Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Metlik w glowie, prosze o pomoc :)


Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem tu nowy i do tej pory zajmowalem sie glownie paintballem. ASG jakos mnie specjalnie nie interesowalo, do momentu kiedy natrafilem na filmiki z GBB w jakiejs M4. Jako ze jestem wiernym fanem M4/M16 to od razu naszla mnie ochota na taka replike, zwlaszcza ze w paintbalu te karabinki malo przypominaja prawdziwa bron lub w ogole, po za tymi typu magfeed za ktore niestety trzeba sporo zaplacic :/. Wiec zaczalem zglembiac tajniki GBB, ale przyznam ze myslalem ze bedzie to mniej skomplikowane. Poczatkowo znalazlem tanie repliki w cenie 500-700 zl i ucieszony pomyslalem ze to jest to, po co placic 1500... ale czytajac watki na waszym forum szybko mnie oswiecilo :icon_smile:, niestety zaglembiajac sie dalej w te troche drozsze tez czesto jest cos z nimi nie tak i pozostawiaja wiele do zyczenia. Dowiedzialem sie tez ze czesci roznych producentow wcale nie musza byc ze soba kompatybilne i przyznam ze juz zwariowalem. Im dalej czytalem tym wieksze zamieszanie, w zwiazku z tym postanowilem napisac tego posta bo przyznam ze przeczytanie 50 stron zabiera sporo czasu. Zwlaszcza ze czesc postow jest stara i byc moze juz nieaktualna, bo wpsominaliscie tam ze maja lub ze wyszly poprawione wersje jakiegos producenta. No i w zwiazku z tym jak wyglada na chwile obecna sytuacja z replikami GBB, czy zakup kazdej tanszej opcji bedzie sie wiazal z wydaniem kolejnych kilkuset zl ? Czy moze sa dostepne takie modele ktore w rozsadnych pieniadzach ( ok 1300 zl) oferuja dobra jakosc. Czy po prostu chcac miec dobra replike trzeba kupic najdrozsza lub kupic tania i liczyc sie z ciaglym upgradowaniem, bo wiem tez ze z niektorymi moze byc problem jesli chodzi o dostepnosc czesci :/

Myslalem nad M4A1 King Arms http://gunfire.pl/product-pol-1152194780-KA-GBB-01-Replika-M4A1.html - wydaje sie byc calkiem ok no i z opisu wynika ze body i w srodku metal a przynajmniej niektore czesci, sa tez niby poprawione G&G w wersji II za ok tysiac zl. Niby w opisie pisze ze wszystko poprawione i usprawionie ale czy tak faktycznie jest ?

Mam nadzieje ze bedziecie wyrozumiali bo temat jest mocno skomplikowany...

Edited by maciekSTW
Link to post
Share on other sites

1. Nie kupuj gaziaka na start - za drogie, zbyt wymagające jeśli chodzi o dbanie, zbyt kapryśne jeśli chodzi o temperaturę.

2. Kup elektryczną replikę. Jeśli to chińczyk to wymień na start tylko gumkę hop-up i ciesz się repliką.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...