Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Specna SA-A04 vs G&G CM16 MOD0


Recommended Posts

Specna którą rozbierałem (kupiona nowa) miała w środku opiłki alu, była sucha jak pieprz- aby było nasmarkane smarem miedzy cylindrem a kostka stykową, a na zębatkach była tylko jedna podkładka (latały jak cholera) + do tego replika po wyjęciu z kartonuf replika nie miała dystansera. Tak to z wyglądu fajna, ale jeśli nie potrafisz rozbierać gb lub nie chcesz jej dawać komuś do zrobienia to chyba lepsze będzie dżi n dżi.

Link to post
Share on other sites

Ja bym bardziej brał specnę niż g&g, ze względu choćby na większy potencjał tuningowy - g&g nie lubią jak się w nich grzebie. No i w g&g masz plasticzany korpus, a w specnie całkiem ładnie wykonany metalowy.

 

O samej specnie szkrobnąłem tekst, może rozwieje Twoje wątpliwości :) część 1 i część 2.

 

Niestety pierwsze co w niej trzeba zrobić po wyjęciu z pudełka to rozebranie, przeczyszczenie i złożenie ponownie - taki jej chiński urok ;).

Link to post
Share on other sites

Ja bym bardziej brał specnę niż g&g, ze względu choćby na większy potencjał tuningowy - g&g nie lubią jak się w nich grzebie. No i w g&g masz plasticzany korpus, a w specnie całkiem ładnie wykonany metalowy.

 

O samej specnie szkrobnąłem tekst, może rozwieje Twoje wątpliwości :icon_smile: część 1 i część 2.

 

Niestety pierwsze co w niej trzeba zrobić po wyjęciu z pudełka to rozebranie, przeczyszczenie i złożenie ponownie - taki jej chiński urok :icon_wink:.

 

Poczytałem sobie Troszku nie i troszku czuje zniesmaczenie do Specny. A jeśli chodzi o G&G wiecie co tam w bebechach słychać ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...