Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA870 a Tactical Launcher TM


Recommended Posts

Od dłuższego czasu wacham się między CA870 a Tactical Launcher z TM. To drugie to nie strzelba rzecz jasna, tylko granatnik ale w praktyce ten model działa tak jak wszystkie inne ( z tego co wyczytałem ) strzelby z TM. Szukałem i znalazłem zaledwie jedną średnio wyczerpującą rezenzję tego granatnika na Arniesairsoft. Ktoś miał to w rękach ? Co to za zabawka?

Jeśli ma osiągi porównywalne z innymi strzelbami z TM to mimo jego urokliwej brzydoty uważam że jest interesujący, poza tym jest tańszy od innych TM. Co wy na to?

Link to post
Share on other sites

Bez wachania wzialbym CA870. Ten granatnik, jak sam mówisz dziala jak inne strzelby TMa, wic pewnie ma ta sama wade rozdzielacza kulek. A zalety "swini" masz wyzej wymienione.

Przepraszam za brak polskich znaków, gdyz cos mi nie dziala...

Link to post
Share on other sites

Tak na logikę świnka lepsiejsza, tańsza i mocniejsza ale kurcze ten granatnik paskudny jakoś tak mnie ujął swą brzydotą i kanciastością. Swoją drogą troche mi brakuje jakiś egzotycznych nowych zabawek w ASG. Jackhammer ( nie mam pojęcia jak to się pisze ), nowe szturmowe zabawki belgijskie i hamerykańskie. Swoją drogą strzelba automatyczna stzrelająca serią z trzech lufek to chyba raczej fantastyka.

Link to post
Share on other sites

Tak, to MK3A1 Jackhammer.

 

Ogólnie to proponowałbym ci zakup jednak CA870. Jest to sprawdzona replika, o dobrych osiągach z możliwościa zrobienia z nią kilku rzeczy. Teraz, jeśli mnie pamięć nie myli, na WGC proponują trzy rodzaje konwersji do CA870 - długa, krótka oraz medium. Ogólnie możesz sobie metalowy korpus dokupić, lufę precyzyjną, zapasowy magazynek, jest konwersja nawet by zrobić z CA870 opcję do M-ki (jako Masterkey).

 

Lubisz udziwnienia ? To masz tu przykład odpowiedniej konwersji :

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...FMBK_srch_CA870

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...