Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle NV1316 Clear jak je wyczyścić ?


Recommended Posts

Witam, dzisiaj przyszły mi gogle jak podałem w temacie, niestety bardzo się zawiodłem :icon_neutral: jak je nałożę to po prostu tak jakby były trochę przyciemniane, i w dodatku są na nim jakieś RYSY ! czy wie ktoś jak to wyczyścić i ten efekt mgły na goglach ? bo naprawdę to jest denerwujące, myślałem że w goglach będzie widać jak w okularach korekcyjnych, żadnych barw itd, proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

-Otto- dobrze pisze. Zacytuję Ci to, co jest przy nich napisan:

 

 

Produkt nie stanowi ochrony balistycznej oczu i używanie go w tym celu

 

jest niezgodne z przeznaczeniem! Próby strzelania z 1m wykazały,

 

iż na wizjerach/szkłach/szybkach mogą powstawać wgniecenia, rysy oraz może dojść

 

do uszkodzenia oprawek, czyniącego produkt niezdatnym do jakiegokolwiek użytku.

 

Za używanie produktu w celu ochrony oczu w grach z użyciem replik ASG,

 

firma Klikmarket oraz producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności

 

za konsekwencje zdrowotne użytkownika lub szkody w mieniu,

 

a sam produkt nie może być z tego tytułu reklamowany.

Link to post
Share on other sites

Dobra, dobra, ale nie zmienia to faktu, że i ACMy mogą zapewnić dostateczną ochronę. Sam kiedyś miałem podobne -desert locusty z Taiwana - szybka wytrzymała kikladziesiąt kulek 400fps z przyłożenia.

Jednak pomimo tego pozostawał mi dyskomfort psychiczny i fizyczny. Gogle cięły mi twarz swoimi tandetnie dopasowanymi noskami, gały mi się gotowały, a po kilkunastu minutach wszystko zaczynało parować. Do tego po głowie chodziły mi myśli, że wszyscy mówią że to badziew i nie chroni odpowiednio. Kupiłem sobie uvexy ivo za 2x mniejsze pieniądze i śmigam w nich komfortowo do dziś.

Oddaj to na niezgodność towaru z umową, bo przyjechały podrapane i kup sobie jakieś polecane okularki, czy gogle z demobilu.

Link to post
Share on other sites

Dobra, dobra, ale nie zmienia to faktu, że i ACMy mogą zapewnić dostateczną ochronę. Sam kiedyś miałem podobne -desert locusty z Taiwana - szybka wytrzymała kikladziesiąt kulek 400fps z przyłożenia.

 

Nie mogą. To ,że jedna sztuka wytrzymała nie znaczy ,że wytrzyma i druga.

Link to post
Share on other sites

Mniejwięcej o to mi chodziło, jakoś dziwnie się wyraziłem. Niektóre ACMy się sprawdzą jeśli chodzi o ochronę przed kulkami, jednak wszystkie są niewygodne i swoje kosztują. Sprawdzony, wygodny i trwały sprzęt potrafi być tańszy od nich.

Link to post
Share on other sites

MrMCEC jeżeli sam nie szanujesz swoich oczu nie staraj się do tego namawiać zielonego. Okulary chińkirj produkcji nie posiadają żadnej powtarzalności parametrów i nie mają żadnych atestów. I żeby nie wiem jak przypominały atestowane produkty nie nadają się do użycia w asg. Dlaczego, bo nie wiadomo jak się zachowają w trakcie trafienia kulką. Jesteś na forum dostatecznie długo żeby to zrozumieć.

 

AloneWolfie47 niestety wywaliłeś kasę w błoto. używanie tych gogli stanowi zagrożenie dla twojego wzroku.

Możesz je zakładać na rower czy narty ale nie do asg.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...