Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Według stanu głosowania na dzień dzisiejszy, godz. 13,00 wygląda następująco:

Za utworzeniem Konwentu Weteranów – 21,

Przeciw - 13,

Osób, którym jest to obojętne - 0

Razem oddano 34 głosy.

 

Bez względu na to, co zostało powiedziane na forum, nie można lekceważyć 21 osób głosujących ZA i przychylić się do opinii mniejszości. Szczególnie, powtarzając zdanie Neavy S…, osoby będące zwolennikami Konwentu zapewne nie widziały potrzeby uzasadniania swojej opinii.

 

Pinky zaproponował:

"I tak uważam że głosowanie powinno się odbyć tylko wśród drużyn już zarejestrowanych na WMASG jako, że ich głównie to dotyczy, a wyniki dostarczone z każdej drużyny powinny mailowo dotrzec do ciebie. Ci co nie są zrzeszeni, a są stałymi bywalcami powinni też ci przesłać maila z głosem."

 

Zarejestrowanych na WMASG jest 38 ekip:

1. Białostocka Formacja Cieni

2. Green Devils (GD)

3. Bydgoska Gwardia

4. ASTT Kameleon

5. IOF FORESTERS

6. Spec Grupa ORZEŁ

7. Air Soft Warriors

8. Jarocińska Grupa AirSoft (JGA Legion)

9. Raging Army Fraction (RAF)

10. RG1-RECON GROUP 1

11. Samodzielna Galicyjska Grupa Airsoft (SGGA)

12. Regiment

13. Woodland Rangers

14. Phoenix Assault Team (PAT)

15. Wojskowy Elitarny Team (Wet)

16. Dzikie Gęsi - The Wild Geese

17. DELTA Opole

18. COMMANDO

19. Ostródzka Grupa Uderzeniowa (OGUr)

20. SS im. Cichociemnych (SSC)

21. Grupa Wolnych Najemników Halcon (GWNh)

22. GORYLAS

23. Pomorska Grupa Wojskowa "GRYF"

24. RGASG (Rabczańska Grupa AirSoftGun)

25. DR - Duchy Rybnika

26. Special Tactic and Rescue Squad (S.T.A.R.S.)

27. Rzeszowska Grupa Specjalna Airsoft - ScorpioS (RGSA)

28. PSTZC (pumpkin squad the Załęże commandoes)

29. Delta Special Operation Team (Delta SOT)

30. Torunski Klub Air Soft Gun (ASG - Torun)

31. Men In The Rain - Grupa Taktyki Stosowanej (MITR)

32. Grupa Reagowania Operacyjno ZAkładnikowego (GROZa)

33. Harcerska Grupa ASG "SDRI GROM"

34. Grey Wolves - Warsaw Airgun Regiment (Grey Wolves - WAR)

35. Grupa Reagowania Operacyjno-Taktycznego (GROT)

36. Wrocławska Elitarna Grupa Airsoft (WEGA)

37. "BRAVO1" - Wrocław

38. Sadists Studios

 

Prócz tego proponuję uznać za ważny głos, jeśli taki będzie oddany przez:

Yelnet, FA (nie mylić ze sklepem) oraz osoby nie zrzeszone w żadnej ekipie, a stale i aktywnie uczestniczące w forum WMASG (np. Navy SEAL, Karis).

 

Proponuję zatem, by definitywnie zakończyć sprawę i nie ulegać dalszym emocjom:

 

powtórzyć głosowanie w sposób zaproponowany przez Pinky’ego, tzn. każdej ekipie przysługuje jeden głos, podobnie jak każdej osobie nie zrzeszonej, a uprawnionej do głosowania.

Głosy będą oddawane jawnie na forum, w postaci postów. Posty powinny zawierać: grupa XYZ jest za utworzeniem Konwentu Weteranów WMASG, bądź jest przeciwna utworzeniu Konwentu Weteranów WMASG. Żaden głos nie powinien być uzasadniany.

