Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za to ja mam taki problem, że pisze w Origin iż ściągnięto 100% a mimo to nadal trwa ściąganie i pokazuje 4,6GB z 3,9GB ściągniętych danych :| Jakiś pomysł na to ?

Pomijam fakt, że gdy się ściągało to Zone Alarm wariował i zaczynał mulić a pecet zdążył się 3razy zawiesić (od wczoraj wieczora jak odpaliłem ściąganie na Origin)...widocznie ta gra u mnie nie chce pójść i tyle :icon_cry:

Edited by Shadus
Link to post
Share on other sites

Po dniu z betą mogę powiedzieć tyle- w porównaniu do CoD4 czy MoH2010, wgniata je grafiką. Mapa Metro po dniu nudzi się. Niestety nie dane mi było pograć na Caspianie :/. Co jeszcze mogę powiedzieć- przy procku i5 i grafie GTX 460, na med detalach ( chyba, jutro przestawię na full, nwm, nie ogarniam ) grafika jest dobra. Tyle że dźwięki są takie- przytłumione, puste ( w przeciwieństwie do MoH'a, gdzie na serio IMO były soczyste i przyjemne ). Co mnie śmieszy- masa bugów ( no w końcu to beta ... ) i kijowy odrzut broni. Podrzut zerowy przy pierwszych 5 strzałach, tylko wibracje jak w wiertarce. Później, jak nie kontroluje się myszy to giwera skacze do góry i pociski lecą w niebo.

 

Ja tej grze dałbym na razie 4. w szkolnej skali ocen. Nie mogę na razie ocenić innych broni, dodatków, frakcji, o pojazdach nie mówiąc. I nie wiem, czy za grę, w obecnym stanie ( miejmy nadzieję, że poprawią błędy w finalnej wersji ) dałbym 140 czy więcej złotych. Za kampanię SP tak- może, ale za multi na pewno nie.

Link to post
Share on other sites

Mam do was takie pytanie, czy na windowsie 7 pójdą programy z xp? Bo właśnie system wybieram i wacham się pomiędzy tymi dwoma

Pasjans mi chodzi. Ale tak na serio to zależy od gry. Fallout 2 dziwnie się wyświetla, a Planescape Torment bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Ato czasem nie jest tak ze bf3 wymaga systemu 64 bitowego? Wiec albo Vista albo 7

 

Ja mam Windowsa 7 32 bitowego i śmiga, że aż miło. Więc to nie wina bitów. Chociaż zawsze mi wyskakuje przy włączaniu błąd, że powinienem mieć sterownik do karty graficznej, który wymaga 64 bity :huh:

Link to post
Share on other sites

"IGN posted an interview with DICE General Manager, Karl Magnus Troedsson speaking about mod tools, the Frostbite 2 engine, map sizes and EA Origin. As we

have heard before, mod tools will not ship with Battlefield 3"

"It's a huge investment for us to do something like that, and also a bit complicated, and to some degree there's also [a concern] security-wise. It's a bit scary to take an investment like Battlefield 3 and just let people dig into that engine and do whatever they want."

 

Cytaty pochodza z planetbattlefield

Edited by QQryQ
Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem Origina, ściągnąłem bete, 7-/10 w mojej ocenie.

Co do pre-ordera to miałem już zamówiony od miesięcy, jednak po przeczytaniu umowy licencyjnej z platformą origin zrezygnowałem z pre-ordera. Nie wiem czy ktoś z was to czytał czy zwyczajnie klikał "TAK", ale ja po przeczytaniu czuje się rąbany przez kochany EA. Nie dam pieniędzy na coś, co żeby to używać(grać) muszę zaakceptować regulamin który praktycznie pozbawia mnie jakichkolwiek praw.

Link to post
Share on other sites

Szukałem na szybko, mogłem czegoś nie wkleić.

 

Użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że Aplikacja może używać informacji dotyczących komputera, sprzętu, nośników, oprogramowania i użytkowania Aplikacji przez użytkownika w celu weryfikowania ważności praw licencyjnych użytkownika oraz w celu aktualizowania Aplikacji.

 

Użytkownik akceptuje, że Aplikacja może automatycznie pobierać i instalować aktualizacje, uaktualnienia oraz dodatkowe funkcje, które EA uzna za racjonalne, korzystne dla Użytkownika i/lub uzasadnione potrzebą.

