Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę że do poziomu CoDa (czyli 4 mapy za 6 dych) się raczej nie zniżą. Jeżeli już to oczekiwałbym porządnych dodatków w stylu Battlefield 2: Special Forces lub BFBC2: Vietnam, pierdoły w stylu SPECACT też się pewnie pojawią, ale raczej nie będą kosztowały powyżej 60 złotych.

Link to post
Share on other sites

Zagrajcie sobie w ArmA2

 

Co to miało znaczyć?

 

Ja grałem w bf2 teraz cisnę w bc2. Obie gry są super. Gdyby wycisnąć z nich to co najlepsze, a wywalić najgorsze to był by to materiał na bf3. Choć jak będzie nie wiadomo.

Samoloty to jest to co wyróżniało bf2 na tle innych gier. Powinny być. Ale dopracowane.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Są jacyś chętni do napadu na bank? Bierzemy tylko tyle ile będziemy potrzebować na nowe komputery. Zapowiada się cudo, a jak będzie wsparcie dla modów... Mniam!

Link to post
Share on other sites

Pojawiły się i nieoficjalne wymagania sprzętowe:

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

* System operacyjny: Windows Vista lub Windows 7

* Procesor: Core 2 Duo, taktowany zegarem 2,0 GHz

* RAM: 2 GB

* Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 10 lub 11 i pamięcią 512 MB RAM

* HDD: 15 GB (wersja sklepowa) lub 10 GB (cyfrowa)

 

Rozsądne wymagania sprzętowe:

 

* System operacyjny: Windows 7 64-bit

* Procesor: Czterordzeniowy od Intela lub AMD

* RAM: 4 GB

* Karta graficzna: GeForce GTX 460 lub Radeon HD 6850, kompatybilna z DirectX 11 i 1 GB RAM.

 

Nie jest źle.

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Pojawiły się i nieoficjalne wymagania sprzętowe:

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

* System operacyjny: Windows Vista lub Windows 7

* Procesor: Core 2 Duo, taktowany zegarem 2,0 GHz

* RAM: 2 GB

* Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 10 lub 11 i pamięcią 512 MB RAM

* HDD: 15 GB (wersja sklepowa) lub 10 GB (cyfrowa)

 

Rozsądne wymagania sprzętowe:

 

* System operacyjny: Windows 7 64-bit

* Procesor: Czterordzeniowy od Intela lub AMD

* RAM: 4 GB

* Karta graficzna: GeForce GTX 460 lub Radeon HD 6850, kompatybilna z DirectX 11 i 1 GB RAM.

 

 

Żeby grać na rozsądnych musiałbym wywalić co najmniej ponad 1000zł na kompa Oo Zobaczymy jak się na xboxie będzie grało ;) A tak BTW wiadomo w końcu kiedy startuje beta ?

Edited by Gekon_1
Link to post
Share on other sites

Nie lubie typowo hamerykańskiego efekciarstwa w grach, bo zwykle cierpi na tym realizm, ale tu widać, że w końcu ktoś połączy zajefajne efekty z realizmem, wrażenie z ostatniego trailera - to wygląda lepiej niż na filmach, rewelacja.

Shift2 który ma fotorealistyczną grafike, a teraz BF3, normalnie w końcu twórcy gier się wzięli na porządnie za grafike przypominającą rzeczywistość, taka mała rewolucja bym nawet powiedział.

Zapowiada się genialnie! filmiki robią piorunujące wrażenie. Tylko kompa trzeba by zmienić...

 

Czas najwyższy skończyć z BF2 i OFP:Resistance i przesiąść się na BF3 i ARMA2 :wink:

 

Kolega troche nie na czasie, bis zapowiedział już Arme3 ^^

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Co do filmiku z Abramsami - walka czołgowa wygląda jak z Project Reality. Wcześniej nie było zoom'a, zmiany amunicji, termografii. Jedyne co boli to dźwięk broni - wzięty z dupy. No i wymagania. Może nie są duże, ale parę rzeczy pasuje wymienić.

