Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KSC P226- czy jest System 7?


Recommended Posts

To raczej nie jest system 7 gdyż w żadnym sklepie przy sigu nie ma wspomniane to że posiada on system 7/

 

Odsyłam do strony producenta, nie ma przy sigu zadnej wzmianki o New Structure 2 ani o Systemie 7.

http://www.kwa.com.h...ol&product=P226

 

Dobra to jest system 7, znalazłem to

http://www.military....m-7-Matal_9417t

Sry

Edited by Kopcik
Link to post
Share on other sites

Mam ponad 2 lata Siga 226R od KSC i tak ma system 7, do niego od nowości dwa magazynki.

 

Trochę z niego strzelałem i jak na razie nie ma się do czego przyczepić. Pewnie jak coś w końcu pęknie to będzie płacz i szukanie części ale na razie jest ok. Strzela, zamek się blokuje, magazynki pieruńsko szczelnie, zdarzało się w zimie że 3 miesiące nabite do połowy leżały i gaz nie uciekł.

 

Strzela nawet na hfc 134a dobrze choć ja poza pierwszą butą, którą z nim kupiłem później już korzystałem z green gazu.

 

Mam do niego kaburę od IMI i pracuje z nią bosko, żadnych obtarć, wychodzi i wchodzi gładko, blokuje się pewnie, czysta przyjemność.

 

Wygląda bardzo przyjemnie, obecnie robi głównie za dekorację jak zresztą większość mojego szpeju..

Link to post
Share on other sites

Do KCS byłem wstanie załatwić części, ale po tym jak Pulse japan zakończył działalność straciłem źródło w japonii. Ale ostatecznie ceny były takie, że taniej wychodziło kupić TM i mieć spokój. Części zamienne od KSC są drogie.

Co do KWA idzie kupić zapasowe bez kłopotu ale:

a) mieszkasz w ameryce

b) trujesz dupę lokalnym dystrybutorom

 

Do autora tematu kup se TM i miej spokój.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...