Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jesteś pewien, że wysiadł mikrofon? Może po prostu ustawiłeś inny kanał (częstotliwość) dla nadawania niż dla odbierania. Znaczy się, koledzy siedzą na kanale pierwszym i na nim nadają. Ty na tym kanale odbierasz więc ich słyszysz, ale samemu nadajesz na kanale drugim, którego nikt nie słucha.

Zdaje się, że w Baofengu UV 3R jest taka możliwość. Piątka jest bardziej wypasiona więc pewnie też ma taką opcje.

Link to post
Share on other sites

Ten biały prostokąt jest przylutowany z prawej strony do płytki, ale... da się go rozkleić i zdjąć jego większą część, zostawiajać tylko ten przylutowany kawałek. Długie ruchy i chęć zysku, robiłem to ostatnio dwa razy i za każdym razem było git.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Poczekam chwile, zanim zaczne grzebać, może ktoś się znajdzie co dobrze pamięta jak to rozebrać

 

http://forum.wmasg.p...00#entry1961770

 

A co do rozebrania: Wyswietl;acz jest na 2 śrubach i 2 zatrzaskach

zdejmusjesz gop razem z metalowa ramką. Potem ściągasz rozpraszacz podświetlania i masz dostęp do odkręcenia płytki.

Edited by canis_lupus
Link to post
Share on other sites

witam

Nie chciałem zakładać nowego tematu

mam pytanie dotyczące baofenga a52... czy jest możliwość wyłączenia upierdliwych klawiszy radia UKF i szałowej latarki ?

wkurzające jest przypadkowe włączenie w/w funkcji przy zablokowanej klawiaturze.. a potem grzebanie w celu wyłączenia.. masakra

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...