Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak wy, ale ja już preorder zamówiłem :) Tylko szkoda, ze wersja konsolowa będzie słabsza od PC'towej, gorsza grafika, mniej ludzi na serwerach i mniejsze mapy na multi. Co do trybu " leżenia " to się troche obawiam, bo pewnie zwiekszy sie ilość snajperów i nie będzie z kim grać, a połowa ludzi na serwerze będzie kampić pod kszaczkiem. Lezenie to może być dobra sprawa w tym, aby położyć się z takim M249 z boku długiej uliczki i strzelać do wroga.

Link to post
Share on other sites

Tylko BF2 było mniej dopracowane , tam trawa to była zwykła płaska powieszchnia i snajper nie wygladał jak "Krzak", a skoro BF3 ma być tak dopracowany to graniczy z cudem, aby znaleść snajpera będąc np. mechanikiem, albo szturmowcem.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

I o to chodzi. Każda klasa powinna mieć swoje szanse w danej sytuacji. Bez sensu jest robienie klas, których nikt nie weźmie bo się nie sprawdzają w ogóle. Na tym polega teamwork - jedna klasa uzupełnia drugą.

Link to post
Share on other sites

Najlepszym rozwiązaniem DICE było by zrobienie ograniczonej ilości snajperów na zespół, bo wyobraź sobie, że 3/4 ludzi z wrogiej drużyny to snajperzy, i wtedy nie ma z kim grać. Na kompach może tego nie odczujesz, ale na konsolach napewno, skoro tam będą zespoły 12 na 12, a ja właśnie jestem skazany grać na PS3 bo w kompa trzeba troche władować kasy, aby taka gra na niego weszła.

Link to post
Share on other sites

dla mnie kampienie to siedzenie w rogu z m4a1,SCAR-L etc. Trzeba umieć zdefiniować strzelca od typowego campera.

 

 

Jaki jest sens lecieć w główne pole bitwy z SVD?m95? po to są te bronie by strzelać(likwidować pojedyńcze jednostki piechoty czyli innych graczy z daleka).

 

 

Nie wiem jak można mieć pretensje do kogoś kogo jara łażenie ze snajperskim karabinem.Po to jest taka klasa by nią grać.

 

 

Bardzo dobrze ze będzie leżenie :)

Link to post
Share on other sites

Też słyszałem pretensje ze strony mojej ekipy, kiedy brałem tą klasę. Trochę potrenowałem, to było już tylko - ściągnij gościa przy działku, spuść moździerz na czołg itd. :) BF to jedna z tych gier, gdzie każda klasa ma unikalne zdolności. To nie CoD czy Quake gdzie śmigasz solo - tu chodzi o team work, a jeżeli ktoś uważa, że branie snajpera jest czystym "noobostwem", to można temu komuś wytknąć idiotyzm i bez sens brania medyka (rzucanie sobie pod nogi apteki to przecież zwykły GOD MODE:) )

Link to post
Share on other sites

Filmik fajny, super czoko, ale na nim jest kilka błędów, które no... rażą.

 

1.Odrzut, a raczej jego brak- to działa jak termors w AEGach- mniej więcej tak.

2.M67 po odbezpieczeniu świecił na żółto, widać było gdzie rzucamy granatem.

3. Gościu, którym gramy ( a raczej będziemy grać ) nie czołga się, a ślizga i suwa jak po lodzie.

4. M240- raz, że jakoś dziwnie się ładuje- nie magazynek a taśma. W dodatku dźwięki strzałów i odrzut jak w wiertarce.

5. W akcji na dachu, marine ma "altamy" ( buty ) które nie są i nie były na wyposażeniu USMC.

6. M4 z której strzela bohater, ma przerośnięte urządzenie wylotowe ( widać to na parkingu, kiedy strzela snajper i chowamy się w rogu za ścianą ).

 

 

Kilka plusów:

 

EoTech- kropka w kółku ( celownik ) świeci i działa nawet kiedy nie strzelamy z broni- plus.

Nawet odwzorowany sprzęt- rękawice Oakley'a, plecak MBSS, możliwe że MAP lub HAWG.

Little-Bird z M134 strzela rewelacyjnie, motyw z łuskami z Helikoptera w ogniu.

