Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Rok temu zakupiłem M4A1 firmy BOYI (BI-3981) ze strony taiwangun.com. Niestety ciągle miałem z nią problemy np.

zatykająca się lufa, ruszający się front, gumka hop-up, która po 1 imprezie jest do wymiany, cięgle odkręcająca się kolba i wiele innych. Po wielu próbach doprowadzenia jej do perfekcji - zrezygnowałem.

Teraz uzbierałem trochę kasy i mam zamiar kupić coś nowego. Mogę wydać do 1200 zł. Poradzicie mi coś?

Moje wymagania:

-daleki zasięg

-moc +-430 FPS

-szyna ris pozwalająca na łatwy montaż oporządzenia

-dobrą celność

-metalowe body

-szybostrzelność

-bezawaryjność

Jestem otwarty na propozycje. Każdy karabin mi się podoba oprócz G36. Proszę o szybką odpowiedz.

Pozdrawiam

Paweł

Link to post
Share on other sites

Od zera na nowych częściach nic ciekawego nie złożysz.

Kup sobie jaką bazę i po troszku ją modyfikuj. Od siebie polecam gietę Aresa/ umarex, kałaszka lct/e&l/real sword, mp5 src, emki g&p, kwa, od bidy king arms. Emki celowo na końcu, bo są to kapryśne repliki.

 

Możesz celować teź w coś rzadziej spotykanego, typu p90, l85 ics itd.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Polecam to co miałem, lub macałem, i wiem że spelni jego oczekiwania. Co wybierze, to już mi koło tyłka lata. Poza tym podałem też inne warte uwagi pozycje.

Emki są kapryśne, znalowe, i w ogóle bee.

Link to post
Share on other sites

Pkm, bo w większości stalowy. Resztę da się dorobić, dokupić by był total koszer. Repliki typu m249 odpuśc bo to kupa złomu, znaczy się znalu. Pęka, i rozpada się w rękach.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...