Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani pistolet z możliwością zobaczenia w Warszawie


Recommended Posts

Zenonie drogi, w dziale replik gazowych znajdziesz wiele opisów replik pistoletów. To nie tak trudno poszukać repliki która cię zainteresuje a potem sprawdzić co ludzie o niej piszą. Troszeczkę wkładu własnego a nie tylko czekać, bo i tak każdy ci zaproponuje inną replikę albo jak widać nie zaproponuje żadnej.

Link to post
Share on other sites

Mówienie, że gaziak nie nadaje się do lasu jest prawdą. Używanie go w lesie jest możliwe, jednak niewygodne. Tak samo jak mp5 galaxy i szit mosberga AGM...

Mi się bardzo fajnie strzelało w lesie z AGMa, nie wiem co w tym niewygodnego. Chyba po prostu kwestia gustu.

Link to post
Share on other sites

Zenonie drogi, w dziale replik gazowych znajdziesz wiele opisów replik pistoletów. To nie tak trudno poszukać repliki która cię zainteresuje a potem sprawdzić co ludzie o niej piszą. Troszeczkę wkładu własnego a nie tylko czekać, bo i tak każdy ci zaproponuje inną replikę albo jak widać nie zaproponuje żadnej.

 

Tak jak Arend pisze, albo wyjdź z inicjatywą i zapodaj kilka linków do pistoletów które by Ci pasowały, a na pewno ktoś podpowie co wybrać. Bo w tej chwili temat wygląda tak: mam 300zł i wymagania, dajcie linki to sobie wybiorę. W takiej sytuacji nie ma się co dziwić, że jest spam :icon_wink:

 

 

Bo nie wiesz czego chcesz, tak na prawdę podświadomie pragniesz cm028 o lepszym zasięgu niż klamka :teethh:.

 

:hahaha:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...