 

Dla uniknięcia kolejnych debat, proponuję następującą definicję Konwentu Weteranów WMASG:

Konwent Weteranów WMASG powstaje dla uznania roli osób do niego powołanych, a zgrupowanych wokół WMASG, jakie wniosły dla rozwoju Air Soft Gun w Polsce. Przynależność do Konwentu Weteranów WMASG ma charakter wyłącznie honorowy i nie powoduje, że Konwent , ani też jego członkowie, mają szczególne przywileje lub uprawnienia w środowisku ASG w Polsce. Konwent może wydawać opinie, jednakże nie mają one charakteru wiążącego. Szczególnej pieczy Konwentu Weteranów WMASG podlega bezpieczeństwo podczas wszelkich spotkań airsoftowych. Konwent ma obowiązek opracować Ogólne Zasady Bezpieczeństwa ASG oraz Katalog Zagrożeń i Sposobów Zapobiegania oraz tak oddziaływać na środowisko ASG, by zasady te były przestrzegane. Jedynym szczególnym uprawnieniem Konwentu Weteranów WMASG jest dbałość o to, by regulaminy imprez ASG organizowanych pod egidą WMASG były zgodne z Ogólnymi Zasadami Bezpieczeństwa ASG i w razie stwierdzenia niezgodności, żądanie od organizatora wprowadzenia stosownych zmian i korekt. Na wyraźną prośbę ekipy lub ekip, Konwent Weteranów WMASG może podjąć się roli mediacyjnej lub rozstrzygającej w przypadku zaistnienia sporu. W przypadkach szczególnej wagi, Konwent Weteranów WMASG może podjąć się funkcji reprezentanta polskiego środowiska ASG, jeśli uzyska takie upoważnienie.

Konwent Weteranów WMASG nie stanowi odrębnej ekipy ASG.

Konwent Weteranów obraduje głównie poprzez sieć internetową, specjalnie do tego celu utworzonym dziale Forum WMASG.

 

 

Kryteria przyznania statusu Weterana WMASG:

1. Obecność na wszystkich zorganizowanych do chwili obecnej Zlotach, bądź czynne uczestnictwo w organizacji Zlotu, jeśli nieobecność wynikała z przyczyn losowych.

2. Trwające nieprzerwanie od powstania WMASG zaangażowanie w sprawy merytoryczne związane z ASG i tym samym oddziaływanie na rozwój ASG w Polsce.

3. Aktywność w tworzeniu WMASG i obecność na Forum WMASG, przy czym do wypowiedzi na Forum zaliczyć można wyłącznie merytorycznie związane z ASG.

4. Stałe ulepszanie własnego wizerunku jako Maniaka ASG.

 

Przy uwzględnieniu powyższych kryteriów honorowy tytuł Weterana WMASG proponuje się przyznać następującym osobom (w kolejności alfabetycznej):

Andy (Bravo1), Cybul (GD), Czaras (GWNh), Daro (SGGA), GuNNeR (FA), Lukzari (nie zrzeszony) , Mathias (Yelnet), Piotrex (GROT), Regdorn (SGGA), Wit (GWNh).

 

Posty akceptujące powołanie Konwentu Weteranów mogą dodatkowo zawierać propozycję innych osób, które zasługują na uhonorowanie tytułem Weterana WMASG wraz z krótkim uzasadnieniem.

 

Przyjmowanie głosów potrwa do 15 lutego br.

 

Admin i moderator są zobowiązani usuwać treści wykraczające poza niezbędne ramy.

 

Pozdrawiam

Wit

Link to post
Share on other sites

Green Devils jest za utworzeniem Konwentu.

 

 

Do wymienionej przez Wita listy dodałbym jeszcze Koziego z PAT'u, ponieważ wnosi on swoje przysłowiowe 3 grosze na forum i chat'cie,cenne uwagi itp. jest organizatorem najbliższego zlotu-nie wiem czy o takie uzasadnienienie chodzi - tak mi sie wydaje że Kozi byłby dobrą osobą, jesli się myle kandydature można odrzucić.

Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem i sympatią dla Koziego, a także w uznaniu wnoszonych przez Niego "trzech groszy" oraz wysiłków organizacji zlotu, to jednak, moim zdaniem, nie spełnia kryteriów ogólnopolskich. Dla wiekszości stanowi, póki co, postać wirtualną, a ASG, jak to ujął gdzieś Kuba, jest to czysto realna zabawa, a sieć odgrywa tylko funkcje komunikacyjne.

Link to post
Share on other sites

Grupa Reagowania Operacyjno Taktycznego jest za utworzeniem Konwentu Weteranów WMASG.

