Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rk-02 czy cm. 028u


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Na ładowarkę za 150 pewnie nie masz kasy, na azteko masz 3 do lipo za około 50 zł :) Jeśli chodzi o baterię to masz duży wybór ze względu na miejsce w kolbie. Można na allegro, można na azteko. Interesuje Cię lipo 7.4V, jednoczęściowe, pojemność może być 1500, 1800 etc., nie trzeba jakoś dużo bo i tak 1500 na luzie powinno wystarczyć. Od siebie polecam lipolki turnigy 7.4 http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=7.4+turnigy&bmatch=seng-v6-p-1-kol-0718

 

@Edit Tak azteko to dobry sklep.

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

@up....

 

 

Na ładowarkę za 150 pewnie nie masz kasy, na azteko masz 3 do lipo za około 50 zł :icon_smile:

 

Lepiej chyba kupić 1 ładowarke która naładuje wszystkie typy akumulatorów używanych do asg, łącznie z lipo, a do tego jest dużo lepsza od tych "za 50 zł".

 

Pisze z doświadczenia bo kiedyś chciałem zaoszczędzić i kupiłem ładowarke "za 100 zł" do nimh i się nieźle przejechałem na niej, psuła mi pakiety i ładowała... tylko nimh :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam Redoxa kupionego za 40zł. Fakt, nie ma szmerów-bajerów, ładuje tylko LiPo (2s i 3s), ale jeśli ktoś ma problemy z kasą i nie zamierza mieć różnych akumulatorów, a tylko LiPo to (póki co) nie widzę sensu w wydawaniu dodatkowych stu złotych.

Link to post
Share on other sites

@up....

 

 

 

 

Lepiej chyba kupić 1 ładowarke która naładuje wszystkie typy akumulatorów używanych do asg, łącznie z lipo, a do tego jest dużo lepsza od tych "za 50 zł".

 

Pisze z doświadczenia bo kiedyś chciałem zaoszczędzić i kupiłem ładowarke "za 100 zł" do nimh i się nieźle przejechałem na niej, psuła mi pakiety i ładowała... tylko nimh :)

Ja też pisze z doświadczenia bo imaxa mam od ponad 3 lat i wiesz co? :P Tak naprawdę tylko na nim ładuje. Jak masz team i chcesz im ładować nimhy to spoko, ale jak masz już lipo to po co przesiadać się na inną baterie? Jeśli ladowarka za te 4 czy 5 dych działa i nie psuje batki tl wystarczy :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...