Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

>Pierwsza Replika<


Recommended Posts

Witam.

Jestem poczatkującym maniakiem ASG i chciałbym na dobry początek kupić sobie replikę pistoletu.

Jeśli pozwolicie zadam kilka pytań:

1.Jaka replikę wybrać? (Gazowa sprężynowa czy może elektryczna? Czym one się różnią?, która jet najleprza)

2.Jeżeli polecicie mi już jakąś replikę to to poprosił bym o dokładną instrukcję jakie ''naboje'' pod tą replikę kupować i (jeżeli będzie to replika gazowa) jaki gaz kupować :)

3.Zakupy planuję robić tylko w sklepie >> gunfire.pl <<

 

 

Narazie tyle :) Z góry dziękuję za odp. Pózniejsze pytania bedę zadawał w tym temacie jbc. :)

 

 

Pozdrawiam ! :)

Link to post
Share on other sites

Pomysł na rozpoczęcie przygody z ASG od repliki pistoletu jest nie najlepszy, to nie będzie "dobry początek". Pistolet to replika zapasowa, boczna, niewiele nim zdziałasz na "polu walki" chyba, że zamierzasz uczestniczyć wyłącznie w imprezach CQB.

Napisz jakim budżetem dysponujesz (na samą replikę) to wówczas będziemy mogli Ci pomóc.

 

Ps

Pamiętaj, że musisz kupić okulary ochronne i kulki.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

ale ja narazie nie chcę jezdzić na żadne ''bitwy'' chcę tylko zaznajomić się z repliką :icon_smile: Pobawić się nią trochę jeśli można tak to ująć oswoić się z tym :icon_smile: ok.1250zł na początkowy sprzęt to mój budżet. :icon_smile:

Edited by Replikant121
Link to post
Share on other sites

On o niebie, Ty o chlebie...

 

 

Replikant, za 1250zł spokojnie kupisz wszystko co Ci potrzebne i to DOBREJ jakości. Jeśli chcesz więc pistolet a podany budżet ma wystarczyć i na pistolet i na mundur, okularki itp to i tak wystarczy, jesli to kasa na sam pistolet tzn replikę to jeszcze zostanie na jakiś sensowny tunning lub zapasowe magazynki.

 

Wejdź w dział o gazówkach i poszukaj co ludzie polecają. zazwyczaj, przy takim budżecie, wybór jest oczywisty i jest to Marui bo najlepsze.

 

Oczywiście, nie kupisz porządnego sprzętu w sklepie raczej ze sprzętem z dolnej półki, musisz szukać po innych sklepach.

Link to post
Share on other sites

^ Na start gaziak? Coś czuję, że bez konserwacji i znajomości mechanizmów replika pójdzie na gwarancje dosyć szybko.

 

Co jest dobrego w pistolecie? Jak już musisz to kup glocka z konwersją.

 

Przy 1250zł na starcie utopić pieniądze w pistolecie to czysty debilizm.

Za tyle można się ubrać w multicam z kamizelką ładownicami i jeszcze kupić jakąś specne.

Link to post
Share on other sites

Ferekande, najpierw pomyśl, później napisz sobie na brudno, przeczytaj i wyrzuć... :icon_confused:

 

Lesiu, nie zgodzę się z Tobą, pistolet nawet najlepszy nie da takiego efektu jak dobra replika długiej broni...

Zgadzam się, że niekoniecznie "multicam" albo "marpat" i M4.

Link to post
Share on other sites

Ale on CHCE pistolet człowieku. PISTOLET. Klamkę. Krótką replikę. Nie długą. Elektryk, nawet najlepszy, nie da takiego efektu jak B-52. To niech sobie kupi B-52? Czy Ty w ogóle czytasz na jakie posty odpisujesz, czy wszędzie polecasz do znudzenia to samo, bez względu na to czy ktoś pyta o pistolet, snajperkę, mundur w DPMie czy buty Belleville? Wszędzie tylko "kup najlepiej mp5", "kup G36", "kup fleka" i "kup Haixy z demobilu"... Kij, że nikt o nie nie pyta.

Link to post
Share on other sites

Ferekande odważna jesteś, świeża na forum a krytykujesz gościa który na tym forum jest 7 lat :icon_biggrin: on chciał wytłumaczyć że bardziej skuteczny w lesie będzie z dłuższą repliką np. m4 i ja też uważam że za tą kasę bardziej opłaci się kupić długą replikę niż pistolet chyba że rozgrywki CQB

"Ale on CHCE pistolet człowieku"

a ile jest ludzi którzy CHCĄ "snajperkę" a potem sprzedają za bezcen może lepiej zapoznać zielonego z innymi może lepszymi opcjami.

Jeśli chodzi o pistolety to może mp5 lub podobne by cie interesowały, czy tylko klamki?

Edited by szymek908d
Link to post
Share on other sites

OFF nie, może tak mój błąd, stwierdziłem po zdjęciu że to kobieta i po dacie dołączenia że jest świeża wybaczcie cofam, ale nie zmienia to faktu że Powała też ma trochę racji.

Wracając do tematu to w gazówkach dużym plusem (dla niektórych minusem) jest to że po strzelaniu trzeba go czyścic i konserwować jak broń ostrą, zaletą gazówek też jest dźwięk i lekki odrzut a do wad należy zapewne to że w zimie nie postrzelasz i magazynki są drogie jeśli chcesz mieć realistyczną replikę to bierz gazówkę jeśli chcesz być skuteczniejszy weź replikę karabinu.

Link to post
Share on other sites

Wziąłeś pod uwagę, że to może być facet

Off, Ferekande w profilu ma ustawione, że jest kobietą i w kilku postach używała żeńskich końcówek w czasownikach.

 

a ile jest ludzi którzy CHCĄ "snajperkę" a potem sprzedają za bezcen może lepiej zapoznać zielonego z innymi może lepszymi opcjami.

Dokładnie - jeśli Replikant121 mimo udzielonych mu porad nt. wyższości replik broni długiej nad pistoletami nadal będzie chciał pistolet to na pewno nas o tym poinformuje. Wtedy doradzi mu się jakąś klamkę (co zresztą już zrobiono - przynajmniej dwukrotnie polecono klamki TM).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
Off, Ferekande w profilu ma ustawione, że jest kobietą i w kilku postach używała już żeńskich końcówek w czasownikach.

 

Popatrz na dopisek pod moim nickiem (możesz też przyjąć, że wróżę z fusów) :icon_wink:

 

Choć ma długie włosy to nie kobieta, to nie mężczyzna, to gender :hahaha: Panowie darujmy sobie już offtop na tematy damsko-męskie. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...