 

Członkowie GROT

 

 

Jako że Rezul rzeczywiście troche juz przeciez zdziałał dla WMASG, Ja, The_PiotREX, będąc w pełni świadom że może i nie był On na wszytskich zlotach (tylko na V go widziałem), pomimo tego zgłąszam jego kandydature na czlonka Konwentu Wteranów WMASG.

 

Dziękuje za wysłuchanie

The_PiotREX

Link to post
Share on other sites

Zainteresowanie wątkiem, a raczej jego brak, podobnie jak ilość osób głosujących w ankiecie pozwalają stwierdzić, że temat umiera śmiercią naturalną. Trzeba stwierdzić zatem, że pomysł nie był wart wyrażonych emocji i należy się z niego wycofać. Co też niniejszym czynię.

Pozdrawiam

Wit

Link to post
Share on other sites

Glock 17 skoro nie wiesz co znaczy prestiz, a w slangu z ulicy slowo "szacunek" to ktos w koncu ciebie tego nauczy. A dlaczego WIT ma byc szycha ? Skoro tego nie wiesz to ja ci tlumaczyc nie bede. Z drugie strony tego kija powiem tez ze chociazby dlatego ze na cos takiego wpadl pierwszy, bo innym sie nie chcialo ruszyc glowa. Sprawa jest na tyle powazna dla naszego hobby ze w koncu cos sie prawie zalegalizuje. Zmienic nie zmieni sie duzo w zwyklym strzelaniu, jednoczesnie zmieni sie wszystko co dotychczas bylo w organizacji. Powiem tyle ze do jakiegos czasu ganialem po krzakach nie wiedzac ze jest cos takiego jak WMASG i ze ktos oprocz mnie i wybrzeza oraz paru znajomych graczy RPG z polski sie w to bawi. Teraz przynajmnjiej wiem ze nie jestem sam z PATem i mam z kim wymienic poglady, oraz pojechac na zloty. I to dzieki paru osobom na sieci a miedzy innymi Witkowi. (cheh on mnie namowil zeby wejsc na forum). Jeszcze jedna sprawa ktos kto siedzi od ladnych paru lat w temacie i udziela sie, nie ma slomianego zapalu i nie oleje sprawy bo ma egzamin lub sesje, albo ze mu sie ASG znudzilo. Jak nie przeczytales wszystkich postow na dany temat to po kiego sie odzywasz to juz raz bylo pisane. Heh nie uwazam zebym chcial sie komus podlizac, wiesz co do wielu rzeczy z Witem sie nie zgadzam i jakos ani jemu ani mi to nie przeszkadza. Jak niewiezysz przeczytaj moj tekst na temat ankiety w sprawie konwentu http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=1440&start=0

 

ASGowcy wszystkich krajow laczcie sie !

Link to post
Share on other sites

Na wstepie pare uwag odnosnie tematu. Wit napisal:

"Posty powinny zawierać: grupa XYZ jest za utworzeniem Konwentu Weteranów WMASG, bądź jest przeciwna utworzeniu Konwentu Weteranów WMASG. Żaden głos nie powinien być uzasadniany.(...)Admin i moderator są zobowiązani usuwać treści wykraczające poza niezbędne ramy."

