Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozpoczęcie ASG, ocena sprzętu.


Recommended Posts

(...) 4 ładownicami do G3 (kałachowe magi wchodzą)(...)

Totalna bzdura :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

Do tych ładownic wchodzą magazynki od G3, M4 i krótkie MP5, żadne inne :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, mógłbyś zachować bardziej kulturalne słownictwo :icon_question:

Po drugie, nie pisz bredni. To już któraś z kolei Twoja wypowiedź - delikatnie mówiąc - mijająca się z prawdą

Wymiary ładownicy :6,7cm x 9,5cm x 14,5cm. Wymiary wew. 1 magazynku 3cm x 8,5cm x 12 cm

i Ty chcesz w tę ładownicę wepchnąć maga od AK, gdy ładownica do niego ma wymiary

- wysokość: 22 cm

- szerokość: 8,5 cm

- grubość: 4 cm

... :icon_eek2:

 

Ps

Ostatecznie wszystko można "upchać" na siłę, tylko trzeba się zastanowić nad sensem takiego działania...

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Pany dajcie sb spokój z tym spamem.

 

Khaz0x najpierw przejdź się na strzelankę i popatrz co kto ma i po przymierzaj. Jak jest ogarnięta ekipa to z nimi możesz pogadać co kto poleca.

Branie CM028 to IMO głupota bo teraz to to jest drogie, a później jak byś chciał to sprzedać to nie odzyskasz kasy.

 

W twoim przypadku najlepszym wyborem byłby modułowy pas. Droższa sprawa ale wrzucasz co potrzebujesz i konfigurujesz sobie wg. własnych potrzeb.

Link to post
Share on other sites

W odnosi się akurat do drewien zastosowanych w tej replice. S oznacza stalową wersję. Nie tak jak Ty to opisujesz i wprowadzasz w błąd.

 

W, czyli okładziny z drewna. Miałem RK-01W i sprawdzałem magnesem, może nie wymieniłem wszystkich znalowych drobiazgów, ale nie zmienia to faktu, że znaczna część elementów jest stalowa, więc jednak proponowałbym wersję - nie miałeś, nie odzywaj się :icon_smile:

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Stalowy jest tylko korpus ! A nie znaczna część....

Tak samo jest w Cymie. Korpusy wykonane są z giętej blachy stalowej. Tylko RK-08S i inne repliki Boyca z S maja (oprócz korpusu) inne elementy ze stali. Reszta replik posiadają głównie części Znalowe.

Link to post
Share on other sites

Stalowy jest tylko korpus ! A nie znaczna część....

Tak samo jest w Cymie. Korpusy wykonane są z giętej blachy stalowej. Tylko RK-08S i inne repliki Boyca z S maja (oprócz korpusu) inne elementy ze stali. Reszta replik posiadają głównie części Znalowe.

 

Które w Boyi są i tak o niebo lepsze niż CYMA :icon_smile:

 

Ale myślę, że autor już wyczerpał temat który jest do zamknięcia.

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...