Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FALKENHORST 27-29.03.15 Dolny Śląsk | PATRONAT WMASG.pl


Recommended Posts

Czytam ten temat od początku i podziwiam fakt, że nikt nie uruchomił tam chociażby lawiny wyzwisk. Krew mi się gotuje jak widzę kolejnych prowincjonalnych umysłowo "cfaniaczków", obierających sobie za target grupę hobbystów, z której, rzekomo, może zedrzeć ciężki hajs i nie ponieść z tego tytułu żadnych konsekwencji. Życzę Wam powodzenia, nie odpuszczajcie!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie brałem udziału w tej imprezie ale śledzę ten temat i uważam, że trzeba wystąpić na drogę cywilną przeciwko tej spółce. Kwestia kapitału zakładowego nie jest problemem bo za długi spółki na podstawie art. 299 ksh odpowiadają jej członkowie zarządu. Według mnie głównym zarzutem bedzie tu nienależyte wykonanie umowy przez spółkę, przedmiotem umowy była tutaj usługa imprezy. Fakt braku umowy pisemnej nie jest tu problemem, należy jedynie zebrać materiał dowodowy tj. w postaci tego co organizator oficjalnie zobowiązał zię zorganizować/dostarczyć. Fakt ze organizacja imprezy sie nie udała przez brak doświadczenia i pieniądze się rozeszły nie ma znaczenia. Organizator jako podmiot niejak a priori świadczący profesjonalnie usługi w tym zakresie konsumentom nie moze się zasłaniać się brakiem doświadczenia i powiedzieć sorry nie wyszło nam.

Link to post
Share on other sites

A już żałowałem, że tam nie jedziemy... ech... przykra sprawa. Reklamę mieli jak by miał być cud, miód i maliny... W życiu czytałem o wielu wałkach, ale nawet bym nie wpadł na to, że ktoś postanowi zrobić coś takiego z imprezą ASG. Bernard przyzwyczajony do organizowanych przez siebie strzelanek ze względu na odległość pewnie postanowił 20 razy podnieść wpisowe, a zrobił niewiele więcej niż zawsze w okolicach Warszawy. Jego ostatnia strzelanka miała w tytule "Pożegnanie z Orgostwem"... jak widać lepiej by było, gdyby tak się stało już wtedy...

 

Odnośnie lasu i pieniędzy na poprawę humorów: (jeśli ktoś jeszcze nie słyszał)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ufff, trochę to trwało z uwagi na nawał różnych prac i obowiązków ale wreszcie udało mi się skończyć w miarę spójny raport z tego, czego nie odważę się nazwać scenariuszem. Pył opadł, Bernard zajada żabie udka, w imieniu swoim oraz teamu Paprika Korps zapraszam zatem na film z Falkenhorsta:

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...