Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr Aug z CA


Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też miałem ten problem i uznałem, ze kupię TM. Dlaczego? Bo chciałem mieć karabin na lata, a poza tym to co widziałem u kumpli którzy mieli karabiny od CA sprawiło, że zacz alem stawiać tą firmę na równi z chinolami. No, a szalę zwycięstwa przechyliło to, że TM było w promocji.

Link to post
Share on other sites

Chinole kopiują rozwiązania CA TM itp. czasem lepiej czasem gorzej ( ostatnio lepiej) Nie wiem więc w jaki sposób mają wyprzedzić markowe karabiny , mogą najwyżej zacząć im dorównywać . Chociaż przebijają w relacji cena=fps w stocku , ale wyłącznie na tym bym nie polegał

Edited by trojan123
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zakupiłem Auga a2 : ) wrażenia jak najbardziej pozytywne faktycznie grip i połączenie body z lufą nie budzą respektu , ale jak się nie będzie wbijać gwoździ to wytrzyma. Poza tym ciężki z niego klocek ( po przesiadce z ak cymy wszystko jest cięższe ;])

Link to post
Share on other sites

Gratuluję zakupu! Ale A1 i tak ma ładniejszy kolor ale to już nie moja sprawa. :uśmiech:

Im gun cięższy, tym atrakcyjniekszy ;-)

 

P.S.

Kupiłeś/masz jakiś kolimator lub lunetę? Jeśli tak to zamieść jakieś fotki AUG'a z zamontowanym sprzęciorem

Edited by mathias39
Link to post
Share on other sites

wiecie może gdzie mógłbym kupić części do AUGa a dokładniej te:

AUG-067

AUG-066

AUG-065

AUG-G-1

wg. Exploded Diagram Aug A1 CA str.7

www.wgcshop.com

w wyszukiwarce wpisz aug i posortuj roznąco po cenach.

Na górze będzie pełno częśći po $2-$5. Na pewno się znajdą.

Tylko maruje mają inaczej pooznaczene części, ale no oko można je rozpoznać.

Link to post
Share on other sites

Nie no po prostu mam AUGa a2 i trochę przeszkadza mi to że jest cały czarny. W lesie to widać :wink: , a ja jest niestety zmuszony do strzelania w lesie(tylko takie miejscówki mamy dookoła miasta :roll: ). Malować nie chcę, bo farba będzie później odchodzić.

Link to post
Share on other sites

A wiesz, że jak pod farbę dasz podkład to już nie będzie szybko odchodzić?

 

Albo weź kawałek munduru lightwear lub jakiś letni cieńki naklej taśmę dwustronną przyklej mundur całość zabezpiecz sznurkami. Mnie w miejscu łączenia body nad kolbą pojawiło się pęknięcie na całej długości łączenia. Dałem taśmę + mundur z wycięciem w miejscu "wyrzutu łusek" powiązałem 2 sznurkami przy stopce kolby. Trzyma się od 1-2 mies. I nic nie odchodzi. Nawet po ostatnich deszczach taśma trzyma mocno a górę zamaskujesz:). Lufę owiń mundurem i przywiąż paskami ze spodni(lub czymś innym) Jak chcesz pobaw się tymi paskami i przywiąż jeden do drugiego a zrobi się piękna kępka "glonów"

 

Ps. To tylko w czasie klejenia wygląda jakby miało odpaść po skropleniu wodą. Ja zaliczyłem 5 deszczyków, walenie o gałęzie iglaków podczas czołgania itp.

 

Wszystko zależy od tego jak to zrobisz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...