Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie to by było miło, gdyby system klas był oparty na tym prawdziwym podziale ról jaki występuje w USMC, ale skoro klasy mają być 4 to może być ciężko.

Z tego co się orientuję to ma być 5 klas Ma się pojawić jeszcze jakiś "Support" aczkolwiek nie wiem ile w tym prawdy.

 

Ja żywię nadzieję że poprawią hitboxy i delay strzałów jaki miał miejsce głównie na pececie.

 

Wiadomo tez że będzie system customizacji naszej postaci czyli zmiana ciuszków, kamuflażu itd. indywidualnie do naszych potrzeb. (podobny system do tego jaki ma miejsce w battlefield heroes) Co o nim sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Wiadomo tez że będzie system customizacji naszej postaci czyli zmiana ciuszków, kamuflażu itd. indywidualnie do naszych potrzeb. (podobny system do tego jaki ma miejsce w battlefield heroes) Co o nim sądzicie?

Moje zdanie jest takie, że w BF3 jest to zupełnie zbędne (BF hirołs to zupełnie inna sprawa). Ale zawsze jest to okazja dla wydawcy by zarobić na metroseksualnych frajerach, którzy będą chcieli by ich avatary miały na sobie wyłącznie gucci gear.

Link to post
Share on other sites

chyba nie rozumiesz slowa CUSTOMIZACJA POSTACI. Juz od jakiegos czasu mozna przeczytac ze nei bedzie dalo sie robic rozowego moro itd. Wszystko w graniach realnych aspektow wojennego rzemiosla.

 

 

hitbox jest smieszny w bf bc 2 na xboxie . nie wiem jak na kompie, ale na xie to mozna kogos trafic z m95 w klatke z odleglosci 50m , na trybie hardcore a jemu i tak nic , z drugiej strony jeden strzal z pistoletu wystarczy czasem :) - smiech na sali.

Link to post
Share on other sites

chyba nie rozumiesz slowa CUSTOMIZACJA POSTACI. Juz od jakiegos czasu mozna przeczytac ze nei bedzie dalo sie robic rozowego moro itd. Wszystko w graniach realnych aspektow wojennego rzemiosla.

Customizacja postaci to dwa słowa to po pierwsze (i tak się składa, że je rozumiem), a po drugie gdzie nabyłeś telepatyczne umiejętności, że wiesz co dokładnie miałem na myśli?

Link to post
Share on other sites

Bardzo ładnie to wygląda i nie jest takie "zabawkowe" jak w BFBC2. No i to miasto jakieś takie duże, tzn. wysokie budynki, na razie mi się podoba. Znowu będę chciał zmienić gietkę na eMkę z acogiem.

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites

1. Nie unos sie tak , twoj komentarz byl dziwny , moja odpowiedz na niego adekwatna.

 

2. Kupie to za wszelka cene , nie widzialem lepiej wygladajacej gry wojennej :)

 

3. Ruch postaci jest boski

 

4. Odrzut broni prezentuje sie bardzo fajnie

 

5. Wrog dostaje i odrazu pada - mam nadzieje ze tak bedzie w multi. Hitbox MUSI byc taki jak w tym gp.

Link to post
Share on other sites

4. Odrzut broni prezentuje sie bardzo fajnie

Taa, przypomina dobrze stuningowaną airsoftową wiertarkę niż broń. Filmik robi wrażenie, ale w sumie co poza grafiką przedstawia? Uproszczone dowodzenie, możliwy brak SDK - wystarczy spojrzeć ile aktualnie jest wielkich popularnych modów do BF2. Szkoda bo miałem nadzieję na Project Reality BF3, a tu lipa :icon_cry:

Link to post
Share on other sites

Multi na 100% nie bd tak że jeden strzał i padasz ..

w tedy było by bez sensu hardkorowcy by tylko wymiatali na serwach

tak jak w BC2 ..

 

 

tak sie sklada ze ja jestem hardcorowcem i uwielbiam padac po 1-2 kulach wk late ;D i uwielbiam tez tak zabijac :)

 

wiec JA mam taka nadzieje ;D

 

i chodzi mi o gre na TRYBIE HARDCORE a nie ze ogolnie - takie male sprostowanie :)

 

 

gra dla mnie zje wszystkie nadchodzace produkcje :) jestem zachwycony ;]

Edited by perils
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...