Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy automat.


Recommended Posts

Witam, chciałbym się przywitać ponieważ jet to mój pierwszy post na tym forum.

Doradzić mi z wyborem pierwszej repliki. Chciałbym mieć na początek tak do 350 fps i możliwości tuningu. Zależy mi na jakości i wykonaniu aby replika służyła mi przez wiele lat. Mój budżet to ok. 500 - 550 zł ale nie musi być tak droga na początek.

 

 

Pozdrawiam Szaman3k

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja ze swojej strony polecam G36 firmy JG. Nowsze "generacje" mają lepszej jakości tworzywo. Na początku jak już chcesz się w to bawić to polecam wymienić gumke hu. Wadą niestety są elementy ze ZnAl'u bo po tym jak zeszła z niektórych farba zaczęły się utleniać i zrobiły się kruche (ale o to martwić możesz się dopiero po około 2 latach)

Link to post
Share on other sites

Wadą niestety są elementy ze ZnAl'u bo po tym jak zeszła z niektórych farba zaczęły się utleniać i zrobiły się kruche (ale o to martwić możesz się dopiero po około 2 latach)

 

Że co? ZnAl jest z natury kruchy... I gdzie Ty masz ZnAl w G36 niby?

Link to post
Share on other sites

Regulamin forum jasno precyzuje że podczas pisania postów powinieneś zachowywać formy poprawnej polszczyzny. Wynika to z netykiety, oraz szacunku dla osób które prosisz w swoich postach o pomoc.

Jak wygląda to w twoim wykonaniu możesz sprawdzić czytając swoje wpisy.

Czy wytłumaczyłem jasno, czy jakieś niejasności zostały?

Jeżeli zostały zapraszam na PW.

Link to post
Share on other sites

Replika niezła, tylko dwójnóg jest "badziewny".

 

Zwróć uwagę na ważną rzecz, G36 ma nietypowe magazynki, wielkie (konieczne są do nich dedykowane ładownice) i drogie. Możesz dokupić adapter na "stanagi" ale nie zawsze dobrze współpracuje z repliką.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...