Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

O polskiej broni w Chinach


Recommended Posts

Dostałem dzisiaj od znajomego chiński miesięcznik (w zasadzie skan) o broni strzeleckiej (tytuł po przetłumaczeniu to "Broń palna", znany również pod nazwą "Small Arms", numer 191, ze stycznia 2005). Jakież było moje zaskoczenie, gdy przeglądając go zobaczyłem... swoje zdjęcia z MSPO 2004 oraz podziękowania dla mojej osoby. Jak rozpoczynać międzynarodową karierę, to raczej od największego państwa na świecie, nieprawdaż? Jeżeli ktoś jest ciekawy, jak to wygląda, to proszę bardzo, od strony 18 do 21. Tylko ostrzegam, plik jest spory ok.30 MB.

 

PS. Catch22, załóż następnym razem jakieś lepsze spodnie, kurczę pokazywać się miliardowi Chińczyków w starych M65 to trochę wstyd :wink:

Link to post
Share on other sites

Gratuluję REMOV.

 

Ciekawi mnie, czy rzeczywiście dla nich napisałeś ten artykuł, czy to piracko tłumaczony Twój artykuł ew. kilka artykułów połączonych w całość. :idea:

 

W każdym razie podali Ciebie jako autora.

 

Gratuluje też znajomości chińskiego, jeśli dobrze widzę i rozpoznaję to dialekt kantoński z tradycyjnym zestawem znaków (jeszcze zrozumiałbym uproszczony ale tradycyjny no, no, no...) 8O .

 

Jak zobaczę jeszcze Twoje artykuły po japońsku, wietnamsku i w suahili to już mnie nic nie zdziwi. :roll:

 

Pozdrawiam

 

Medium

Link to post
Share on other sites
Ciekawi mnie, czy rzeczywiście dla nich napisałeś ten artykuł, czy to piracko tłumaczony Twój artykuł ew. kilka artykułów połączonych w całość. W każdym razie podali Ciebie jako autora.
Artykuł nie jest mój, tylko pewnego Chińczyka z którym kiedyś o polskiej broni korespondowałem (po angielsku, żeby nie było wątpliwości), to znaczy odpowiadałem na różne pytania i wysyłałem mu zdjęcia i informacje (niejaki dboy, znany skądinąd z prowadzenia strony poświęconej różnym konstrukcjom strzeleckim). Nie wiem skąd wziąłeś pomysł, że to ja napisałem, zwłaszcza, że akurat autor jest wyraźnie wymieniony pod tytułem. Dla mnie jest tylko małe podziękowanie przy samym końcu :wink:
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...