Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gaz: Glock 17TM oraz G96 G&G


Recommended Posts

Jeżeli pozamieniasz plastiki TM na Alu i metal parts a szkieletora na mocniejszy polimer to potrzebujesz mocniejszych gazów niźli pierdy w sprayu jakie muszą używac w Japonii...

walcherowicz, jeżeli latasz na stoku TM'a to Ci długo nie pociągnie, ale jak juz pozamieniałeś to co trzeba na Guardera, AIP, PGC i temu podobne to śmiało bierz ten gaz... Jeste jeszcze silniejsza wersja, bo bez dodatku siliconu, Abbey Predator (z czerwona naklejką) - ten to dopiero kopie !

Link to post
Share on other sites
ale do klocka raczej za mocny. O ile dobrze pamiętam to do replik TM trzeba używać słabszego gazu.

 

E tam, biadolenie. Wiele ludzi używa nawet propanu w klamkach TM i się nie rozwalają - to na prawdę solidne repliki, a nie WE, w których potrafią metalowe zamki podczas strzelania pękać :F.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie mitem jest stwierdzenie że gaz z silikonem ma świetne właściwości smarujące... Taka prawda jak wszy kaszlają ;-)

Nic nie bedzie lepiej jeśli sam klamki nie przesmarujesz...

Abbey'e są wporzo-nie za bardzo wierzyc mi się chce w ich ekonomiczność , a sprawdzać nie mam jak, bo to by musiało byc od licha testów, temperatura zew, temp. klamki,wilgotność powietrza itd itp...Ale wiem ,że kopie dużo lepiej od Ultaira,WE,Protecha, i innych "okamuflowanych" GG... Ale to moga byc tylko odczucia subiektywne, tylko w mojej klamce, przy takim a nie innym jej wyposażeniu...

Link to post
Share on other sites

Zresztą gg i wszystko pod tymi nazwami to zwykły propan techniczny więc poszukaj sobie tabeli/wykresu zależności ciśnienia od temperatur i zobaczysz dlaczego każda replika gazowa ma dużą wytrzymałość i "silny gaz" jej nie szkodzi a w szczególności replice typu tm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...