Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy automat.


Recommended Posts

Replika OK.

 

Jeśli chodzi o LiPo, to ta podlinkowana przez Ciebie będzie pasowała a ładowarka...

(...) Osobiście poleciłbym ImaxaB6 lub jakiegoś jego klona. Tą ładowarką możesz ładować wszystkie rodzaje baterii a też masz większy wpływ na proces ładowania.(...)

... dokładnie do takiej wrzuciłem link w poście #39. :maniak_OK:

 

Nota bene, nie "stawiaj" się Arendowi, ma rację, mnie też kilkakrotnie już ochrzanił i miał rację.

Jest jednym z "najłagodniejszych" moderatorów, inny dawno dałby Ci "bana", więc więcej szacunku dla Niego :icon_exclaim: :icon_evil:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gera nie masz po co ruszać. Chyba że cię stać na wymianę całych bebechów. Z replikami tej klasy jest tak, że póki nie gmerasz przy gerboksie replika działa poprawni, bo tak ma obliczoną wytrzymałość części. Wrzucenie mocniejszej sprężyny i (lub) podłączeniu jedenastowoltowego pakietu powoduje przyspieszone zużycie zębatek i tłoka.

Postrzelasz na tym co fabryka dała, nabierzesz umiejętności to sprzedasz gietę i kupisz coś konkretniejszego i zaczniesz się w tuning bawić.

 

Na razie tak jak pisałem wystarczy wymiana gumy hopa. Lufa precyzyjna owszem może się przydać ale pakowanie jednej części w cenie 1/4 ceny repliki to moim zdaniem bezsens.

Link to post
Share on other sites

Jakieś 30 pln razem z montażem . Poproś o dopasowanie gumki do mocy repliki. A i jak pisał Powała weź wersję z szyną na grzbiecie, a nie z chwytem, albo z demontowalnym chwytem. Lunetka w chwycie jest mizernej jakości więc wcześniej czy później będziesz chciał wymienić na jakąś lunetkę lub kolimator.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...