Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

Mam pytanie do graczy PC, otóż po tym nowym "super" patchu battlelog w ogóle przestał wyszukiwać mi serwery. Zawsze miałem długaśną listę serwerów do wyboru a teraz wyskakuje mi ze 2-3 serwery i to jeszcze z pingiem 200-300 i z kilkoma osobami w grze. Filtry i inne ustawienia mam takie jak zawsze.

Czy to jest nowa polityka EA, zmusić graczy nie posiadających Premium aby to gówno kupić ?!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ja wiem, czy premium to takie gówno? Jeśli chodzi o zawartość, to jest tego sporo, pomijając nawet pierdoły w stylu dog-tagów czy strategy guide. Każdy dodatek to dosyć obfite mapy plus bronie lub pojazdy. Nie jest to takie bidne jak w MW3 na przykład (do BO były przynajmniej zombi). Jak na razie widać, że BF3 jest rozwijany i twórcy dbają o produkt (w przeciwieństwie do Crysis 2 na przykład), więc premium sobie zakupiłem.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem o jakie bugi chudzi, co chwilę słyszę o nich ale jakoś grając nie uświadczam. No czasem widać zawiśnięty w powietrzu kamień lub trupy lewitujące w powietrzu ale czy to aż takie ważne ... Pojazdy działają, giwery strzelają i dla mnie wystarczy. Nowe mapy są naprawdę fajne i można się wyszaleć jak ktoś nie ogarnia pojazdów.

Link to post
Share on other sites

Wpadanie pod tekstury (irytujące jak wuj), "myszkujące" hitboxy (system świruje szczególnie na kamieniach), server connection timeout 1 kompletnie od czapy, padające serwery logowania (i zero serwera zapasowego mimo upływu czasu), wciąż słaba optymalizacja. Mam wymieniać dalej? Pięć lat temu ten produkt nie byłby jeszcze nazwany betą, a krytyka zmiażdżyłaby developera. Mózgi publiki udało się jednak fenomenalnie wyprać, a ludzi ogłupić, vide Twoje "pojazdy działają, giwery strzelają, jest OK" :(.

Link to post
Share on other sites

Wpadanie pod tekstury (irytujące jak wuj), "myszkujące" hitboxy (system świruje szczególnie na kamieniach), server connection timeout 1 kompletnie od czapy, padające serwery logowania (i zero serwera zapasowego mimo upływu czasu), wciąż słaba optymalizacja. Mam wymieniać dalej? Pięć lat temu ten produkt nie byłby jeszcze nazwany betą, a krytyka zmiażdżyłaby developera. Mózgi publiki udało się jednak fenomenalnie wyprać, a ludzi ogłupić, vide Twoje "pojazdy działają, giwery strzelają, jest OK" :(.

Jak to czytam to nie żałuję że skończyło się moje kupowanie na poziomie BF3 podstawki. Kup pan to, kup pan teraz tamto, kup pan zaje...e premium i miej wszystko ...w d**** tak jak Dice i EA ma swoich klientów. Jak można okaleczać grę z nie małym potencjale byle tylko wyszło szybciej.

 

Edit. A nie wiem czy może ktoś to potwierdzić co do prawdy, ale w przyszłości planuje się odłączenie oficjalnych serwerów i mają zostać tylko "privy".

Edited by CerberBP
Link to post
Share on other sites

Ja wyłączam modem od kablówki i idę sobie zrobić melisę do kuchni. Wracam z parującym kubkiem, włączam modem, włączam grę i trzymam kciuki. Jak się uda, to gram, a jak nie to koję nerwy melisą ;).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

To napisal moj kumpel na lokalnym forum, w poniedzialek kupie i dam wam znac czy dziala(jak narazie cala jego ekipa kupila- 8 osob i nikt nie narzeka )

Guys you are going to hate this... if you have this on PC you can get premium for £17/£18....

 

It's a simple case of doing the following steps....

