Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G27 [GALAXY]


Recommended Posts

@patro5140 oczekujesz aż ktoś podejmie decyzję za Ciebie? Bo ja już nie wiem czego Ty chłopie chcesz. Padło już tyle podpowiedzi, rad ,że więcej naprawdę nie potrzeba. Twój portfel, twoja decyzja.

zakładając ten temat miałem nadzieję że ktoś ma tę replikę i podzieli sie ze mną opinią na jej tema, widać że nikt jej nie ma
Link to post
Share on other sites
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patro, kup, postrzelaj choćby w garażu, w lesie gdzie nikogo nie ma, napisz o niej...

To będą cenne informacje dla potencjalnych chętnych...

Pamiętaj, jeśli będziesz opisywał jej osiągi, to napisz w jakich warunkach strzelałeś (wiatr, temperatura), zmierz zasięg choćby na kroki (przeciętny krok to 0,7 m), jaki rozrzut na pojedynczym, krótkie serie (2-4 kulki), długa seria, jakich używałeś kulek (postaraj się użyć dobrych G&G, MadBull).

Link to post
Share on other sites

mam małe pytanie, jeśli dodam teraz cymke do koszyka za to 220 zł, a na zakup zdecyduje się np za 2 tygodnie to cena pomimo zmian będzie taka sama jak w dniu dodania do koszyka?

Leci chęć na tą replikę, ale wole poczekać jak ktoś się na to skusi i co nieco skrobnie na jej temat.

Karaluch, widzę, że też masz agma 003 a jako że też go mam, po dostaniu repliki mógłbyś napisać coś o różnicach między g27 a agmiem, na pewno mnie to zainteresuje :)

Link to post
Share on other sites

mam małe pytanie, jeśli dodam teraz cymke do koszyka za to 220 zł, a na zakup zdecyduje się np za 2 tygodnie to cena pomimo zmian będzie taka sama jak w dniu dodania do koszyka?

Leci chęć na tą replikę, ale wole poczekać jak ktoś się na to skusi i co nieco skrobnie na jej temat.

Karaluch, widzę, że też masz agma 003 a jako że też go mam, po dostaniu repliki mógłbyś napisać coś o różnicach między g27 a agmiem, na pewno mnie to zainteresuje :icon_smile:

Różnice? Tu masz silnik a w pompce masz silnik w mięśniach, o to ta różnica jeśli o to ci chodzi xD Dobra, bez offtopu. Jak dojdzie, to napisze, porobię fotki, i zrobię nowy temat.

Link to post
Share on other sites

Karaluch, widzę, że też masz agma 003 a jako że też go mam, po dostaniu repliki mógłbyś napisać coś o różnicach między g27 a agmiem, na pewno mnie to zainteresuje :icon_smile:

W G27 będziesz miał automatyczny tryb ognia i większy magazynek. Zakładając, że G27 jest rebrandem Cm 028 to znaczących różnic w zasięgu czy celności nie spodziewaj się, no chyba, że porobisz tuning.

Link to post
Share on other sites

MarekMac, czy gearbox z galaxy g27 będzie taki sam jak z cm 028?

Jeśli tak to chyba można brać :icon_smile:

Jak jeszcze wygląda wspomniana przeze mnie sprawa z koszykiem?

Jedynie czym się te bronie różnią, co teraz wypatrzyłem to: Akumulator, i waga. Reszta to samo... Właśnie ciekawe jak będzie z GB i silniczkiem.

Link to post
Share on other sites

Do 10 dni możesz zwrócić replikę bez podania przyczyny. Czyli odsyłasz a oni hajs oddają. Na razie nie doszła, co się tak palisz :icon_wink: Jutro powinno dojść, lub dziś wieczorem... Jakieś 70-80km mam do Wrocławia, więc powinno szybko dojść.

 

 

 

edit:

Jesli kogoś to interesuje, przed kupnem repliki, wysłałem maila w którym spytałem się do kiedy trwa promocja:

"Witam,

 

replika prawdopodobnie będzie w promocji do końca trwania promocji Sharp Sale. Nie jesteśmy w stanie podać daty do kiedy bezie trwała promocja."

 

Ktoś wie do kiedy trwa promocja Sharp Sale? ;)

Edited by karaluch8
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem tę replikę dzisiaj doszła do mnie koło 15 przed chwilą skończyłem ładować baterię 5 h ponieważ pojemność batki jest 1100 ,a ładowarka ma 300 więc nie bardzo...

Ogólnie z repliki jestem zadowolony wyglądam i wszystko jak cm.028 Z 12 metrów trafiałem do butelki 1.5 L z hopem na maxa podkręconym (teraz go przestawiłem na minimum) Wiem ,że źle go ustawiłem wiatr sięgał do 14 km/h w porywach plus śnieg. Butelka była wypełniona wodą przebijała na wylot ,ale czasem wgl nie przebiła butelki kulka po prostu się odbijała. Ogólnie jestem zadowolony i polecam.

Nie wiem czy tylko u mnie tak było ,ale dostałem G27 uszkodzoną... A mianowicie pękniętą

https://imageshack.com/i/1619mij

WIĘC POLECAM OTWIERAJCIE PACZKĘ PRZY KURIERZE I PATRZCIE CZY NIGDZIE NIE JEST REPLIKA USZKODZONA. Ewentualnie zróbcie filmik z rozpakowywania. Czas kłaść się spać i jutro z rana stawać i próbować trafiać z 50 metrów :icon_smile:.

Edited by MarcinUKF
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...