Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawe czy grywalność będzie na poziomie bf2 : )

 

Oby nie. Ja wspominam "Dwójkę" jako najgorszą część BF. Wszędzie było pełno bunnyhopujących noobków. Najlepiej gdyby w ogóle nie dawali możliwości skoku, lub jak w Gearsach co jeden klawisz odpowiada za przeskoczenie/ przylepienie się do osłony. Bo tylko po to skakanie jest potrzebne. Inaczej znowu gracze zaczną nadużywać tego i znowu pojawi się pełno królików.

Link to post
Share on other sites

Oby nie. Ja wspominam "Dwójkę" jako najgorszą część BF. Wszędzie było pełno bunnyhopujących noobków. Najlepiej gdyby w ogóle nie dawali możliwości skoku, lub jak w Gearsach co jeden klawisz odpowiada za przeskoczenie/ przylepienie się do osłony. Bo tylko po to skakanie jest potrzebne. Inaczej znowu gracze zaczną nadużywać tego i znowu pojawi się pełno królików.

 

Człowieku, ja maże by bf3, był jak bf2 z lepszą grafiką. Bf 2 dla mnie najlepsza część z całej serii, bfbc2 zalatuje cod, zwłaszcza te zakichane biegające futra ze strzelbami.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Wachta - dokładnie. BF2 to najlepsza część póki co. kreciu popisał się konsolowym myśleniem - wyrzućmy możliwość skoku żeby nie było bunnyhopperów, wyrzućmy możliwość leżenia żeby nie było kamperów, idąc dalej wyrzućmy limit amunicji żeby nie było samych ludzi używających M60. :wink: Jak się znajdzie świetnych ludzi to i w BF2 nie będzie króliczków, oby BF3 bardziej przypominał BF2 niż BC2, kóniec.

Link to post
Share on other sites

Wachta - dokładnie. BF2 to najlepsza część póki co. kreciu popisał się konsolowym myśleniem - wyrzućmy możliwość skoku żeby nie było bunnyhopperów, wyrzućmy możliwość leżenia żeby nie było kamperów, idąc dalej wyrzućmy limit amunicji żeby nie było samych ludzi używających M60. :wink: Jak się znajdzie świetnych ludzi to i w BF2 nie będzie króliczków, oby BF3 bardziej przypominał BF2 niż BC2, kóniec.

 

Nie oceniaj mojego sposobu myślenia jak nie znasz mojego spojrzenia na gre. Od żądania konsolizacji gier jestem najdalej z dala. Ale wiem że jak się da graczom furtkę to zawsze znajdą się cioty co z pięknej gry zrobią parodię. Jak już BF3 ma coś przypominać to niech to będzie BF2 Project Reality.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak już BF3 ma coś przypominać to niech to będzie BF2 Project Reality.

 

 

Nie sądzę, żeby takie coś w ogóle zaistniało. Panowie z PR i BSS myślą nad kolejnymi poprawkami do IMO, świetnego moda do BF2, prawie 6 letniej podstawy.

Jeżeli PR wyjdzie, to już jako samodzielna gra, a nie dodatek do takiego BF3. O podobieństwie nawet nie mówmy, bo to by się... nie sprzedało. Jest ( będzie ) to kolejna "szczelanka" pokroju CoDa czy ostatniego MoHa, z dość realistyczno-filmową fabułą, jako tako odwzorowanymi misjami i sprzętem- nic więcej. Realizmu można oczekiwać od Army, PR'a czy VBS2/ dodatków do Army. To są IMHO gry niszowe, nie dla każdego, bo nie każdy umie w to grać. Za to każdy, lepiej lub gorzej, umie napi... yyy strzelać jak popadnie.

Link to post
Share on other sites

Nie sądzę, żeby takie coś w ogóle zaistniało. Panowie z PR i BSS myślą nad kolejnymi poprawkami do IMO, świetnego moda do BF2, prawie 6 letniej podstawy.

Jeżeli PR wyjdzie, to już jako samodzielna gra, a nie dodatek do takiego BF3. O podobieństwie nawet nie mówmy, bo to by się... nie sprzedało. Jest ( będzie ) to kolejna "szczelanka" pokroju CoDa czy ostatniego MoHa, z dość realistyczno-filmową fabułą, jako tako odwzorowanymi misjami i sprzętem- nic więcej. Realizmu można oczekiwać od Army, PR'a czy VBS2/ dodatków do Army. To są IMHO gry niszowe, nie dla każdego, bo nie każdy umie w to grać. Za to każdy, lepiej lub gorzej, umie napi... yyy strzelać jak popadnie.

 

Sądzę, że Tobie by przypadło do gustu kilka latek temu Insurgency, mod do hl2, dod:s i cs:s

 

Mi to pasuje:

"Battlefield 3 - Edycja Limitowana zawiera m.in. dodatek "Powrót do Karkand", który jest przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej i oferuje cztery mapy z gry Battlefield 2 (Wake Island, Strike at Karkand, Gulf of Oman oraz Sharqi Peninsula) przygotowane przy użyciu silnika Frostbite 2.

