Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsze kroki - pytania.


Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Armyworld to dobry sklep. Kupowałem tam parę razy i nigdy nie miałem problemów

Hopka ustawiasz w ten sposób, że strzelasz i patrzysz jak poleciała kulka. Jeślii uważasz, że szybko upadła to zwiększasz HU, jeśli kulka poleciała mocno w górę to redukujesz hopka. Znowu strzelasz i powtarzasz procedurę do uzyskania jak najdłuższego prostego lotu. Skręcanie w prawy górny róg tarczy może jednak nie być zależne od hopka.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Może być to spowodowane tym że masz hopka ustawionego na max, i lekko przechylasz replikę przy składaniu się do strzału. Wtedy kulka nie dość że podkręca się za mocno to jeszcze skręca nie tylko do góry a też i właśnie w prawo(zakładam że strzelasz z prawej ręki i replika ci się przechyla na prawo)

Link to post
Share on other sites

A w którą sunąć stronę HU, czy jest podkręcone na maks, czy nie? Śrubka była zaraz przy cyferfkach. Suwak HU był wysunięty na maks w stronę lufy wylotowej.

A można gdzieś taką parkę dorwać w kolorze oliwkowym? Na armyworld niestety nie mają, albo źle szukam.

Link to post
Share on other sites

Okej, dzięki Marek, poszukam. :)

Infektius - ciężko powiedzieć. Dopiero po 17 wyszedłem - może wcześniej - sprawdzić jak się sprawuje replika na tarczy. Coś tam kręciłem, ale to chyba muszę znaleźć lepsze miejsce do przetestowania i ustawienia. No - a kulki to za wiele nie widziałem. Jedynie raz czy dwa, poczułem. :P

Link to post
Share on other sites

Panowie, mam problem z repliką. Otóż byłem z kumplem i sobie tak o, strzelaliśmy. Pod sam koniec replika się zawiesiła. Nie strzela, jedynie coś w gearboxie stuka. Żadna zacięta kulka ani nic z tych rzeczy. Podłączałem swoją batkę do jego repliki i działała. U mnie niet. Jego baterię też sprawdzałem i nic a nic. Bezpiecznik - chyba - wcześniej mi wyskoczył, ale wpiąłem, ale dalej nic. W czym więc problem? :(

Link to post
Share on other sites

EDIT: Już sobie poradziłem. Wina słabej baterii, która u mnie po prostu nie dawała rady ruszyć silnikiem, a u kumpla działało. Dziwne - ma starą Gietę od Cymy. No nic - działa. Ale teraz wiem, że ta bateria jest tylko do testu i nie nadaje się na strzelanki, więc czas najwyższy zaopatrzyć się w LiPo. ^^

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam ponownie. Niestety właśnie się okazało, że BW 2005 nie ma już. To jest mojego rozmiaru. Teraz pytanie - znajdę jakieś buty do max. 300 zł, które są dobre prawie jak BW (może nawet lepsze?), ale i z wyglądem? Buty niekoniecznie przeznaczone tylko do AS, ale i do codziennego użytku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...