Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozmiarówka CSa od Massif


Recommended Posts

Cześć. Zastanawiam się nad kupnem combat shirta od massifa w MC, ale jakoś nie przekonują mnie te "rozmiarówki", o których pisze producent, szczególnie, że powinno to być opięte na klacie.

Prosiłbym o odpowiedzi ludzi, którzy tego csa mają, żeby podały swój wzrost i obwód klaty.

No chyba, że ktoś mi od razu potrafi odpowiedzieć; mam 185 cm i 95 cm w klacie, więc czy który z rozmiarów by pasował?

Dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

no długość jest ok.

 

rękawy były ok, a długość korpusu taka że hoho :D. spokojnie po włożeniu w spodnie, niezależnie jak byś sie gibał to nic nie wyjdzie.

obstawiam że dla Ciebie S, ew M będzie ok, o długość korpusu nie masz co sie martwić (o szerokość też, bo jest rozciągliwy), więc dopytaj się sprzedawce o długość rękawów.

Link to post
Share on other sites

Z tego co patrzałem na strony sklepów to rękawy powinny być też w sam raz.

szmerglu, nie wiem jakiego masz CSa, ale wszystkie, które widzę w internecie i nawet na stronie Massifa mają jedną rozmiarówkę, nie żadne ML tylko po prostu L.

 

Hellmaker, a jak u Ciebie z wzrostem? Jak te rękawy przy M wyglądały?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Takiego oryginalnego, którego sobie kupiłem w Afganistanie od Hamburgerów. To że nikt nie oferuje u nas, nie znaczy że ich nie ma.

Możliwe że są (może to jakiś starszy model), ale jeśli chodzi o armijne - nie spotkałem się jeszcze z takim (kamuflaż obojętny czy ACU czy też MC)..miałem ich sporo w rękach i wszystkie były zza "wielkiej wody";).

Rozmiarówkę SR/SL,MR/ML.. itp mają natomiast CSy USMC.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...