Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UF PRO Striker


Recommended Posts

Witam.

Mam prośbę o opinie na temat munduru UF PRO Striker, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tym wzorem. Jeśli nie, to może ktoś z Was używa spodni z Wind Stopper i może coś o tej membranie napisać, wiem, że zimą będzie super, ale jak spisuje się latem? Nie chcę ugotować jąder za 130 euro.

A tu link do strony producenta:

http://ufpro.si/uf_pro_products/pants/31/uf_pro_striker_greenzone_combat_pants/

Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak poczytać o tym, co się chce kupić. Wind Stopper jest jako wkład.

Ale pomijając sprawę membrany, może ktoś ma coś do powiedzenia na temat tego munduru?

Generalnie poszukuję dobrego munduru w camo Pencott Green Zone. Może coś polecicie?

Specopsa znam, bardzo fajny, ale, o ile nic się nie zmieniło, to trzeba czekać 3 miesiące na odpowiedź i pół roku na realizację, bo ktoś tam nie ma maszyny do prasowania za milion. Helikon jakością niestety nie grzeszy, zawiodłem się na ich produktach już nie raz, a S.O.D jest droższy od drogiego.

Link to post
Share on other sites

Ze Specopsem nie jest lekko, ale te 3 miesiące i pół roku to przesada. Ja komplet w A-TACS FG dostałęm po 3 miesiącach. Trzeba tylko mieć sporo determinacji :)

Niestety Specops nie ma w ofercie żadnego hard lub soft shella. Ogólnie jest bida z membranami w nowych fajnych kamuflażach takich jak PenCott czy A-TACS.

Link to post
Share on other sites

O hardshellu w A-TACS/PenCott nic nie słyszałem, ale w przyszłym roku mają pojawić się lekkie softshelle w PenCottach.

 

Wracając do tematu spodni UF PRO Striker - nie mają one Windstoppera. Są zrobione z 50/50 NYCO Ripstop i są przystosowane do dołączenia opcjonalnej podpinki z Windstoppera! Spodni nie posiadam, natomiast mam inny element ich odzieży, który uszyty jest na bardzo wysokim poziomie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

W przypadku UF-Pro cena jest w pełni uzasadniona - materiały, jakość szycia i ich stopień skomplikowania.

To znaczy, żeby była jasność - ja nie mówię, że cena nie jest zasadna. Bo w obu przypadkach jest to sprzęt pierwszej klasy, co udowadnia powszechne użycie w jednostkach specjalnych, natomiast nie każdego stać lub po prostu nie chce wydawać tyle kasy na ten interes, a podobać się podoba co daje pole do popisu Specna Arms firmom oferującym kopie, czy jak kto woli repliki tych produktów.

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...