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mu mu

silnik przestaje pracowac chyba sie jakos zacina bo innego wyjscia nie widze czemu po wlozeniu do raczki przestaje chodzic  :?  

tylko czemu rok pracowal bez problemów i teraz takie cos  8O

Na 90 % przyczyna będzie tkwiła w stykach i złączkach zasilania. W G36 dobrze jest dobrze ułożyć zestyki w przedniej części GB (te które widać nawet bez rozkładania - po wyjęciu magazynka - lubią się luzować - trochę kleju termicznego załatwia sprawę. Druga rzecz - ułozenie kabelków i dokładnośc spięcia konektorów. U mnie z powodu konektora objaw był taki, że po zdjęciu foregripa strzelał, po założeniu nie strzelał i tak w kółko kilka razy - bardzo śmieszne. 8O

Link to post
Share on other sites
mu mu

sprawdzalismy połączenia i kabelki i ne wydaje mi się aby w tym tkwił problem ale dla pewnosci jeszce raz sprawdze :wink:

 

wiem wiem, bo on ma byc przystojny a nie inteligentny... :wink:

Chris a nie bawiłeś się czasem śrubą dociskającą silnik...

Link to post
Share on other sites

mu mu

oczywiście że się bawiłem :wink:

ale wyglada to tak jakbysie silnik sie blokowal w body 8O po wielokrotnym sprawdzaniu i macaniu silnik wyjety z body pracuje normalnie po wlozeniu go na 2 cm do raczkizaczyna sie blokowac i wydawac dziwne odglosy 8O nie mam pojecia co sie dzieje :F

Link to post
Share on other sites

Witam. Może mi ktoś poradzić , co musze zdjąć aby dostać się do komory hop-up w CA36 w ten sposób, aby zamontować dystanser i zacisk do lufy ? Oba te elementy wypadły mi podczas czyszczenia broni , nie mam pojęcia w jaki sposób gdyż hu był odkręcony na minimum. Prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam , Haszczu.

 

(Wiem , że to temat o CA36K ale w kwestii dotarcia do hu powinno być chyba tak samo jak w długiej wersji)

Link to post
Share on other sites

1. Odkręć tłumik ognia

2. Zdejmij przedni chwyt

3. Odkręć CAŁĄ lufę zewnętrzną - wraz z mocowaniem, nie tylko końcówkę. Musisz odkręcić 3 śrubki, aby to zrobić.

4. Kiedy wzdejmiesz całą zewnętrzną lufę, wyjdzie także wewnętrzna wraz z komorą hop-up.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mialem ten sam problem co CHRIS506 tylko, ze u mnie gieta jeszcze strzelala jak naprawde mocno wcisnalem spust.

Przy wyjetym gearboxie wszystko dzialalo jak powinno.

Dopiero po umieszczeniu w raczce ten problem znow wystepowal.

Na szczescie moja G36tka jest jeszcze na gwarancji wiec wyslalem do asgshopu i chlopaki naprawili. Niestety nie napisali mi jak to zrobili. Chris, moze do nich zwroc sie z zapytaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z tego co wiem lufa do M14 Deep Fire ma inaczej rozmieszczone nacięcia trzymające ją w hopupie i raczej nie pasuje do innych replik niż M14.

 

Dobra panowie - stawiam takie pytanie: jak zamocować do rączki transportowej g36 kolimator NIE UŻYWAJĄC szyny?

 

Widziałem kolimator zamontowany nad lunetą za pomocą metalowej obejmy (skręcanej śrubką).

Link to post
Share on other sites
A może ktoś próbował 500mm z M14 produkcji Deep Fire`a?

Po pierwsze jest za długa o 6 mm i nie można nakręcić do końca tłumika płomienia, trzeba go rozwiercić na 9 mm.

Po drugie nacięcia na mocowanie lufy są w innym miejscu i nie da się jej porządnie zamontować w replice.

Link to post
Share on other sites

Co dziwne mam m110+bore, i naprawdę po zmianie kabli nie zabiera wcale duzo energi, wcześniej miałem m15 CA z Largem i między tamtym Largem1800 a V-shapem1700 nie widze żadnej różnicy starcza na 1500kulek(może i więcej, wiecej nie wytrzelilem)

Do G36k ja włożyłem lufe od m4 i nic nie wystaje w tłumiku płomienia ;)

 

Jeszcze zostało miejsca, tyle że już nie nakręce tłumika(tak myśle)

 

Aha i jak coś :) mam w 100% sprawną lunete do G36 (5 miesięczną) zamienie na szyne od C TM czy CA cokolwiek. Poprostu nie lubie lunet i tyle :) wole muszke i szczerbinke.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...