Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy raz w ASG.


Recommended Posts

Witam jestem Przemek.Zaczynam swoja przygode w ASG za czym mam do was prosbe jaka replike wybrac.Poczytalem troche tematow na temat snajperek i elektrykow.Ja jestem bardziej jak na poczatek za AEG.Na replke mam 1000PLN+2000PLN na jakis tuning(Mancraft?).Chcialbym prosic o dobranie jakiejs repliki do tysiaka.Moze to byc model jakiegos auga lub m 16.Lub wy doradzcie co jest warte tych pieniedzy.Juz zakupilem google Bolle oraz maske(bez siatki).Na start bede bez munduru.Bron boczna juz kupilem cyme.030(ten glock).

I musze przeprosic za brak polskich znakow poniewaz moj telefon hujawei nie ma polskiego softa a sam nie umiem go wgrac.

Pozdrawiam wszystkich.

Edited by Newmaster
Link to post
Share on other sites

Hmm, albo PTW od A&K, albo jakaś ładna emka + gearbox Mancrafta. PTW jest dokładnie w skali 1:1, pełna zgodność z akcesoriami do palnej, mało awaryjne, ze smaczkami jak elektronika blokująca możliwość strzelania bez kulek czy przeładowania. Emka z Mancraftem, poteżna moc, praktycznie calkowita bezawaryjność, tyle że dynda kabel, a w plecaku trzeba nisić butlę.

Więc ja bym proponował PTW A&K lub coś ładnego z zwenątrz jak Emki EA, G&P i do niej konwersja Mancrafta.

Link to post
Share on other sites

Hmm, albo PTW od A&K, albo jakaś ładna emka + gearbox Mancrafta. PTW jest dokładnie w skali 1:1, pełna zgodność z akcesoriami do palnej, mało awaryjne, ze smaczkami jak elektronika blokująca możliwość strzelania bez kulek czy przeładowania. Emka z Mancraftem, poteżna moc, praktycznie calkowita bezawaryjność, tyle że dynda kabel, a w plecaku trzeba nisić butlę.

Więc ja bym proponował PTW A&K lub coś ładnego z zwenątrz jak Emki EA, G&P i do niej konwersja Mancrafta.

Tak wspaniały pomysł, nie ma to jak proponować zupełnemu świeżakowi Mancrafta... Zresztą PTW od A&K też nie jest jakimś najlepszym wyborem, wymaga ona wiele umiejętności, czasu i kasy żeby doprowadzić ją pełnej radości z tego rodzaju repliki.

Link to post
Share on other sites

Dobrze po teraz czytalem jeszcze o tych konwersjach gazowych i jednak za duzo nie dam rady zdzialac w tych sprawach.Najlepiej gdyby ktos polecil jakis aeg ktory jest podatny na tuningi i inne modyfikacje.Jak nie nie bede ogarnial to sie moze przerzuce na jakas snajperke ale w sprezynie.Szyc umiem to jakies ghille sie uszyje i bedzie klimat.

Link to post
Share on other sites

No ok moge kupic tego KWA.Ale mam takie zmienne mysli czy brac snajperke czy aeg.Tu wole brac aeg bo bedzie mi latwiej na poczatku a tu wole wziasc snajperke bo klimat i z filmikow ktore ogladalem wiecej frajdy z fraga.Jak snajperke to chyba wlasnie wzialbym SWD bo tuning wyszedl by mnie taniej niz np mb01 czy Maruzen ktorego cena zabierze mi forse na tuning chinskiej bazy.

Link to post
Share on other sites

To KWA na pewno chyba nie bedzie mialo takiego zasiegu ja tuningowany SWD.Chyba raczej wezme snajperke.

Chcialbym do niej kupic takie czesci,choc to nie ten temat ale jak widze ze ktos pisze w tematach tuningowych jedno i to samo banuja/blokuja.

-A&K SWD

-Gumka G&G zielona lub Systema Energy

-Lufa Guarder 590mm 6.02mm

-Czy wejdzie cymowski montaz od AK?

-lunetka jakas pod risa

I juz nie wiem czy cos wiecej dawac chyba ze czeska komore.

Przy okazji czy moglby ktos mi podeslac linka lub powiedziec czym sie roznia dane rodzaje strzelanek np CQB czy MILSIM.

Edited by Newmaster
Link to post
Share on other sites

Od AUG-a do SWD, niezły rozrzut gustów. :icon_wink:

 

Newmaster, jak każdemu rozpoczynającemu przygodę z ASG odradzam snajperstwo na początek. Bez doświadczenia, bez znajomości zasad taktyki ASG nie będziesz dobrym snajperem. Możesz doświadczyć traumy, gdy doświadczony szturman bez większych problemów "zgarnie" Cię będąc uzbrojonym w MP5PDW (G.5 [GALAXY])...

 

Pewnie nie wszyscy koledzy się ze mną zgodzą, ale jeśli nie masz jakichś specjalnych "obrzydzeń", zastanów się nad repliką RK [bOYI]. To dobre repliki na początek zabawy. Wstaw lufę 6,03 i gumkę przezroczystą [GUARDER] i będziesz miał replikę szturmową na dobrym poziomie.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Wlasnie u mnie problem niestety z bieganiem po wiekszych terenach ze wzgledu na uszkodzone kolano.Dla tego jestem bardziej za snajperka.A moze snajperka elektryczna :D?A z tych czesci co wymienilem pare postow wyzej da sie je wsadzic do SWD?

Link to post
Share on other sites

Czytalem juz te tematy.Jeszcze raz teraz o tuningu SWD i jednak przy tej replice pozostane.Na forum jest spore kompedium wiedzy z ktora sie zapoznam.Czesci wymienione wyzej pasuja,i wezme zielona G&G.Jeszcze taki problemik bo szukalem montazu bocznego,ale najlepszy montaz do SWD kosztuje ponad 200 PLN,dostepne sa takie jak cyma czy te z ACM ale podobno sa przesuniete troche w lewo repliki poniewaz body SWD jest szersze pare mm niz w AK

Link to post
Share on other sites

Ojj Newmaster, żeś spartaczył po całości. Dupa nie snajperka z tego będzie. Lepiej wycofaj zamówienia i poczytaj temat o SWD, a uświadomisz sobie jaki gigantyczny błąd popełniłeś. Równie dobrze mogłeś użyć tych pieniędzy jako rozpałki do pieca.

Link to post
Share on other sites

Muhehe. Potrzebujesz jeszcze dużo szczęścia/umiejętności by to dobrze poskładać. Nie ma chyba właściciela tej "snajperki" który by nie miał z nią jakiś perypetii. No i patrz jaki masz elastyczny budżet, za te pieniądze kupiłbyś już AEGa o większej skuteczności, ale co ja tam wiem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...