Set your IE/Firefox/Whatever to have an Indian proxy

goto the origin website and select BF3 then select premium for.....

1499 rupees or whatever the currency is called in india....

once its in your basket select login at the top right...

remove the indian proxy then login with your origin account...

goto your basket and it will still charge as indian currency... 1499

When you fill in the billing address the country will not let you select UK just select india and boom £17/£18 well spent

 

If your on a console... well unlucky ;-)

Link to post
Share on other sites

Ta i później masz swojego batka w obcym języku. Kumpel też był mądry bo kupił klucz od ruska i musiał dogrywać pliki językowe, a za każdą aktualizacją się chrzani. Zresztą czy to będzie ze sobą współgrało jeśli masz np polska podstawię i dokupujesz dodatki z innej lokalizacji?

Link to post
Share on other sites

Kto ma problem z Punk Busterem ? Mnie po kilku minutach wywala i dostaję komunikat:

Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'BlackMakerPP' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe initialization failed

Na początku Avast wykrył zagrożenie ale po przeskanowaniu kompa nic nie wykryło a ten problem cały czas się pojawia.

 

 

Ciekawe co tym razem "wspaniałe" EA i DICE spaprało :/

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

Vender to było mielone na każdym forum z każdą grą która ma w sobie pb z milion razy

odinstalowujesz pb

sciagasz nowe pod bf3 i instalujesz (łap direct link do zassania http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-bf3.php )

Ewentualnie najpierw spróbuj zapdejtowac ręcznie pb który masz zainstalowany. ( plik o nazwie pbsvc w folderze gdzie masz zainstalowaną grę) Przy ręcznym apdejcie daj 1 opcje -install/reinstall pb service i dalej dalej dalej check :P

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie instaluję u siebie BF3. Dostałem grę o 10 rano, do 12 próbowałem w ogóle uruchomić instalator... Teraz na szczęście zostaje 'tylko' dociągnąć 5GB Powrotu do Karkand, jako że jestem szczęśliwym posiadaczem wersji limitowanej... Ale już po dzisiejszym dniu mogę stwierdzić: Origin to straszne gówno, powinni to byli wypuścić przez Steama.

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję pograć trochę w "Walkę w zwarciu". Cytując klasyka "tego się **** nie da jeść". Losowe spawny na plecach przeciwników, ograniczenie destrukcji otoczenia do minimum, absurdalne ilości fragów (teraz nawet lobotomizowana ameba może sobie nabić wszystkie unlocki bez wysiłku)... to jest bardziej kałofdjuti niż kałofdjuty od Activision... Dodatek ewidentnie nie w mój gust. Czekam na walkę pancerną.

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję pograć trochę w "Walkę w zwarciu". Cytując klasyka "tego się **** nie da jeść". Losowe spawny na plecach przeciwników, ograniczenie destrukcji otoczenia do minimum, absurdalne ilości fragów (teraz nawet lobotomizowana ameba może sobie nabić wszystkie unlocki bez wysiłku)... to jest bardziej kałofdjuti niż kałofdjuty od Activision... Dodatek ewidentnie nie w mój gust. Czekam na walkę pancerną.

Bez jaj. Bezpiecznie można sobie odbindować klawisz celowania, bo i tak zazwyczaj wszystko razi się z biodra.

Mogliby umieścić jakieś stacjonarne karabiny maszynowe jak w BF2, żeby przynajmniej była jakaś namiastka pojazdów :D

Link to post
Share on other sites

Na PS3 co chwila pojawia sie komunikat "Utracono polaczenie z EA Online". Grac sie nie da bo w polowie rundy potrafi wywalic. I wez tutaj kup dodatek za 179 pln, zeby w niego nie moc pograc.

Hah kupiłem dodatek ale pograć nie mogę zagrałem 5 min i mi padło i tak już mam od 3 dni masakra za co ja płaciłem te 179zł ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...