W kontekscie tego moje zaniepokojenie budzi fakt, ze pojawiaja sie tu wypowiedzi zbaczajace z tematu. Po drugie niektore uzasadnienia brzmia nieco komicznie, zeby nie powiedziec, iz moga urazac osoby wypowiadajace sie w tym temacie. Wypowiedz w stylu: ". Nie wiem czemu akurat np. to Ty Wit masz być jakąś szychą która założy konwent weteranów? (Nie chce żadnych sprzeczek) Pytanie to zadalem tylko po to iż uważam że wiele jest takich osób, które zgadzają sięna ten konwent tylko i wyłącznie dla tego by sie Tobie i może innym osobom przypodobać." jest nieco nie na miejscu. Po pierwsze to zauwaz Glock, ze Wit juz teraz posiada pewna pozycje i nie sadze, zeby zalezalo mu na zostanio fisza, szycha, capo di tutti capi, czy czym tam jeszcze. Ja zas nie wiem, czy zazdroscisz, czy moze doznales jakiejs iluminacji... Po drugie, niniejszym oswiadczam, ze nie mamy zamiaru nikomu niczym sie przypodobac. Nasza decyja motywowana jest wylacznie naszymi przekonaniami i pogladami na omawiany temat. Zreszta i owo przypodobanie, byloby raczej absurdalne i irracjonalne, gdyz nasz udzial w zyciu polskiego srodowiska ASG, plasuje nas na jego marginesie i nie bardzo wiem, jakie to niby profity, z tegoz przypodobania mielibysmy czerpac. Jakkolwiek, moze i tu zostane oswiecony. A w kontekscie Twych dalszych wypowiedzi: "że to wszystko czeba by było jakos ofizjalnie załatwić żeby all maniacy wiedzieli co jest grane" - no, ja myslalem, ze sprawa jest zalatwiana w sposob jawny i oficjalny, ale takze moglem sie mylic. A tak a propos, czy 28 postow wystarcza by zostac uznanym za osobe "...stale i aktywnie uczestniczące w forum WMASG (np. Navy SEAL, Karis).". Pytanie to adresuje do Moderatora i Admina. A Konwent jest potrzebny dla zapewnienia stablizacji w polskim swiatku ASG, tak jak WMASG, jest potrzebna dla konsolidacji i komunikacji Spolecznosci Maniakow. I prosze wszystkich Maniakow, nie mylcie kwestii limitu wieku ze sprawa utworzenia konwentu. Genetycznie ich pojawienie sie nie ma ze soba nic wspolnego. A wyglada to tak, jakby niektorzy, chcieli sie odegrac za to, ze poruszono kwestie wieku. Co nota bene, jest chyba kolejnym argumentem za. A na koniec dodam po raz 1245, w mojej opini konwent nie ma byc narzedziem niczyjej wladzy.

 

 

 

wszelkie tresci wykraczajace poza narzucona formule, jestem gotow usunac na zadanie Admina, Moderatora lub Wita

Link to post
Share on other sites

1.

do kuby:

"Posty powinny zawierać: grupa XYZ jest za utworzeniem Konwentu Weteranów WMASG, bądź jest przeciwna utworzeniu Konwentu Weteranów WMASG. Żaden głos nie powinien być uzasadniany.(...)Admin i moderator są zobowiązani usuwać treści wykraczające poza niezbędne ramy."

 

tak powinno być ale nie jest, bo z topiku gdzie miały byc tylko wyniki głosowania zrobiono chlewnie.

 

2.

z tego co widze jeszcze nie wszyscy członkowie PAT oddali głosy jednak na dzień dzisiejszy nawet jesli teraz przychodzący zagłosuja wszyscy na nie to i tak przegrali.

 

mozna chyba powiedzieć: PAT jest ZA "konwentem"

(jeśli władza konwentu nam sie nie spodoba to przestaniemy ją uznawać, tyle)

 

3.

zauważtyłem, że stanowcza większość, która zamiescili tutaj stanowcze NIE, raczej nie za długo sie tu pokazuja

 

4.

poza tym Polacy to naród butny i anarchistyczny, NAM POTRZEBA ZAMORDYZMU, dlaczego za dziadka JÓZEFA było nam tak dobrze?

(był zamordyzm było dobrze - mamy sejm jest h..... reszte prosze dopowiedzieć sobie samemu)

 

Tyle odemnie znikam co miałem powiedzieć to powiedziałem ; jak ktoś ma "ale" to na PW żeby spama nie robić.

 

 

post ocenzurowany z brzydkich wyrazów przez autora 7.2.03 - 7.40am

Link to post
Share on other sites

Dyskusja nieporzadanie przeniosla sie tutaj wiec tutaj sie wypowiem.

 

Chyba musze to w koncu napisac bo az mnie szlag trafia. Pomysl weteranow wyszedl ode mnie. Chcialem zrobic niespodzianke na ktorejs z imprez i odpowiednim osobom wreczyc naszywke Weterana ASG (w rozumieniu WMASG a nie POLSKIEGO ASG - czy ktos wreszcie raczy zauwazyc roznice?!). Byl to nasz "spisek" z Witem. Po kilku dniach Wit wysunal swoja propozycje o poszerzenie pojecia Weteranow i uczynic z nich Konwent Weteranow. Instytucje, ktora sugerowalaby pewne rozwiazania (nie nakazywala !!!) i miala wplyw (radzilaby, miala swoje stanowisko niezobowiazujace!!!) na imprezy pod egida WMASG. A tutaj co sie okazuje? Ktos zaczyna sie czuc zaniepokojony (oh jej, ah eh...) o to czy owy Konwent bedzie sprawiedliwy, czy osoby w nim beda sie wywyzszac itd. Nawet wiekszosc osob nie zna tych ktorzy by w jego sklad weszli - gdyby tak bylo to by z pewnoscia wiedzialy, ze nie mialyby o co sie martwic. Chyba nie maja pojecia ile ci Weterani zrobili dla WMASG i dalej dla ASG. Wiekszosc "przeciw" wychodzilo od osob, ktore przybyly na "gotowe". A to wszystko jednak jakos musialo powstac prawda? A dzieki komu powstalo? Samosie? ...

