Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur Polowy wz.93.


Recommended Posts

Witam potrzebuję pomocy przy doborze mundur polowego , aczkolwiek ciężko jest mi dobrać rozmiar ponieważ niewiem jak , a nie mam możliwości przymiarki (kupno tablica.pl i allego.pl).

Moje wymiary to 90/181/84 (klatka/wzrost/pas) Jedynie co wiem to że w zimowych/całorocznych rozmiarówka waha się w granicach bodajże 3 cm , a już w letnich nawet do 6 .

 

Znalazłem następujące rozmiary :

1)92/178/90

2)94/175/86

3)http://tablica.pl/oferta/mundur-wojskowy-polowy-wz-93-127a-mon-oryginalny-caloroczny-zimowy-CID87-ID4NBit.html#fdbdd38dd9

4)http://tablica.pl/oferta/sprzedam-nowy-mundur-polowy-caloroczny-104-178-90-CID87-ID5qTgZ.html#7ad5a7981c

 

Ewentualnie jeszcze będę szukał na allegro ale szczerze pomóżcie , proszę ;)

Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak lata temu kolega pożyczył mi swój mundur... mimo, że różniła nas spora różnica wzrostu/wagi, to pasował na mnie jak ulał (wg. rozmiarówki powinien być idealny dla niego) :)

 

Te mundury są faktycznie znacznie większe niż sugerowałaby tabela rozmiarów, więc na Twoim miejscu poszukałbym okolicznego sklepu z demobilem/mundurami/militariami i poprosił o ściągnięcie do przymiarki wytypowanych przez Ciebie rozmiarów. Wz.124 A/MON z którym miałem niedawno "przyjemność", mimo że oficjalnie jest na 190/116 to mieści w sobie figuranta mającego spokojnie ze 130 w klacie/pasie...

 

 

Link to post
Share on other sites

Hell, zgadzam się ale jeśli autor chce "dobry" mundur, w konkretnych rozmiarach, to niech założy na siebie tę przenośną "saunę"... :icon_wink:

Dla mnie ubieranie się w ASG w "Wz-eta", to lekka pomyłka, ani to wygodne, ani nadzwyczaj trwałe, a i kamufluje na bardzo średnim poziomie... :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...