Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Nabyłem m4 i niby wszysto ok ale z przodu w muszcze był wkręcany plastikowa lufa i pozostał sam wklejony fwint z tej lufy. Jak usunąć resztki lufy zewnętrznej. DOdam że niemoge wogóle znaleść takiej muszki jak ja mam. Jakieś propozycje jak to wyciągnąć?

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ten lata po forum z tą swoją zabaweczką. Gościu wydymali cie po całości, wcisneli ci gówno które nie jest nawet repliką. Nikt na tym poważnym forum nie ma styczności z takim badziewiem. Idź szukaj odpowiedzi na samosi, tam jest sporo niedorozwiniętych dzieciaków bawiących się takim plastikowym szmelcem, a nam nie truj dupy.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Już Ci w innym temacie pisałem - kup coś porządnego bo to badziewie (taka jest smutna prawda - to jest badziewie) jest studnią bez dna. Wywalisz gruby hajs, a efekt będzie mizerny. Taniej będzie kupić porządną replikę - najtaniej wyjdzie jak kupisz shotguna AGM.

Link to post
Share on other sites

Już Ci w innym temacie pisałem - kup coś porządnego bo to badziewie (taka jest smutna prawda - to jest badziewie) jest studnią bez dna. Wywalisz gruby hajs, a efekt będzie mizerny. Taniej będzie kupić porządną replikę - najtaniej wyjdzie jak kupisz shotguna AGM.

Hajsu nie wywali, bo do tego szmelcu nie produkuje się części zamiennych. No chyba, że jest na tyle głupi żeby próbować dorobić mocne części na wzór tych plasticzanych. Koszt liczony w tysiącach złoty, a to wszystko po to aby przywrócić swoją śmierdzącą tanim plastikiem zabawkę do stanu używalności... nieee tak głupim nie da się być.

Link to post
Share on other sites

Wiem że to badziew, ale na początek jest dobrze. Zamieżam w nią władowAć max 50 zł. A za rok jak będzie chajs to kupuje HK416.

To że macie repliki z wysokich półek niedaje Wam prawa do chamskiego zachowania.

 

A wracając do temtu umnie jest w całości muszka połączona z kawałkiem lufy i to o co jest zaczepiane okładziny z szynami ris i w Nią się właśnie wkręca lufe zewnętrzną

Link to post
Share on other sites

Sądzę, że koledzy nie tyle są chamscy ze względu na to, czym się bawisz, ale dlatego, że Ciebie absolutnie nie da się zrozumieć. Niby próbujesz jakoś to wyjaśnić, ale człowieku, błagam, chociaż jakieś przecinki, kropki powstawiaj, bo tego nie da się czytać.

Link to post
Share on other sites

To że macie repliki z wysokich półek niedaje Wam prawa do chamskiego zachowania.

Mam Cymkę 028, jestem trzecim właścicielem - półka wysoka niczym Mount Everest.

Nikt tu nie jest chamski. To prawda jest chamska, brutalna i niemiła, ale nic na to nie poradzisz - tak jest i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zrozumiałem o co mu chodzi! Rozwiązanie: spróbuj złamać replike w połowie bez wyciągania pinu (jeżeli to wgl ma piny). Jeśli złamałeś kup coś lepszego.

 

Pozdrawiam.

 

 

P.S kolego. Daj jakieś zdj czy co. Może uda nam sie rozkminić o co Ci chodzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...