Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chłopaki mam kurde problem Z AGM 003


Recommended Posts

No to tak jak w tytule mam problem z agm 003 niestety kupiłem to co polecaliście jest wyśmienity ale do rzeczy takie male coś czesć od pompki http://www.fotosik.p...e0bf167620.html i http://www.fotosik.p...f2e31d7476.html tak to wygląda .

 

 

I automatycznie pytanie czy ja to dokupie bez zestawu czy musze wydać kolejne 80 zl na nowego ?

 

Dzieki z gór za pomoc .

 

Dobra jeszcze jedno po rozkręceniu Cały gierbox czy jak sie tam pisze jest [*********] ;(

 

DA sie to dokupić czy nie zabardzo?

 

Wygląda to mniej wiecej że wszystko je powyłamywane prawie tłok głównie tłok golna część tłoka

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Nie wiecie co myśle nad kupieniem metalowego gb ponieważ to tylko tlok i pompka zostało uszkodzone to mysle ze gdzies da sie otrzymac do tego części a w najgorszym wypadku moge go sprzedać tylko bez kolby bo to wersja long a chciał bym kupić sobie shorta wiec cze mień wymienne kolby .

Tylko sie nasuwa kolejne pytanie czy znajde gb do tego konkretnego modelu

Link to post
Share on other sites

Gdyby nie przyjeli zwrotu możesz rozsprzedać to na części - magi osobno, części jak czólenko i inne ważniejsze elementy też osobno. Dzieciakom często psują się te giwery, a na nową kieszonkowe nie wystarcza i pojedyńcze części będą dla nich wybawieniem, a dla Ciebie zyskiem. Możesz odzyskać na tym spory procent poniesionych kosztów.

Link to post
Share on other sites

tak wgl co moge z niej sprzedać bo nie wiem na co jest popyt sprężyna,magi x3, lufa wylotowa , kratownica od lufy , dolna lufa od pąpki ,obudowa i to chyba tyle bo reszta jest uszkodzona a co do kolby to chce sobie zatrzymać ponieważ kupuje shorta i na ewentualna zamiane chce mieć . Więc jak by można bylo to wycenicie mi tak na oko bo nie wiem co i za ile

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc wszystko co nie jest drobnicą nadaje się na sprzedarz. Ustal ceny, wstaw w komisie zbiorczą ofertę i ludzie będą wybierać co ich interesuje. Najlepiej zarobisz na zespole lufy (gumki nie da się wymienić więc jeśli komuś się starła to musi brać całość) i magazynkach

Link to post
Share on other sites

Przy odpowiednich cenach wszystko sprzedasz.

Osobiście chętnie bym kupił (ale nie mam forsy nawet na drobne rzeczy) body (korpus) bo ułamało mi się mocowanie atrapy magazynka rurowego oraz blokadę magazynka (bo zgubiła się gdy złamało się ww. mocowanie). Niedawno ktoś pisał o pęknięciu jednego z elementów zespołu spustowego więc pewnie i to pójdzie. Sprężyny się z czasem ubijają więc też ktoś może zechce kupić. Oprócz śrubek (chyba, że w pakiecie z korpusem), które są beznadziejne raczej wszystko zejdzie. No może oprócz słupków trzymających elementy zespołu spustowego i sprężynek (bo i słupki i sprężynki można łatwo wymienić na rzeczy, które większośc osób posiada w domu).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Całe body (może być bez kolby) i blokadę magazynka wraz ze sprężynką (na tym zdjęciu jest to element w sektorze oznaczonym na jasnozielono, konkretnie ten, którego dotyka sprężynka).

Umówmy się tak. Jak tylko będę miał jakieś wolne fundusze to się do Ciebie odezwe przez PW. Jeśli nadal będziesz miał jakieś części, które mnie zainteresują to wtedy je kupie, ale nie przetrzymuj ich dla mnie. Jeśli znajdziesz kupca to sprzedawaj.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...