Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

głównie ludzie polecają szkielety wykonane na CNC, koszt ok. 400zł jak się dobrze poszuka/trafi - Specna/Retro.

Z tego co czytałem, Retro są nieśmiertelne - a nawet jak się trafi egzemplarz lipny to na podstawie zdjęć/odesłania starego szkieletu, przysyłają nowy więc inwestycja do końca życia - albo zmiany gb na inną wersję :) 

Link to post
Share on other sites

Niestety to przekracza mój świąteczny budżet na przyjemności :( ;) kolega mnie poratuje swoim zapasowym szkieletem G&G. Co myślicie o Mblockach? Jest sens to włożyć dla spokoju ducha? 

I jeszcze pytanie: jak mam już wymieniony tłok (już bez jednego zęba) i głowicę tłoka to jak określić grubość sorbopadu? 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

Panowie a jak z kompatybilnością szkieletów Retro w body EA? Będzie trzeba piłować?

Lone Star Rancher [EH04AR] 

I jeszcze pytanie, gb z poniższego linku różni się troche wyglądem od tego z oficjalnej strony Retro, ten ma jakies takie nacinki na boku, patrząc na niższą odrobinę cenę podejrzewam, że to wcześniejsza wersja, można śmiało brać?

https://gunfire.com/pl/products/wzmocniony-szkielet-gearboxa-cnc-v-2-9mm-qsc-1152224495.html

Edited by iboy205
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.03.2020 o 08:45, iboy205 napisał:

I jeszcze pytanie, gb z poniższego linku różni się troche wyglądem od tego z oficjalnej strony Retro, ten ma jakies takie nacinki na boku, patrząc na niższą odrobinę cenę podejrzewam, że to wcześniejsza wersja, można śmiało brać?

Tak to starsza wersja. Aktualnie do najnowszych dodawana jest w pełni stalowa prowadnica sprężyny. Ta w szkielecie z linku ma stalowy trzpień i aluminiową podstawę. Potrafi się to złamać 

Szkielety Retro pasują do EA bez większych problemów. Kwestia umiejętności bo nawet coś co pasuje można źle zamontować. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...