Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kominiarka Neoprenowa


Recommended Posts

Witam !

Ostatnio zapytałem starszego <bardziej doświadczonego> znajomego , o to ,czy

http://allegro.pl/maska-kominiarka-neoprenowa-ochronna-na-motor-quad-i3888931913.html?source=mlt ta kominiarka sie nada ... Odpowiedzią było "Nie , bo będziesz dobrze widoczny" , czy jest to prawdą ?

naprawde nie wiem , i prosiłbym o pomoc :)

Dziękuje, pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kawałek neoprenu wszyty/odpowiednio ułożony w arafatce - cyrkulacja w porządku, zęba nie uszkodzisz.

 

Czy z doświadczenia możesz powiedzieć czy maski neoprenowe dobrze chronią twarz i zęby jednocześnie nie powodując parowania? zastanawiałem się nad kupnem takiej, jednak wybrałem "druciaka" sugerując się lepszą cyrkulacją powietrza i bezpieczeństwem.

Edited by dwoik
Link to post
Share on other sites

Maski neoprenowe odradzam, mam taką, założyłem na jedną grę i od tej pory leży w szafie. Raz że niewygodne, dwa że gorąco. Jedyny plus to to, że w miarę dobrze odprowadzają powietrze i wcale tak bardzo nie zaparujesz. Ale idę o zakład, że po godzinie biegania zerwiesz ją z twarzy :)

 

Jeśli bardzo boisz się o twarz to odłóż kasę na stalkera, on da ci sensowną ochronę i jest z pewnością wygodniejszy od tych neoprenowych potworków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...