Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U widze panowie ze moglem dać na jakims forum bf bo jeden mówi ze juz bylo a drugi cos pierniczy ;-\ . Była Alpha , a testerzy byli losowani wśród posiadaczy konta na ea . Jeżeli ktoś nie wie proszę nie wprowadzać innych w błąd :icon_confused:

 

tutaj masz link do artykułu http://myona.com/2011/08/27/battlefield-3-beta-coming-dice-engineer/

" Whether or not “soon” described as sooner is still remains to be seen as the beta widely expected to hit the fans in September. " Jak byk pisze ze we wrześniu .

 

plus testerzy do zamkniętych testów nie byli losowani cytat z linku poniżej " Want to be among the first to get hands-on with Battlefield 3? If you own Medal of Honor Limited Edition you will receive an invitation to the Battlefield 3 beta within 12-months following the release of Medal of Honor."

http://www.ea.com/1/beta

 

BTW szukanie w google nie boli...

Edited by Neraki
Link to post
Share on other sites

Czy ja pisałem do ciebie z google ? nie widzę tam takiej uwagi skierowanej bezpośrednio do ciebie wiec nie naskakuj na mnie jak byś miał okres... po drugie morze i byli losowani lecz ja dostałem swój beta kay na maila po zakupie medal of honor... wiec widać były 2 sposoby na zdobycie keya. BTW skoro pisałeś podobno do EA było się ich zapytać o bete...

Edited by Neraki
Link to post
Share on other sites

Coraz częściej widać, że młodziki na forum sobie za dużo pozwalają....

 

Komornik skoro masz taki dobry kontakt z EA Polska (coś więcej niż automatyczna wiadomość) To mi znajdź wymagania tej gry.

 

P.S.

Jak sie nie podoba to podwiń ogon i leć na to swoje forum BF3...

Link to post
Share on other sites
" If you own Medal of Honor Limited Edition you will receive an invitation to the Battlefield 3 beta within 12-months following the release of Medal of Honor."
No to jakaś kaszana, mam MoH limited edyszyn i żadnego zaproszenia nie dostałem. No chyba, że to z M60 i MP7 to jest jakieś coś inne, a limited to było jeszcze coś ponad.
Link to post
Share on other sites

@ Ukesu

Ciesze się że uważasz mnie za " młodzika " . " Trzym " się swojego zdania a tymczasem wymagania :

 

"

Procesor: Core2Duo 2GHz lub jego odpowiednik AMD

 

Pamięć: 2 GB pamięci operacyjnej RAM

 

Karta graficzna: 512 MB obsługująca DirectX 10 lub 11

 

HDD: 15 gigabajtów wolnej przestrzeni na HDD (wydanie pudełkowe) lub 10GB (dystrybucja cyfrowa)

 

System operacyjny: Windows Vista/7

 

Zalecane wymagania sprzętowe:

 

Procesor: czterordzeniowy Intel/AMD

 

Pamięć: 4GB pamięci operacyjnej RAM

 

Karta graficzna: 1GB GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 6850

 

"

Edited by KomornikPL
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...