Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór karabinu szturmowego AEG do 2000 zł kolor czarny, szyny RIS


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie!

Chciałbym prosić o pomoc weteranów sportu ASG przy wyborze odpowiedniej broni do 2000zł.

Jestem początkujący i będzie to moja pierwsza replika z jaką będę miał do czynienia. Mogę wydać 2000 zł (cena samej repliki), ale oczywiście nie chce przepłacać. Jestem po paru miesięcznym poszukiwaniu odpowiedniej dla mnie broni i szczerze mówiąc im dłużej szukam tym bardziej nie mogę się zdecydować co wybrać. Ważne jest dla mnie aby broń posiadała szyny RIS do których będzie można zamontować później kolimator i inne bajery. Również chciałbym aby replika była jak najbardziej wierna i cieszyła oko. Chciałbym żeby możliwie najwięcej elementów było metalowych rzecz jasna. Na drugim miejscu stawiam dopiero to jak broń będzie strzelała, nie wykluczam że będę po zakupie chciał ją trochę z tuningować zwiększając fps-y, ale jest to dla mnie drugorzędne kryterium wyboru. No i rzecz jasna chciałbym aby karabin nie rozpadł się za wcześnie.

Podsumowując podaje kryteria jakimi kieruje się w wyborze broni w kolejności od najważniejszej do najmniej ważnej dla mnie cechy broni:

1. Wygląd (spasowanie części, wierność względem oryginału, fullmetal itp.)

2. Bebechy (ilość fps-ów, niezawodność, gear-box, możliwości tuningu itp.)

3. Niezawodność, bezawaryjność

4. Szyny RIS

6. Kolor w całości czarny

7. Jak najmniej plastiku, abs-u, polimeru i innego badziewia

8. dodatkowym atutem może być EBB byleby nie powodował zwiększenia awaryjności

 

I tak, chciałem jeszcze przedstawić moje typy na konkretnych przykładach:

1. SIG Sauer 556 DMR Full Metal Blow Back King Arms

http://allegro.pl/si...4067996787.html

bardzo podoba mi się wygląd tej broni, ale czytałem że King Arms ma nienajlepsze bebechy

 

2. ASG AEG LMT Defender M4

http://allegro.pl/ka...4103367059.html

też ładnie wygląda ale na forum czytałem że na razie o tych M-kach mało wiadomo

 

3. Karabin ASG AEG Heckler & Koch HK 417D (2.5945X) KL

z wyglądu trochę mniej się mi podoba, ale wygląda na solidnie wykonaną i jest najdroższa

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie i podpowiedzi. Dodam że czytałem już wszystkie przyklejone wątki na forum i tak, korzystałem z wyszukiwarki googla i szukajki forumowej.

Link to post
Share on other sites

No i wszechobecna ostatnio SpecnaArms :-D Śliczniutkie te emeczki robią...

Ja nieemkolubny więc ode mnie możesz dostać propozycje w postaci SA 58 od ASG (taktyk,że składaną kolbą,full metal i gearbox V3) http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=11978. lecz magi mogą być kością niezgody jeśli stawiasz na realizm (brak lowcap). Cena atrakcyjna bo od CA jest po 1700... O tym od ASG jest już temat na forum założony.

A ja sam mam JG3000 (FN FAL) i nie żałuję...uwielbiam full metale i blowbacka.!

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Masz dam ci linka do replik wartych uwagi:

http://www.taiwangun...t-system-desert 1200zł

Plus kolimatorek jakiś uber pro taktyczny za 400zł i latarkę(która wogóle się nie przydaje) oraz może laserek(by świecić innym w oczy i tym samym spowodować ciężki uszczerbek na zdrowiu, który powoduje niezdolność do walki, a tym samym zaliczasz wszystkie fragi) no i na upartego dałbym sprężynę M250(1000 FPS gwarantowane, a tym samym kosisz przeciwników z respa) i oczywiście guma hop-siup(do poprawienia mocy z 1000 do 2000 FPS). Jak chcesz do kup podwieszany granatnik i używaj najmocniejszych granatów i strzelaj tak jak w Kał ow Djuti po głowie by wygrać. Pamiętaj wygrana samemu lepsza od zabawy drużynowej. I do tego jakiś pistolecik z redwolfa za 1000zł i jesteś uber pro taktycznym do kwadratu asggejem nieliczącym się z innymi i kokszącym wszystkich nawet na zagranicznych imprezach.

A później TO THE MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po wszytkich modyfikacjach twoja super pro taktyczna asgejowa replika realistycznego karabinu o mocy wiatrówki będzie wyglądać tak 39884ed040840831ec49c62434ed0555256c4a55.jpg

Edited by Taktyczny Tricerxd
Link to post
Share on other sites

Gazówka jest gówniana bo to WE, btw nie znasz się na replikach więc z łaski swojej nie polecaj czegoś przez co niedoświadczony użytkownik się tylko zdenerwuje jak replika będzie sprawiać mnóstwo kłopotów.

A co do porady, skoro masz tyle pieniędzy więc nie warto się bawić i szukaj replik marki g&p, są chyba najlepiej wykonanymi zewnętrznie replikami ale jak Ci ię podoba umarex to bierz umarexa bo jest tak samo świetnie wykonany.

Edited by samael16
Link to post
Share on other sites

A ja lubię wydawać moje ot kupię sobie wa2000, czasem dsr-1. Gość ma kasę i chce kupić dobrą, spasowaną i dobrze wykonaną repliką, a ty polecasz mu złom od chińczyków, tak mam cymę ,48 i jakość wykonania i spasowania jest w czterek literach w porównaniu do markowych replik jakie posiadam.

A na jego pytanie już padły odpowiedzi co jest dobrym wyborem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...