 

Niepokuj o sprawiedliwosc wzgledem nieletnich... takie osoby mogly by wlasnie umozliwic Wam - nieletnim - uczestniczenie w imprezach szanujacych zasady ustalone na WMASG, a tak prawdopodobnie zlotach nie bedziecie czynnie uczestniczyc (z malymi wyjatkami).

 

Moj pomysl i dalej Wita polegal na uhonorowaniu danych osob i stworzenia im czegos w rodzaju pomnika. Te osoby juz sa w pamieci ale to mialo byc czyms w rodzaju pieczeci. Z czasem do tego grona mialy dolaczac nowe osoby nadwyraz czynne. Czyli widze, ze prawdopodobnie stanie tylko na tym co ja chcialem zrobic. Nikt mi nie zabroni uhonorowania odpowiednich osob w taki jak mi sie sposob podoba. Robie to jako Naczely portalu. Nagroda... forma docenienia.

 

Owszem, Konwent mialby dokladnie taka sama role jak juz ma sama WMASG i spolecznosc forum, ale czy to sie komus podoba czy nie te osoby juz sa pewna honorowa elita. Zawsze i wszedzie byli i sa rowni i rowniejsi, czy to sie komus podoba czy nie. Tworza to rozne wzgledy (pieniadze, przywileje, znajomosci, staz itd.). Chociazby komplexy osob nieposiadajacych AEGow czy gaziakow w stosunku do ich posiadaczy.

 

No i tyle. Koniec. Pozostanie zwykly pomnik, ktory i tak prawdododobnie stanie sie nieformalnym Konwentem.

 

KOZI staraj sie nie uzwac zwrotow popularnie uwazanych za wulgarne ;)

TAK to JEST upomnienie 8)

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Nie wiem co tam Andy zadecyduje, ale widzac, iz jest jednymz kandydatow na czlonka konwentu to domsylam sie, ze i cale Bravo 1 jest na tak, ale kwestie oficjalna zostawie mimo wsyztsko Andy'emu ;)

 

A tak nawiasem mowiac kulki beda latac tak samo, baterie beda sie rownie szybko rozladowywac, gearboxy odmowia posluszenstwa w planowanym przez producenta czasie - tylko otrganizacja bedzie sprawniejsza :) Dajmy szanse konwentowi. Mozecie mi wierzyc, ze bede pierwsza osoba, ktora wytknie Witowi niedotrzymanie slowa danego przed organizacja konwentu ;) Ale wierze, ze do tego nie dojdzie :) Pozdrawiam tych "za" i tych "przeciw" ;)

Link to post
Share on other sites

Nie strzelać! mam malutkie pytanko. Jak ten Konwent (brrr... proszę tylko zmieńcie nazwę!) będzie obradował? Wit pisał coś o podejmowaniu decyzji na forum... ale. Czy prawo do głosu będą mieli inni, którzy nie są członkami forum? Nie chodzi mi tu o głos w głosowaniu, tylko o możliwość wypowiedzenia się, składania propozycji, zastrzeżeń, itp.

 

Czy oprócz organizowania (przynajmniej częściowego) ZMASGów Konwent będzie miał jakieś inne kompetencje lub raczej obowiązki? Chodzi mi tu o coś, co położy większy nacisk na rozwój ASG (o czym pisałem)- jak wiadomo co dwie głowy, to nie jedna. Moze zlotów będzie więcej, będziecie walczyć o niższe cła ;) rozwijać domowy przemysł ASG, tworzyc nowe zasady rozgrywki, scenariusze itp. Sam nie wiem :)

 

Może nie jestem kimś ważnym na scenie ASG ale mimo wszystko chciałbym wiedzieć.