 

No i tyle, myślałem, że lepiej będzie- zobaczymy, może poprawią, może dadzą drugi długi filmik.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja też chcę, ja też chcę!!!!11! Auta wybuchają jak się w nie strzela z M240! Działa się 4 osobowym team'em niczym D3lT4 OMFG, reload AT4 no i panowie twórcy nie wiedzą że istnieje boltcatch w eMce. Jak sobie przypomnę co mi jeszcze nie pasuje to napiszę. Ano właśnie! Ten marine, którym gramy poszedł solo na gościa od IED, w dodatku czołgając się w wentylacji niczym Sam Fisher. To chyba tyle, póki co. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Gość jak się czołga w wentylacji i dochodzi do końca to nagle składa się jak guma. Wpierw czołga się przodem, a potem wylatuje nogami do przodu.

Poza tym strzelając na początku w barierkę odpada kawałek betonu!!!!111 To jest dziwne!!

TA GRA JEST ZABUGOWANA I BADZIEWNA, nie kupujcie jej!!!!!!jeden

Link to post
Share on other sites

M240 czasem nie strzela z taśmy 'stockowo'? :P :P

Za to ładnie taśma siedzi w jednym miejscu jak gość strzela.

 

Nie dopatrzyłem się EGA, ale może to dlatego, że cały czas na bucie w tym miejscu był cień :P W każdym razie USMC używa/ło Altamów pustynnych (z cordurą).

Jak bez EGA to DO PIEKŁA Z TĄ GRĄ xD

 

W iluosobowym fireteamie mają działać?

W USMC fireteam składa się z czterech osób.

 

Też zawsze jakoś tak mi żal tego AT4, jakby wyrzucić kupę kasy na ziemię, lepiej przeładować :D

 

A beton leciał nawet z okien w Crysisie 2 :D

 

Ten ACOG to jakaś lornetka, przybliża się cały obraz :P

Edited by czlowiek6
Link to post
Share on other sites

Czepianie się rzeczy typu za mały odrzut, wybuchające samochody od ostrzału z M240, dziwny dźwięk strzałów, nie te buty co trzeba- chcesz realizmu? Graj w Arme2. Te BF bedzie jak widać grą CoD-like, przejść w pare wieczorów oskryptowane misje i zapomnieć. To już nie stary dobry bf. Na szczęście pozostaje multi. Mi najbardziej podobały się super płynne i realistyczne animacji żołnierzy, fajny klimat, i niezłe tło dźwiękowe. No i mają być jakieś ciekawe zniszczenia w końcu, więc może i troche fizyki będzie. A co do AT4 - on raczej 'bierze' kolejną wyrzutnie, a nie przeładowuje a skąd je bierze to już... ^^

Link to post
Share on other sites

Czepianie się rzeczy typu za mały odrzut, wybuchające samochody od ostrzału z M240, dziwny dźwięk strzałów, nie te buty co trzeba- chcesz realizmu? Graj w Arme2. Te BF bedzie jak widać grą CoD-like, przejść w pare wieczorów oskryptowane misje i zapomnieć. To już nie stary dobry bf. Na szczęście pozostaje multi. Mi najbardziej podobały się super płynne i realistyczne animacji żołnierzy, fajny klimat, i niezłe tło dźwiękowe. No i mają być jakieś ciekawe zniszczenia w końcu, więc może i troche fizyki będzie. A co do AT4 - on raczej 'bierze' kolejną wyrzutnie, a nie przeładowuje a skąd je bierze to już... ^^

Chcesz grać w COD'a - to graj. Ja nie widzę sensu by twórcy dobrej serii BF szli w kierunku badziewnego amerykańskiego do bólu "koda". Zresztą BF to nie kampania - nie ważne nawet jak dobra, czy hollwodzka. Tworzy ją multi, więc może nie każdy jak Ty, lubi wydać 160 zł na 10 godzin kampanii a potem odłożyć grę na półkę, no chyba że ją ściąga z torentów to w sumie tylko singiel zostaje...

 

A co do całości to popieram wszystkie wypowiedzi o realiźmie, robią głupią gierkę której targetem są amerykańscy[nie tylko] gimnazjaliści, którzy chco być słat i D3Lt4!!! i fajnie pruć z karabina dla fragów xDxD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...