Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy automat.


Recommended Posts

Regulamin forum jasno precyzuje że podczas pisania postów powinieneś zachowywać formy poprawnej polszczyzny. Wynika to z netykiety, oraz szacunku dla osób które prosisz w swoich postach o pomoc.

Jak wygląda to w twoim wykonaniu możesz sprawdzić czytając swoje wpisy.

Czy wytłumaczyłem jasno, czy jakieś niejasności zostały?

Jeżeli zostały zapraszam na PW.

Nieakceptowane będą natomiast wypowiedzi niemające merytorycznego wkładu w dyskusję - zarówno te odbiegające od tematu, wyszydzające pytających, jak i te odsyłające do funkcji "Szukaj" bez podawania wskazówek. Osoby nagminnie łamiące ten punkt Regulaminu będą karane ostrzeżeniami lub czasowymi blokadami konta.

 

Typowa polaczkowatość, byle się dowalic bo mam zielony znaczek moderatora, przecież kolega zrobił niesamowity blad piszac "jet" zamiast "jest" :///

 

Dział jak zaczac powinien właśnie pomóc osobom zaczynajacym a nie czepianiu się małego błędu i spamowaniem szukaj. To co jest napisane w poradniku logana to wyogolnianie, a to, czego początkujący potrzebuje najbardziej to porownania i podania konkretnych przykładów, nie gdybania. Kazdy wydajac jakas sume np. 400 nie chce wywalic pieniedzy w bloto i predzej czy później zalozy ten temat zeby po prostu upewnic sie albo zostac osobiscie potraktowanym.

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podoba Ci się ta Gieta, to ją weź. Kilka lat używałem G36 i byłem zadowolony. Przesiadłem się na MP5SD6 z lenistwa, nie chce mi się dźwigać ciężarów, ale nadal pozostałem fanem Giety.

Tyle, że ja kupowałbym na Twoim miejscu G36K.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
(...)

Mam jeszcze pytanie do ciebie, czy ten dwójnóg mogę po prostu wykręcić z repliki?

Bez problemów, ale zwróć uwagę na tę Gietę co Ci podlinkowałem. Po pierwsze bardziej mobilna, bo krótsza. Tamta z Gunfire to "wiosło". Po drugie od Taiwanów dostajesz replikę po przeglądzie i sprawdzeniu i masz zapewniony dość dobry serwis.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Szamanek, tak po prawdzie to każda replika G36 da radę. Te produkcji JG nie powinny być traktowane pakietami akumulatorów o podwyższonym napięciu bo szybko poleci gear. Ale na takim 7,4v lipo będzie śmigała jak marzenie. Inną sprawą jest to że jak cię stać to lepiej kupić te markowane przez GFC bo są troszkę lepiej wykonane i przechodzą konkretniejszy przegląd zerowy. A i serwisy TM i GFC są porównywalnie poprawne.

Link to post
Share on other sites

Szamanek czy twoje trzynastoletnie ego zauważyło że cię o coś prosiłem w jednym z pierwszych postów?

 

Inną sprawą jest to że na początku nie musisz kupować pakietów LiPo. Firmowa bateria o ile będzie ładowana dobrą ładowarką też pociągnie sporo. Osobiście poleciłbym ImaxaB6 lub jakiegoś jego klona. Tą ładowarką możesz ładować wszystkie rodzaje baterii a też masz większy wpływ na proces ładowania.

 

 

PS

 

Erkii w sklepach modelarskich są dokładnie te same baterie co w sklepach asg. Różnice są w zasadzie dwie:

- niższa cena (z reguły sklepy modelarskie mają większy obrót więc i marże niższe.

- Pakiety modelarskie z zasady są sprzedawane bez konektorów. Dla mnie to zaleta bo mogę sobie podlutować dokładnie takie złącze jakie mi pasuje.

 

 

A i ciebie poproszę też o troszkę staranności przy pisaniu postów. Oszczędzi to nerwy czytającym i wam (kiedy się wkurzę i będę analfabetami i ćwierćpiśmiennymi ciskał)

Link to post
Share on other sites

Piszemy o niczym to ja chętnie z moimi dys'pierdołami też wejdę.

 

Kupiłem wczoraj karty do magicka i nie wiem do końca co jest nie tak bo niby pack rat to dobra karta ale w decu pod discard na rat'ach średnio pasuję. Składałem też wczoraj nowy kredens i ogólnie to wszystko by było ok ale nie pasowały szuflady.

Trzeba było wiercić itd.

 

Mam coś dla ciebie, znaki interpunkcyjne (może się przydadzą): ............,,,,,,,,,..... ,

 

Nie ma za co. Wracając do kredensu, chce ktoś kupić taboret 130 cm?

Link to post
Share on other sites

Gdzie ja ci popełniłem błąd?

 

PS: Masz coś do mojego wieku, czy to jakiś problem?

 

Nie , nie mam do twojego wieku tylko do twojego że tak powiem mania gdzieś. Agresją też niczego nie poprawisz.

A gdzie popełniłeś błąd..... Akurat błąd popełnili ci co cię wypuścili z podstawówki.. Dobra kończę bo znowu będzie chryja.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...