Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka pierwsza replika?


Recommended Posts

Witam, chcialbym zaczac przygode z ASG i nie wiem jaka kupic replike.

Na jedna replike moge przeznaczyc 500-600 zl +-50zl replika ma sluzyc w lesie albo zeby postrzelac w tarcze. Myslelm nad

kosztue ona 500zl na znanej stronie na A. z tego co sie orientuje jest ona chinska wiec warto ja kupic? Niby ja chwala. Nie interesuja mnie uzywki chce nowe. Ogolnie szukam repliki, ktora ma:

-Miejsce na baterie ja w g36c boyi gdzie jest sporo miejsca

-regulowany hop-up

-blow-back fajnie by bylo go miec

-celna

-tryb pojedynczego strzelania oraz seri

- Bolt Catch zwalnianie sprezyny obowiazkowo

- 340-400 fps

-zasieg celny 45m

Szukam rowniez Pistoletu gazowego mysle, ze tak do 300-350

Jeszcze mam pytanie czy jesli kupie okulary za 10 zl to spelnia swoja role i ochronia moje oczy przed kulkami czy moga sie rozsypac?

Edited by trzeci323
Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pierwsza replika wg. mnie to jakaś prosta tania co polatasz z nią do momentu gdy zdecydujesz gdy pomyślisz że tak to jest to i chce się bawić profesjonalnie, bo jak zainwestujesz w .... pip a powiesz że jednak to nie to a dasz dużo za replikę można pożałować. Dlatego bardziej BOYI seria RK owiele lepsze body niż cymy i rozkłada się w miare podobnie jak oryginał JG g36c a takie repliki można dostać już za 300 zł a w przyszłości będą idealne dla kolegi jak będzie też chciał zobaczyć co to asg lub zapasowa gdy nasza super cud git pro replika znów się zje.... zdupcyła.

pozdro

 

a pistolet proszę :

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/575994 akurat sprzedaję bo na reko się już w całości przerzucam, z doświadczenia mówię iż WE czy scoot gear czy jak im tak to szajs kupuj pistolety tylko renomowane.

Link to post
Share on other sites

Genialna rada, kup sobie gówno na początek, a później szukaj frajera do opchnięcia go...

 

Tak na poważnie. Całe te kryteria spełnia cm049. No i nie jest to szmelc pokroju giety JG, to replika którą warto sobie zachować na dłużej. Sam kiedyś miałem latać z kupką pokroju mp5 JG, na szczęście mialem rozum i dołożyłem do Cymy. Pomimo, że doszły inne repliki, 049 nadal jest moją ulubioną.

Gdybym się zfrajerzył jak pisał Kosa_Romm.... i kupił tanie JG to miałbym tylko problem, bo teraz już brzydzę się plasticzanymi zabawkami, a tuning tego to nielogiczna zabawa. Musiałbym to po taniości opchnąć i byłbym tylko stratny w funduszach.

Link to post
Share on other sites

Nie che kupywac jakiegos plastiku na poczatek bo jedynie to moze zniechecic mi sie zdaje co to za frajda strzelanie kulkami na 5m i miec w lapie 50 fps. i bac sie zeby za mocno spustu nie nacisnac zeby sie nie zlamal. Chce kupic odrazu dobra do 500-600zl okolo Nie piszcie mi kup lipe na poczatek jesli kupie dobra i mi sie nie spodoba to ja sprzedam i tyle. Wiec jaka polecacie mi za 600zl replke, ktora spelniala by moje warunki?

 

cm049 kosztuje 700-720 da rade cos blizej 550?

Edited by trzeci323
Link to post
Share on other sites

Kalasz Boyi RK 01W powinien byc w Twoim zasiegu finansowym. To fajna replika juz na stocju, a drewniane okladziny mozna w domowym zaciszu poprawic ze wygladaja prima sort.

 

A hejtu na giete jg nie kumam wcale. Ta replika, choc ma plastikow korpus jest bardzo trwala. Rekordowy egzemplarz w moim otoczeniu najblizszym tyra piaty rok bez przegladu na zupelnym stocku (o pardon, bateria wymieniona na lipo) i dziala dobrze. Nawet markowe repliki potrafia na takim dystansie kleknac, a ten dosc niepozorny chinczyk orze dalej.

 

Tapniete z Wildka wiec brak ogonkow.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
Całe te kryteria spełnia cm049.

Bolt-catch też ma? Bo w kryteriach był :P

 

Do autora: napisałeś że blowback fajnie jakby był, czyli że może go nie być? Jeśli tak, to spójrz sobie na Cymy 041 - to samo co 049, tylko że bez blowbacku, ale za to taniej. Najtańsza wersja koło 630zł, z pełną kolbą gdzie masz dużo miejsca na baterię - 660.

 

Co do gaziaka - jaki pistolet Cię interesuje?