 

Dodatek przeznaczony jest do rozgrywki wieloosobowej i zawiera cztery legendarne mapy z gry Battlefield 2 w zupełnie nowej odsłonie graficznej przygotowanej z użyciem silnika Frostbite 2. W skład pakietu wchodzą również klasyczne bronie i pojazdy Battlefield 2, a także wyjątkowe nagrody, nowe osiągnięcia/trofea i wiele innych atrakcji."

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Właśnie bardzo dobrze że będzie możliwość LEŻENIA. Po to jest klasa snajpera by móc strzelać z daleka niezauważonym.

 

Co do skakania nie wiem może ja mam głupie szczęście ale grając bardzo dużo w bad company 2 x360 ani razu nie spotkałem bunny hoperów.

 

 

Gra zamiecie CoDa :) Kupuje preorder na PC :)

 

 

Producenci gry zapowiedzieli "system walki wręcz" czyli to co widac 3 episodzie gry przy kontakcie po wyjściu z kanału wentylacyjnego.Fajnie to będzie wyglądać :)

Edited by perils
Link to post
Share on other sites

Wątpię, żeby zmiotło CoDa. Też się jaram, ale CoD to typowa piechociarska strzelanka, dość prosta do ogarnięcia, a BF wymaga nieco ogrania i przede wszystkim ogarniętych graczy. Najlepiej to widać w Bad Company, gdzie i tak wile spraw uproszczono, a na serwerach roi się od idiotów. W dodatku najgorszy koszmar BFa powraca - samoloty. Nie wiem, kto tam projektuje ten multi, ale powinni chyba zacząć nieco grać we własne produkty. BF2 to był festiwal teamkillów i wyścigów do jeta - każdy chciał być jak Maverick i zaraz się rozwalał, bo wszystkie BFy miały skopane sterowanie samolotami. Mnie tam to nawet cieszyło, bo mogłem sobie spokojnie latać Blackhawkiem z parą strzelców i siać smierć i zniszczenie, ale zły design to zły design.

 

Tak czy siak, Dice musi się mocno spiąć, żeby żeby zrobić multi, które porwie masy, a nie tylko fanów serii.

Link to post
Share on other sites

Niestety te wszystkie filmiki z nowego bf to fabularyzowane historie z singla. Tak w ogóle od dłuższego czasu single służą powoli za zródło filmików reklamowych i tylko. Gram od początku w bc2 praktycznie tylko w multi i w sumie chciałbym takiego- poprawionego silnikowo bc2 w tych klimatach. Pamiętam jak zakupiłem ostatniego coda, leży prawie nówka nieśmigana- coraz więcej perków, ganiania z nożami itp dziwnych rzeczy, przyznam, że brakuje mi klimatów z ofp- no może armed ass. Po filmikach widzę, że bf zmierza (może się mylę, mam nadzieję) w kierunku coda

Link to post
Share on other sites

Perki i unlocki muszą być, bo to motywuje casuali do grania, BF3 będzie to miał na 100%, inaczej nie mają co śnić o podebraniu CoDowi publiki. Ja tam ostatnio wróciłem do Quake 2 i... to jest dopiero gra do sieci! Nie żadne tam siedzenie ze snajpą w krzaczorach i wzywanie heli, czy rozjeżdzanie ludzi czołgiem. Bynajmniej nie chodzi mi tutaj tempo akcji, czy realizm, ale taki powrót do przeszłości uświadamia trochę jak to jest kiedy gameplay zależy od skilla, a nie od levelu gracza i zestawu perków. Wątpię jednak, żeby to jeszcze wróciło - za dużo ludzi z drewnianymi rękoma i refleksem szachisty gra teraz online.

 

Myślę, że singiel w nowym BFie będzie epicki, ale po multi należy się spodziewać Bad Company na większą skalę - to widać już po tym jak DICE się poci na problemem leżących snajperów. Niestety, ale gry sieciowe coraz bardziej zmierzają w stronę Farmville.

Link to post
Share on other sites

Perki i unlocki muszą być, bo to motywuje casuali do grania, BF3 będzie to miał na 100%, inaczej nie mają co śnić o podebraniu CoDowi publiki. Ja tam ostatnio wróciłem do Quake 2 i... to jest dopiero gra do sieci! Nie żadne tam siedzenie ze snajpą w krzaczorach i wzywanie heli, czy rozjeżdzanie ludzi czołgiem. Bynajmniej nie chodzi mi tutaj tempo akcji, czy realizm, ale taki powrót do przeszłości uświadamia trochę jak to jest kiedy gameplay zależy od skilla, a nie od levelu gracza i zestawu perków. Wątpię jednak, żeby to jeszcze wróciło - za dużo ludzi z drewnianymi rękoma i refleksem szachisty gra teraz online.

 

Myślę, że singiel w nowym BFie będzie epicki, ale po multi należy się spodziewać Bad Company na większą skalę - to widać już po tym jak DICE się poci na problemem leżących snajperów. Niestety, ale gry sieciowe coraz bardziej zmierzają w stronę Farmville.

 

 

e tam ja tam gralem w UT zwykle to byla gra :) perki i unlocki maja znaczenie w CoD bo w BC2 czego byś nie miał to się znajdzie zawsze ktoś kto cie zabiję nożem lub strzałem w głowe:)

 

 

Dla mnie BC2 zmoitl mw2 i bo :) jedyny cod warty grania to zwykle MW wg mnie , ale o gustach się nie dyskutuję :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...