Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Więc tak...

Po jakimś miesiącu posiadania:

-ułamał się kawałek górnego korpusu (przy upadku na magazynek z metra na ziemię) wchodzący w dolny tam przy prowadnicy kolby (nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć) i złapało ogromny luz, lata na wszystkie strony ale działa,

-zacinała mi się atrapa suwadła, musiałem ją trochę odgiąć bo w końcu w ogóle nie chciała ruszyć,

-dziś ułamał się przycisk zwalniacza...

-na początku strzelała spoko, teraz mam wrażenie, że kręcenie hopkiem nic nie zmienia... może i wina syfu ale nie umiem kabli wyjąć spod delta ringa żeby móc replikę rozłożyć...

Edited by Stary Traper
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

mam samochód fiata pandę (bez obrazy dla użytkowników, dałem jako pierwszy lepszy przykład) chce poprawić osiągi, nie mam duzo kasy na to, co robić...

 

A czy my wróżki jesteśmy? Może napisz ile masz kasy i jaki tuning cie interesuje? Na rof na moc, na podniesienie niezawodności?

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Witam chcę zwiększyć moc zasięg i celność mojej cymki zamówiłem już gumkę hop up zieloną G&G precke 300mm prometheus i właśnie nie wiem jaką max sprężynę wytrzyma ta replika bez powolnej auto rozzsypki zastanawiałem się nad m130 ale boje się o to czy nie rozwali ona stockowego gb

podrawiam

Edited by WanadeR
Link to post
Share on other sites

No jeszcze kilka lat nie będzie mnie stać na repliki z tej półki poza tym zostawiam sb stockowe części więc jak jednak będzie możliwość kupienia lepszej repliki to te części tuningowe wrzucę do nowej a starą sprzedam w stocku

tylko nwm jaką sprężynę dać żeby to było trochę jednak mocniejsze

tam pisze zamówiłem ma być że mam zamiar zamówić mój błąd

Edited by WanadeR
Link to post
Share on other sites

@Rogal94

Przecież napisał że zamówił promyka

 

Do autora: Ja również popierałbym opcję nie tuningowania tej cymy, a odkładał powoli pieniądze na coś markowego... Tzn tuning w postaci gumki hop up, kabli itp, który nie kosztuje dużo dobrze zrobić, ale odkładając kasę i sprzedając cymę, będzie Cie stać na markową replikę.No chyba że zamierasz wymienić w pewnym czasie każdy element, łącznie z body - to wtedy tak, bo masz jednocześnie czym strzelać, a po pewnym czasie zostanie karabin składak - ale na dobrych częściach.

Link to post
Share on other sites

Replika I klasy replice I klasy nie równa. Są fajne repliki i są buble. Jednak wystarczy spojrzeć jaka część tanich replik się psuje, a jaka markowych. Nie hejtuję chińskich replik, niektóre są świetne, długo działają, jednak moim zdaniem duże pieniądze na tuning lepiej wsadzać w emkę cymy to moim zdaniem niezbyt dobry pomysł.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...