 

BTW. zdziwiła mnie bardzo mała ilość osób "nominowanych". Nie znam aż tak dobrze (tzn. długo) działaczy ASG i nie potrafię ocenić, kto miał największy wkład w rozwój ASG w Polsce... ale IMHO jest chyba jeszcze trochę osób, które zasługują na to miejsce.

Link to post
Share on other sites
Jak ten Konwent [...] będzie obradował? Wit pisał coś o podejmowaniu decyzji na forum... ale. Czy prawo do głosu będą mieli inni, którzy nie są członkami forum? Nie chodzi mi tu o głos w głosowaniu, tylko o możliwość wypowiedzenia się, składania propozycji, zastrzeżeń, itp.

 

Konwentu jako takiego, jako instytucji najprawdopodobniej nie bedzie.

Ja mysle, ze poprostu beda Weterani, a jak znam zycie oni sie i tak stana nieformalnym Konwentem. Wit jesli masz odmienne zdanie daj znac, chocby na priv.

 

BTW. zdziwiła mnie bardzo mała ilość osób "nominowanych". Nie znam aż tak dobrze (tzn. długo) działaczy ASG i nie potrafię ocenić, kto miał największy wkład w rozwój ASG w Polsce... ale IMHO jest chyba jeszcze trochę osób, które zasługują na to miejsce.
Byly scisle kryteria nominowania. Weterani to przedewszystkim osoby zasluzone i wierne od dawna WMASG (kryterium pierwsze to 2 ZMASG).
Link to post
Share on other sites

Konwentu jako takiego, jako instytucji najprawdopodobniej nie bedzie.

Ja mysle, ze poprostu beda Weterani, a jak znam zycie oni sie i tak stana nieformalnym Konwentem. Wit jesli masz odmienne zdanie daj znac, chocby na priv.

 

Moje zdanie w zupełności się pokrywa z Twoim...

 

Pozdrawiam

Wit

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Długo się zastanawiałem, czy i jak się wypowiedzieć w tej sprawie. Musiałem sobie wszystko dokładnie przemysleć, i przedyskutować z grupą.

 

W efekcie czego doszlismy do następującego wniosku:

RECON GROUP 1 Jest zdecydowanie ZA powstaniem Konewntu.

 

Jednak chciałbym dodać jeszcze kilka słów od siebie.

Zgadzam się z Regiem, że Są osoby, które w duzym stopniu przyczyniły się do rozwoju ASG w polsce i trzeba je jakoś wyrużnić, choćby przez nadanie mu tytułu Weterana. Zgadzam się z tym jaknajbardziej. Jednak nie rozumiem dlaczego lista tych ludzi jest tak mała... Czyżby miała się wytworzyć pewna elita? ehhh, to są takie moje małe obawy.

Z natury jestem człowiekiem bardzo podejżliwym i sceptycznie nastawionym do wszystkiego, jak równiez mam swoje obawy.

Mianowicie boje sie zelitaryzownia konwentu, oczywiście wiem że nie ma oragnizmów doskonałych... Bardzo tez boje się mozliwości naduzycia władzy, wypływającej z samego faktu bycia "Weteranem".

Natomiast bardzo mi się podoba koncepcja sprawowania piecza konewntu nad zlotami, manewrami itp. Niech Konwent będzie wszędzie, niech wie o wszystkim. To bardzo mi sie podoba. :D

Nie będe już was zarzucal moim bełotem, dodam jeszce jedno.

w/w osoby przez Wita, powinny stać na czele Konwentu.

Ale powinni miec też coś w rodzaju ramienia, pomocników czy coś w tym stylu. Proponuje taka piramidkę, lub cos podobnego. NIe chcę aby to była mała grupa. wręcz przeciwnie, niech nalezą do niej wszyscy(no przynajmniej większość). Może ta piramidalna hierarchia nie jest najlepszym pomysłem, ale musiałem rzucić przykład.

To tyle:)

 

pozdrawiam

kapral

 

W imieniu Recon Group 1, Katowice

Link to post
Share on other sites

Juz zostalo postanowione. Konwentu nie bedzie jako formalnej instytucji. Beda to osoby, ktore zostana "odznaczone" Weteranami WMASG, a czy stana sie one nieformalnym Konwentem to juz zalezy od Maniakow.

Myslalem, ze moj post wyjasni wszystko. Skladajac to wyjasnienie nieniejszym pozwole sobie zamknac ten watek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...