Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka do 500zł


Recommended Posts

Witam! Szukam sprężynowego karabinu snajperskiego do 500 zł. Widziałem na allegro SVD Dragunov od A&K, ale słyszałem zbut dużo złych opinii o nich. Chcę kupić zestaw (replika + luneta). Co mi doradzicie i co myślicie o tym:http://allegro.pl/svd-dragunov-510-fps-i4635426550.html

Podawajcie inne propozycje jak macie.

Edited by Micke
Link to post
Share on other sites

W takiej kwocie saperka owszem, snajperka niet. Ewentualnie kilogram plastiku uformowany na kształt czegoś co mniej więcej przypomina karabin snajperski/wyborowy. Wtedy SWD, najmniejsze zło, i idzie to wykoksować.

Ok to chyba raczej pomyślę nad szturmowym. A co myslisz o tym SVD o ktorym wspomniałem?

Link to post
Share on other sites

SWd strzela jak byle elektryk. Problem w tym, że w przediwieństwie do byle taniego cm028 nie ma możliwości wywalenia z magazynka 500 kulek w automacie. Zanim to napompujesz to zginiesz w obłoczku kulek z rozklekotanego AEGa. Poza tym SWD rozpada się z każdym kolejnym strzałem. Wiem, bo przez rok obserwowałem jak zdycha.

Link to post
Share on other sites

SWd strzela jak byle elektryk. Problem w tym, że w przediwieństwie do byle taniego cm028 nie ma możliwości wywalenia z magazynka 500 kulek w automacie. Zanim to napompujesz to zginiesz w obłoczku kulek z rozklekotanego AEGa. Poza tym SWD rozpada się z każdym kolejnym strzałem. Wiem, bo przez rok obserwowałem jak zdycha.

Tak też myślałem :| To co mi polecicie z replik elektrycznych w tej kwocie?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...