Link to post
Share on other sites

Nooo w sumie to mają jeszcze pół roku na poprawki. Ale ja mam nadzieję, że Szwedzi w tym roku utrą nosa Bobkowi Kotkowi z jego przeskryptowanym CoDem.

Zapowiada się FPS roku 2011 kto wie może nawet Muliplayer roku. Zależy czy wyjdzie Guild Wars w tym roku czy w następnym.

 

PS: W nowym Cd-action jest ARMAII szczerze polecam.

 

Te "roki" to taki zabieg stylistyczny- powtórzenie ;)

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Ta gra zamiecie wszystko.

 

Dzieki za wymagania. Jednak biore na PC wkoncu bedzie 64 graczy na mapie a na konsolach o wiele mniej.Grafika miodna , jezeli optymalizacja bedzie najwyzszej polki to ta gra bedzie gra dekady nie roku.Im slabsze blaszaki beda mogly pograc tym wiecej graczy ja kupi tym wiecej pieniedzy zarobia tym lepsza bedzie nastepna czesci bo BF3.Zreszta ja osobiscie nie naleze do osob ktore musze miec GRAFIKE na maxa. Liczy sie grywalność. Chociaz ta gra laczy grafike i grywalnosc. Bede w niebie:)

 

Poprostu sie zakochałem :)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Poleciałeś na bajery. Owszem, wygląda super, ale skąd wiesz jaka będzie grywalność? Wszystkie te trailery z CODa, chociażby MW2 były takie miodne, a później wyszedł szmelc. Nie mówię, że tak będzie z BFem3, trzymam kciuki żeby tak nie było, ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Jak chcesz grywalność to pobierz PR do BF2. :)

Link to post
Share on other sites

Watpie :) Na BF BC 2 sie nie zawiodlem , i na tym tez. Tak samo jak na fifie sie nie zawodze odkad mam xboxa. Wiec biore w ciemno , a co do Coda to jak film akcji kladacy nacisk na akcje akcje akcje , medal wiedzialem ze bedzie scierwem grajac w bete multi.

Link to post
Share on other sites

Co do filmiku z Abramsami - walka czołgowa wygląda jak z Project Reality. Wcześniej nie było zoom'a, zmiany amunicji, termografii. Jedyne co boli to dźwięk broni - wzięty z dupy. No i wymagania. Może nie są duże, ale parę rzeczy pasuje wymienić.

 

To rozumiem że byłeś w wojsku i uczestniczyłeś w kilku misjach zagranicznych skoro sadzisz że dźwięk broni jest z dupy ;)??

 

Napiszę tylko że dźwięk był nagrywany na poligonach wojskowych każdej broni, wystrzału z osobna.

Link to post
Share on other sites

To rozumiem że byłeś w wojsku i uczestniczyłeś w kilku misjach zagranicznych skoro sadzisz że dźwięk broni jest z dupy ;)??

 

Napiszę tylko że dźwięk był nagrywany na poligonach wojskowych każdej broni, wystrzału z osobna.

 

Ja poświadczyć mogę, jako strzelający i słyszący niemalże codziennie, że dźwięk jest "z dupy" ;p Co ma znaczenie sam fakt nagrania? Ważne JAK jest nagrany ;p Więc niech się kolega tak na przyszłość nie wymądrza :P

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Misje zagraniczne to jedyne miejsca gdzie można postrzelać z broni ostrej? Może wyobraźni zabrakło koledze. Czyżby w Polsce nie było strzelnic? Strzelałem i z eMek, AK i innych jednostek broni długiej, także krótkiej, a grając w Project Reality uznałem, że ta gra/mod najbardziej odbija wrażenia dźwiękowe z rzeczywistości.

 

Nic nie poradzę na to, że dźwięk broni jest z dupy. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...