Link to post
Share on other sites

 

Bolt-catch też ma? Bo w kryteriach był :P

 

Do autora: napisałeś że blowback fajnie jakby był, czyli że może go nie być? Jeśli tak, to spójrz sobie na Cymy 041 - to samo co 049, tylko że bez blowbacku, ale za to taniej. Najtańsza wersja koło 630zł, z pełną kolbą gdzie masz dużo miejsca na baterię - 660.

 

Co do gaziaka - jaki pistolet Cię interesuje?

Jak nie ma jak jest. Dajesz wajchę do tyłu i zapinasz w tym rowku. Zamek zostaje z tyłu. Najprostszy boltcatch świata :D

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Jesli kupie to:

http://gunfire.pl/pr...-Sportline.html

Zrobie bardzo zle?

Caly dzien ogldam filmiki czytam komentarze i dopiero tutaj uslyszlaem negatywy o tej broni. Macie ta bron czy poprostu tak slyszeliscie, ze jest lipna?

Ma ona Gearbox v3 Podbno to dobrze.

Co myslicie o tej firmie wgl?

 

Daruj sobie serię sportline, nie warto. Wszystkie kryteria oprócz blowbacka spełnia G3 od JG, które znajduje się w twoim zasięgu cenowym.

Link to post
Share on other sites

http://gunfire.pl/pr...-Sportline.html

Da rade czy nie ta replika? jesli myslicie, ze sie rozsypie to prosze o jakies propozycje bo ja juz nie wiem co kupic byle nie kosztowala drozej nic 600zl okolo

 

http://allegro.pl/ka...4493730370.html

A ta?

REPLIKA POSIADA RÓWNIEŻ SYSTEM BLOWBACK i DZIAŁAJĄCY BOLT CATCH KTÓRY ZWALNIA SPRĘŻYNĘ!""

  • Waga: 3,05kg
  • Hop-Up: tak - regulowany
  • Gearbox: elektryczny, metalowy v.3
  • Prędkość wylotowa fps: 370 fps

Edited by trzeci323
Link to post
Share on other sites

Duze koszta i duzo zabawy z tym? Ja dam sb rade pierwszy raz trzymajac w reku replike?

Mozna kupic cos do 600zl co by nie wymagalo jakis wymian?

 

Co moge kupic byle strzelalo bylo bezawaryjne w miare zeby nie bylo trzeba nic wymieniac na starcie i do 600zl nie patrzcie juz na moje ywmagania wyzej :icon_smile:

Edited by trzeci323
Link to post
Share on other sites

kolega jakiś hejtujący strasznie... gówna nie w ciskam geta od jg to chyba najbardziej znana replika swego czasu sam miałem i wielu znajomych ( a sprzedawać nie musi bo jak wspomniałem gracz po jakimś czasie zawsze kupuje sobie replikę typu uber pro i go zawodzi, a niezawodne tanie chińczydło zawsze jest pod ręką ).

Dlaczego kałaszki od BOYI a nie od cymy ... korpusy cymy się łamią( coś urwie się odłamie itp), a na przykładzie choćby mojego brata i jego rk 05 mającego 6 lat ( i nie ma co opisywać co z nim robiliśmy bo i tak nikt nie uwierzy ) żyje nie połamał się i strzela, ALE TYLKO KAŁASZKI seria RK bo wszelakie m4 m16 już z daleka!!!

 

a takie repliki z można odkupić używane z pomocą bardziej doświadczonego kolegi który za dobrego browarka pomoże

Link to post
Share on other sites

JG należy omijać z daleka jeśli replika ma być niezawodna i ma nie powodować odruchu wymiotnego od patrzenia na nią. W sumie każdy chińczyk powyżej 500zł poza JG i wszelakimi emkami (o ile są bez poprawek) są już replikami wartymi zachowania na przyszłość. Jest sens takie coś tuningować i ozdabiać.

Link to post
Share on other sites

Odrzucilem wstepnie JG i boys firmy

 

http://www.taniemilitaria.pl/g36c-cm003-p-101.html#.U-5_eH6haUl

Firma Cyna zdaje mi sie lepsza. Jak narazie zostaje przy tej replice.

Kupic ja czy lepiej wedlug was JG czy inna marka w tej replice sa stalowe lozyska wyglada calkiem nie zle. 420pfs silnik o zwiekszonych obrotach brac?

Jaka baterie polecicie mi do niej?

Link to post
Share on other sites

Odrzucilem wstepnie JG i boys firmy

 

http://www.taniemili...ml#.U-5_eH6haUl

Firma Cyna zdaje mi sie lepsza. Jak narazie zostaje przy tej replice.

Kupic ja czy lepiej wedlug was JG czy inna marka w tej replice sa stalowe lozyska wyglada calkiem nie zle. 420pfs silnik o zwiekszonych obrotach brac?

Jaka baterie polecicie mi do niej?

Tej giety to ze świeczką szukać. Raczej ujrzysz ją tylko na komisie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...