Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG - LMT Defender R.I.S. (17489) vs. Specna Arms SA-B04


Recommended Posts

Witam. Z racji że to mój pierwszy post ale na pewno nie ostatni, witam wszystkich :)

 

Zostałem "zarażony" ASG przez mojego Szwagra, który zabrał mnie na kilka strzelanek no i "złapałem bakcyla". Przyszedł czas aby zakupić pierwszą replikę. Nie ukrywam że wybór jest ciężki, patrząc na to że podczas wspomnianych wypadów ASG miałem okazje postrzelać z kilku naprawdę dobrych karabinów (m.in. Szwagra ASG Defendera 2000 i emek z G&G).

 

Niestety mój budżet na początek to max 700 - 750 zł. Znalazłem dwie repliki które mnie interesują. Są to

 

ASG - LMT Defender R.I.S. (17489)

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=11589&name=ASG_-_LMT_Defender_R.I.S._-_Sportline_-_17489

 

Specna Arms SA-B04

http://gunfire.pl/product-pol-1152200033-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B04.html

 

O ile na temat SA naczytałem się sporo na forum, naoglądałem filmów na YT, tak na temat repliki od ASG znalazłem bardzo mało.

Moje pytanie i zarazem prośba do Was to przede wszystkim czemu ten Defender od ASG jest taki tani ? Czy jest z nim coś nie tak czego nie wiem ? ;) SA to chińczyk a z tego co piszecie na forum lepiej ich unikać ;) Bardziej kieruję się w stronę ASG. A może polecicie jeszcze coś innego? Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

ASG nie ma zbyt wielu solidnych produktów. Jeśli już ma to chwali się tym kto je wykonał. Jeśli nie udostępniają tej wiadomości to masz do czynienia z typowym chińczykiem, raczej z tych gorszych pokroju cm.028, tyle że z kilkoma napisami wytopionymi na body. Na przykład, tak jak tu, oznaczeniami z palnego pierwowzoru.

Link to post
Share on other sites
Wiciok czytałem opis na stronie sklepu o serii sportline ale nie jest tam napisane że to chińszczyzna więc chyba miałem powód żeby się zapytać na forum co ?

 

Jest wyraźnie napisane, że korpus jest z plastiku, co jest głównym powodem niskiej ceny - a o to pytałeś.

 

Wykonana na licencji firmy Lewis Machine & Tool Company replika karabinu LMT Defender R.I.S. z budżetowej serii Sportline.

 

Korpus repliki, składana kolba typu SOPMOD, pionowy chwyt RIS, dwie okładziny szyn i chwyt silnikowy wykonane zostały z wytrzymałego kompozytu doskonale imitującego materiały użyte w oryginale.

Link to post
Share on other sites

Dobrze, że przeczytałeś. CM008 to ścierwo jakich mało:) Miałem to coś. Z wyglądu przypominało replikę. Strzelało dobrze po tuningu za 200 zł. Pozbyłem sie i nigdy więcej nie kupię. Mam specnę i jak na razie w stocku daje frajdę - a o to chyba chodzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...