Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zmiana z aeg z spring.


Recommended Posts

Mysle ze to dobry dzial wiec prosze nie usuwac lecz przeniesc do lepszego.

Zabawe w asg zaczynalem od cm.028(tego kalacha) i glocka tez cymki.Pozyczylek od kolegi snajperke i mi sie spodobalo.Wiec szukam snajperki niedrogiej w stocku lecz pod tuning na ktory mam budzet 1500zl podobaja mi sie repliki sztucera jak bar10 jg czy mb03 wella.Nie chce miliard fps ale zasieg kolo 70-80m czytalem tematy o snajperkach ale jednak temat rzeka.Nie chce np swd w ktorym trzeba majsterkowac bo do tego jestem lewy :D .l96wella tez tak sobie mi podchodzi,wiec podsuncie jakis karabin ktory da sie obrobic w miare rozsadku.

Pozdrawiam szczelajacych.

Link to post
Share on other sites

Nie głupim pomysłem byłoby upolować jakąś okazję od kogoś kto swojego karabinu wyborowego się pozbywa. Za Twój budżet można wyłapać coś już po podstawowych modyfikacjach na rozsądnej jakości podzespołach. Nie mówię, że w idealnym stanie i skończone ale w efekcie może wyjść szybciej i taniej niż samemu nieumiejętnie zabierać się do tego od podstaw. Zwłaszcza, że coś można przeoczyć, źle dobrać części itp. Na forum jest kilkunastu speców od tego zagadnienia, poszukaj ich i męcz o odpowiedzi jeśli nie chce Ci się czytać tematów z tym związanych.

 

Oczywiście należy się dobrze zastanowić (nawet i 10 razy) zanim się na coś zdecydujesz. 95% ofert o sprzedaży replik "snajperskich" to niespełnione marzenia o 80 metrach skutecznego zasięgu i rozrzucie 20cm na 80 metrach za kwotę 500złotych. Nie mniej jednak jak pisałem wcześniej zdarzają się karabiny wyborowy bliskie ukończenia w cenach niższych niż ekwiwalent składany od zera.

Link to post
Share on other sites

Wole nie zasmiecac ci PW.To jest forum wiec chyba raczej czat grupowy wiec dalej bedae pisal tu.prze okazji przeposze za brak polskich znakow gdyz mam jakis telefon hujaweji i nie moge przestawic.

Wiec kupujac np. bar10 JG musze wsadzic PDI,jakas precke (pewnie znajde latwo bo do PDI jest spory wybor),gumka jakis guarder jeszcze poczytam,sprezyna m170(mam mocna lapke),seary dorobie u kumpla tokaza tak jak i tlok i jego prowadnice.

Taki zestaw ruszy?

Link to post
Share on other sites

Z PDI to komorę chcesz wsadzić? Jeśli tak to to nie ma sensu, bo komora vsr jest ok. Lepiej zrobić TDC, niż bawić się w 300zł na nic tak naprawdę. Preckę najlepiej dedyk i jakaś dobra gumka np. Action Army, KM Head. M170 nie wstawiaj, bo na dobrym zestawie na M150 wyciśniesz 600fps. I jak chcesz coś tuningować to musisz zmienić nie seary, a cały spust na 90*.

Link to post
Share on other sites

Ta tylko nie biore raczej VSR tylko Bar JG wiec jesli jest dobre podobienstwo nie bede ruszal komory.Co to jest TDC?Mam rozumiec ze w vsr/bar spust jest 45*?Jaki spust do bara pod te 90* bedzie najtanszy?I jaka preclufa bo z tego co czytam wynika iz wejdzie lufa aegowa.

Link to post
Share on other sites

Czy to TDC jest konieczne bo nie jestem jakims majsterkowiczem,choc poradzilbym raczej sobie.Christophy piszesz ze lufa wejdzie po przerobce,ale jakiej?Z tutotiala jaki mi podeslal kolega wyzej,rozumiem,ze to jest do ustabilizowania hu w jednym miejscu.W temacie o VSR10 widze ze jak sie da komore PDI to pasuja wszystkie lufy aegowe.

Link to post
Share on other sites

Ajj ok przeoczylem ten element.Na fotach ukazane,ze ta lufa w stocku ma wciecie przy otworze na cyca od gumci.Dam rade wykonac takie wciecie w preclufie,ale nie lepiej wyszlifowac w komorze te dynksy co wchodza w ta szczeline?Szkoda by mi bylo dlubac cos w lufie za 300 zl.I czy ktos ma jeszcze link lub nazwe spustu z 90* i czy wejdzie bez przerabiania czegos.

Pytam tak szczegolowo bo boje sie ze potem kupie cos co nie bedzie pasowalo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...