Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&G vs M4 Specna Arms


Recommended Posts

Witam. Zaczynam dopiero zabawę z ASG i która replika lepsza będzie na początek ? Może jakaś inna max do 1500zł (nie chce AK ponieważ mi się nie podoba)

 

Prosił bym o wady i zalety awaryjność i inne szczegóły o których mogę nie mieć pojęcia bo dopiero się uczę:)

Proszę o wyrozumiałość;p

 

Nr.1

http://gunfire.pl/product-pol-1152201407-Replika-karabinka-GR15-Raider.html

 

Nr.2

http://gunfire.pl/product-pol-1152200039-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-A02.html

Link to post
Share on other sites

Ale po co ty chcesz kupywać SA, skoro masz taki budżet? Nie lepiej kupić tak jak koledzy wyżej radzili, EA lub G&P? Czasem lepiej zrezygnować z szyn czy czegoś innego a kupić sprzęt który będzie działać latami (który zresztą będzie dużo lepiej wyglądać).

Link to post
Share on other sites

Ale po co ty chcesz kupywać SA, skoro masz taki budżet? Nie lepiej kupić tak jak koledzy wyżej radzili, EA lub G&P? Czasem lepiej zrezygnować z szyn czy czegoś innego a kupić sprzęt który będzie działać latami (który zresztą będzie dużo lepiej wyglądać).

Jego budżet wynosi 1000 złotych, co nie zmienia faktu, że w tej cenie kupiłbym eMkę od EA lub polował na KWA w dobrej cenie.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się.

 

Ares nie robi replik G36 dla Umarexa od jakiś dwóch lat. Ostatnio jak się tym interesowałem, czyli z rok temu, to Giety dla Umarexka robiło S&T, nie wiem czy się coś zmieniło w tej kwestii.

Bron.pl albo ma stary opis repliki, albo ma jeszcze stare zapasy magazynowe.

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...