 

Informacje niepozwalające na identyfikację Użytkownika gromadzone przez EA obejmują informacje techniczne i powiązane identyfikujące komputer Użytkownika (w tym adres protokołu internetowego) i system operacyjny, a także informacje o korzystaniu z Aplikacji (w tym, lecz nie wyłącznie, pomyślnym zainstalowaniu i/lub odinstalowaniu), informacje na temat oprogramowania i korzystania z niego oraz urządzeń peryferyjnych.

 

W NAJWIĘKSZYM ZAKRESIE DOPUSZCZALNYM PRZEZ OBOWIĄZUJĄCE PRAWO, APLIKACJA JEST DOSTARCZANA UŻYTKOWNIKOWI W STANIE „W JAKIM JEST”, ZE WSZYSTKIMI USTERKAMI, BEZ GWARANCJI JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU, GWARANCJI DOTYCZĄCYCH DZIAŁANIA ANI ŻADNYCH INNYCH, A UŻYTKOWNIK KORZYSTA Z APLIKACJI WYŁĄCZNIE NA WŁASNE RYZYKO. CAŁE RYZYKO DOTYCZĄCE ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I DZIAŁANIA PONOSI UŻYTKOWNIK. EA I JEJ LICENCJODAWCY (NA POTRZEBY TEJ SEKCJI ORAZ SEKCJI 6 ZWANI ZBIORCZO EA) NIE UDZIELAJĄ I ZRZEKAJĄ SIĘ NINIEJSZYM WSZELKICH JAWNYCH, DOROZUMIANYCH LUB USTAWOWYCH GWARANCJI, W TYM DOROZUMIANYCH GWARANCJI STANU, NIEPRZERWANEGO UŻYTKOWANIA, PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI, PRZYDATNOŚCI DO KONKRETNEGO CELU, NIENARUSZALNOŚCI PRAW PODMIOTÓW TRZECICH ORAZ JAKICHKOLWIEK GWARANCJI WYNIKAJĄCYCH Z TRYBU PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI, UŻYTKOWANIA LUB PRAKTYK HANDLOWYCH

 

Jeżeli którykolwiek z warunków niniejszej Licencji jest nielegalny lub nie ma mocy prawnej, pozostałe warunki zostają zmienione tak, aby uzyskać efekt jak najbardziej zbliżony do pierwotnych warunków, a wszystkie pozostałe postanowienia Licencji pozostają w mocy.

Jeszcze jedna z ostatnich nowin:

EA Will Delete Origin Games after 24 Months of Inactivity
Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Trzeba dodać również, że wszystkie wersje pudełkowe nie zawierają całego programu który kupujemy. Ostatnio ludzie którzy zakupili fifę 12 byli niezwykle zdziwieni jak dowiedzieli się, że na nośniku jest tylko 70% danych a reszta jest pobierana przez Origina.

Link to post
Share on other sites

Jak na razie nie widzę w tym regulaminie niczego, czego bym nie widział już w regulaminie innej gry. Nie jestem jakimś fanem EA, ale szanuję ich za ich pracę i uważam Origin, jak i samego BF'a 3 (mimo że to dopiero beta!) za naprawdę wartościowy produkt.

Link to post
Share on other sites

Ja po pograniu w betę zaczynam myśleć o tym żeby swój pre-order anulować. Gra na dzień dzisiejszy wygląda na skończoną ledwo w połowie... Bug pogania buga i bugiem pogania, zwłaszcza drażniące jest wpadanie pod tekstury oraz znikanie wrogów. Masakra. A aktualizacji bety ani widu ani słychu.

Link to post
Share on other sites

Może to jest tylko moje odczucie ale wydaję mi się że strzelanie jest beznadziejnie zrobione. Strzelam z daleka i nie widzę czy koleś się schował czy pruć dalej. Nie dość że podskakujący karabin wszystko zasłania to jeszcze ten jakby za duży ognień z lufy.

Do tego masa bugów. Często jakieś chore animacje, najczęściej jak patrzę na kogoś kto próbuje się wczołgać na np kamień, postać zaczyna lewitować. Ogólnie na becie się zawiodłem. W porównaniu z Bf2 i BC2 to na dzień dzisiejszy dziadostwo.

Link to post
Share on other sites

QQ dobrze prawi, polać mu!

Zresztą, ta beta to i tak stary build, więc wersja finalna zdecydowanie będzie lepsza niż beta.

 

Zresztą ludzie, to jest BETA. Traktujecie to przynajmniej jak demo.

 

[edit]

Gramatyka mnie opuściła.

Edited by Yfronus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...