Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka snajperka o wyglądzie l96 ?


Recommended Posts

Witam tak jak w tytule chciałbym kupić coś o wyglądzie l96 i Prametrach SNAJPERKI

 

Odrazu mówie, że nie chce kupować jakiś gówien za 20 zł tylko NP. well ALE z tu8ningiem np.,

 

http://www.specshop....roducts_id=5692

 

 

co wy na to kupować to czy samemu tuningować ?

może też być innej firmy byle miało min 550 fps o 100 więcej od aeg i zasięg +/- 100 metrów ewentualnie 90. Może i mam duże wymogi ale zobaczcie to :

 

I chodzi mi o to jaką snajperke ma ten servisant a nie za ile. Proszę nie mówić mi "Ale l96 od well to gówno nie kupuj" ja myśle że po tuningu jest nawet fajna.

Link to post
Share on other sites

Witam tak jak w tytule chciałbym kupić coś o wyglądzie l96 i Prametrach SNAJPERKI

 

Odrazu mówie, że nie chce kupować jakiś gówien za 20 zł tylko NP. well ALE z tu8ningiem np.,

 

http://www.specshop....roducts_id=5692

 

 

co wy na to kupować to czy samemu tuningować ?

może też być innej firmy byle miało min 550 fps o 100 więcej od aeg i zasięg +/- 100 metrów ewentualnie 90. Może i mam duże wymogi ale zobaczcie to :

 

I chodzi mi o to jaką snajperke ma ten servisant a nie za ile. Proszę nie mówić mi "Ale l96 od well to gówno nie kupuj" ja myśle że po tuningu jest nawet fajna.

Aha i jeszcze że nie chodzi mi że on ma tam chyba coś tam mk 12 tylko ja,kie on ma parametry
Link to post
Share on other sites

Nie wiem ile masz lat, ale po twoim sposobie wypowiedzi wnioskuję, że niedużo. Zastanów się. czy jest potrzebna ci replika z taką ilością FPS-ów - po pierwsze trochę siły trzeba włożyć, żeby naciągnąć sprężynę przy takich wartościach, a po drugie bez doświadczenia nie wykorzystasz tej repliki, bo po prostu nie będziesz wiedział jak to zrobić i nawet średnio doświadczony gracz z łatwością cię załatwi.

O tej replice, jak i o snajperstwie jest już temat na forum, więc zacznij lekturę właśnie tam, a dowiesz się wielu wartościowych informacji.

Link to post
Share on other sites
Na początku filmu jest wiadomość LISTA CZĘŚCI W OMAWIANEJ DZISIAJ REPLICE W OPISIE FILMU !! A w filmie mówią, że ma "pod 600 FPS" i zasięg 120m. Jakich jeszcze parametrów nie znasz ?
Wiem o tym lecz ja nie chce mieć takiej samej jak on aega tylko spręzynową tylko tak 550 fps
Nie wiem ile masz lat, ale po twoim sposobie wypowiedzi wnioskuję, że niedużo. Zastanów się. czy jest potrzebna ci replika z taką ilością FPS-ów - po pierwsze trochę siły trzeba włożyć, żeby naciągnąć sprężynę przy takich wartościach, a po drugie bez doświadczenia nie wykorzystasz tej repliki, bo po prostu nie będziesz wiedział jak to zrobić i nawet średnio doświadczony gracz z łatwością cię załatwi. O tej replice, jak i o snajperstwie jest już temat na forum, więc zacznij lekturę właśnie tam, a dowiesz się wielu wartościowych informacji.
Trochę pary w rękach mam lecz nie teraz chce z tego korzystać lecz jak trochę fnduszy będę miał i się przeprowadze bo tutaj gdzie mieszkam (ZAKOPANe) nie ma do tego warunków a tak wgl nie chce repliki 650 fps mówiłem tak 550 fps żeby ta różnica była czyli zdowngraduje broń tak pod te 550 fps i zasięg mówiłem min 90 metrów nie chce nikomu krzywdy zrobić zwłaszcza sobie (wiem że trzeba mieć google lub okulary z atestem) Edited by adam7841
Link to post
Share on other sites

Skoro nie chcesz "takiej jak on" to po co pytasz o jego parametry ? A gogle i okulary z atestem to trzeba mieć zawsze a nie tylko w przypadku posiadania snajperki ...

bosze widzisz i nie grzmisz chodziło mi o jego zasięg i fps'y a o gogle ogólnie
Link to post
Share on other sites

Po częściach wnioskuje, że ma jakieś 600+ fps a zasięg pewnie do 100m.

 

Tak ogólnie to za sposób wypowiedzi i kalectwo języka polskiego powinny lecieć jakieś ostrzeżenia....

"bosze" napisałem specjalnie bo inaczej się z nim nie da a co do 600 fps chodzi mi o to że ja to chce zdowngradować jak kolwiek się to nie pisze do 550 fps zasięg +90 metrów
Link to post
Share on other sites

To poszukaj informacji w temacie o warriorze, poczytaj i zrób sobie taką replikę, albo daj komuś do zrobienia. Nie mieszaj niepotrzebnie powietrza, wszystko znajdziesz na forum. Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki w nadziei, że Ci się uda.

 

PS. ostatni mój post nie tyczył się słowa "bosze", tylko wszystkich Twoich wypowiedzi, jeżeli nie zauważasz tego w jaki sposób "próbujesz" się komunikować z innymi użytkownikami forum to zacznij uważać na lekcjach w szkole...

Link to post
Share on other sites

BOSZE w filmie mówili że ma zasięg 120 METRÓW i niecałe 600 FPS. Nawet Ci to w poprzednim poście napisałem ... I nie musisz nic "downgradeować", wystarczy, że włożysz słabsze części i 50 fps ucieknie.

 

 

Tak ogólnie to za sposób wypowiedzi i kalectwo języka polskiego powinny lecieć jakieś ostrzeżenia....

 

Albo strzał z 600fps z przyłożenia :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...