Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.040I,CM.040K,CM.040H [CYMA]


Recommended Posts

Zauważyłem, że jeszcze nie ma tematu o nowych taktycznych kawaszach od Cymy dlatego pozwoliłem sobie go założyć. Sam nabyłem CM.040I i powiem, że naprawdę jest bardzo dobrze zrobiony. Wszystko sztywno złożone, risy nie drgną, magazynek sztywno siedzi w gnieździe a jedyny luz jest na kolbie ale to normalne w emkowych kolbach. Jeśli chodzi o osiągi to jest stabilne 430fps ale na razie nie strzelałem w terenie. Zapraszam do dzielenia się opiniami :).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Szyny bez problemu kupisz bo sam zamawiałem, natomiast suwadła dwustronnego nie widziałem. Suwadło dwustronne myślę że jest chybionym pomysłem, wisząca repla na jednopunktowym zawieszeniu powoduje wbijanie się rączki przeładowania w oporządzenie lub w bebzol :teeth:

U siebie pociąłem to i zrobiłem jednostronny :)

Link to post
Share on other sites

Kolego gloomer a czy mógłbyś coś powiedzieć na temat gearboxa w tej replice?

Po zdjęciach z taiwangun widać że jest inny

dd379a34e78e29df86846703e6933d60f0a1fa1c.JPG

Ma czerwony tyłek (nie wierzę, że zrezygnowano z magnesów neodymowych bo to by był krok w tył)

I inny cylinder (niemiedziany)

Jestem ogromnie ciekawy jak sprawa wygląda z szczelnością układu i z podkładkowaniem zębatek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kupiłem ten wynalazek na promo w gunfire. Normalna cena mnie wcześniej straszyła ale ten model podobał mi się najbardziej. Przód z RIS-ami z body sztywne jak jedna bryła. Replika oprócz pinu ma dodatkową śrubkę pod celownikiem, która wszystko usztywnia. Kolba regulowana troszkę luźna ale już sobie z nią poradziłem. Wymieniłem gumkę na zieloną. Celność, zasięg i skupienie jak na stock bardzo dobre. Dokupiłem lipo 2000 mah i śmiga jak należy. Mróz -8 jej nie szkodzi, sprawdzone. Jedyne mankamenty to właśnie kolba oraz troszkę za długa dźwignia regulacji HU, trzeba przyszlifować bo suwadło lubi ją przesunąć. Obustronne suwadła mi nie robią, jestem praworęczny ale celuję na lewą. Do tego końcówki oblane są plastikiem, które łagodniej opierają się o bebechy Ogólnie wykonanie super, wg. mnie bardzo dobry zakup. Byłem miło zaskoczony jak rozpakowałem.

Link to post
Share on other sites

To prawda. Replika jest wykonan na bardoz wysokim poziomie, i Cyma wskoczyła jeszcze wyżej. Ja przy używaniu lipo 11,1 2000mAh mam kosmiczna reakcje na spust. Ludzie, którzy biorą kawasza pytają się czy mam mosfeta w replice.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

A co z wersją L (CM040L) tej repliki chodzi mi głównie o zatrzask kolby czy jest ze stali bo znalowe szybko się łamią i nieda się ich CHYBA potem wymienić.No bo jak można się domyślić szyny i body jest zrobione tak samo i ztego samego materiału jak w replice wyżej wymienionej.

Edited by AREK99999
Link to post
Share on other sites

Przecież to normalny zatrzask kolby.

 

Wczoraj Cymka przeszła bój i elegancko się sprawiła.

 

Konfiguracja

Guma MB czerwony z dystanserem typu H który jest w zestawie

Precka guarder 6.02

Lipo 11,1 Redox 1400 20C

 

Na singlu to istna maszyna zła :icon_biggrin:.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...