Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ATOZ vs MB01/WARRIOR vs A&K SVD


Recommended Posts

Ktora z tych replik bedzie lepsza pod tuning typu wymiana gumki,sprezyny,lufy na precyzyjna?Najbardziej zainteresowany jestem svd/warrior.Lecz do warriora nie moge znalesc zadnego sklepu a jedyny ktory jest to do broni dodaja lunete i dwojnog a chcialbym kupic bez nich.

Edited by alienpro97
Link to post
Share on other sites

Nauczysz się czytać podlinkowywane tematy? Zakładasz kolejny temat z zerowym wkładem własnym.

Liczę, że za 7 razem wejdzie ban...

(http://forum.wmasg.p...ivity&mid=90608)

 

Ale sear nawet nie ma lakieru startego na searze i nie wiem co yeblo

97 to nie przypadek niestety...

 

"jestem nowy, wszystko oczywiście przeczytałem, ale przecież czytać ze zrozumieniem nie umiem, ja 6 letnie dziecko - skupiam się głownie na literkach, i chciałbym zapytać jak to svude wygląda i czy da się z niego zrobić super snajpe z opcją wykrywacza metali i kosiarką, i jeszcze żeby kanapkę nim można było posmarować, bo lufę już mam upatrzoną, półtora metra słupka z znaku drogowego... a i gdzie można tanio kupić super lanserską lunetę z dwójnogiem, ale tanią, tak do 20zł max, z ris koniecznie na taktyczną żółta kaczuszkę? a w ogóle to co jest lepsze: chomik czy taboret?

 

Ręce opadają, co drugi post w tym temacie i innych są podobne. Jest na to dział dla zielonych. Po to się ludzie napocili i popisali, zeby w 1 stronie tematu małę kompendium zrobić o swd, które na moje oko jest obszerne i kompletne. Ale widać nawet tego się przeglądnąć nie chce, łatwiej zadać głupie pytanie, a jak ktoś upomni to zbluzgać i focha strzelić."

 

~Mendi

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...