Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911A1 Firmy.


Recommended Posts

http://allegro.pl/replika-pistoletu-colt-m1911a1-full-metal-i4710734290.html

 

http://allegro.pl/kulki-asg-classic-0-12g-ok-130-szt-i4639281670.html

 

To pierwsze to pistolet colt 1911A1 ASG z Allegro (koniecznie z allegro nie piszcie mi ze lepiej z militarów itd)

 

Kulki 0,12 g wtedy generuje najlepszą moc <przynajmniej tak uważam piszcie kto sie na tym zna>

Replika ma być do strzelania na podwórku ale też ma być pierwowzorem prawdziwego ta akurat mi sie podoba,powinna być wytrzymała tutaj widzę, że jest z abs i metalu ale nie wiem czy to naciągacze na allegro

 

Jest firmy Well co sądzicie o tej firmie i czy ten pistolet tej firmy jest dobry.

Czy jest idealny do strzelania na podwórku na ile poleci kulka na takich fps (opis na allegro) kiedy mi sie rozwali i czy z takiego boli jak sie w kogoś strzeli.JEŚLI KTOŚ MA TĄ REPLIKE PROSZĘ O PORADY,NAPISZCIE MI CO SĄDZICIE O TEJ REPLICE CZY JEST DOBRA I KIEDY SKOŃCZY SIĘ JEJ ZABAWA ORAZ JAK MAM SIĘ Z NIĄ OBCHODZIĆ.

Link to post
Share on other sites

3ci twój temat dotyczący plastikowej zabawki, która do niczego poza wypychaniem kabury się nie nadaje. Jeśli ostatnie 2 miesiące spędziłeś na forum i nie przeczytałeś ani jednego z poradników, to nikt ci nie pomoże.

Nawet miałeś w jednym ze swoich tematów odpowiedź, na to co kupić w podobnych pieniądzach. Jak masz zamiar ignorować porady, to nie zaśmiecaj tego forum.

Link to post
Share on other sites

...

 

Kulki 0,12 g wtedy generuje najlepszą moc <przynajmniej tak uważam piszcie kto sie na tym zna>

...

 

To pytanie akurat nie jest związane z ASG tylko z fizyką więc się wypowiem. Faktycznie replika o tym samym napędzie nada większą prędkość początkową kulkom lżejszym jednak z tego samego powodu kulka będzie na przykład bardziej podatna na boczny wiatr. Mniejsza masa oznacza, że słabszy podmuch nada jej większą prędkość w kierunku poprzecznym. Ruch kulki w każdej z osi można rozpatrywać niezależnie, tak jak się to np. robi przy wyznaczaniu zasięgu lecącego pocisku. Twoim tokiem myślenia najlepiej byłoby strzelać z kulek ze styropianu a można sobie wyobrazić jaki byłby tego efekt.

 

Znalazłem ostatnio fajny kalkulator energii i fps kulek na jednym furum asg http://kpasg.net/sho...ad.php?p=219944 Można zobaczyć jak zależy FPS kulki od jej masy przy tej samej energii.

 

Dodam jeszcze, że wyższa prędkość powoduje większy opór powietrza (skutkiem jest np. krótki lot kulek ze styropianu). Ale tu trzeba by podać trochę więcej informacji.

Edited by jaroczaro
Link to post
Share on other sites

Kicune wykazujesz ignorancję tak wielką że aż łapki opadają. Rozumiem że mogło cię nie być akurat na tej lekcji lub nie dorosłeś jeszcze do fizyki ale energia kulki wystrzelonej z tej zabawki jest stała i zależy tylko od siły sprężyny. Waga kulki ma wpływ tylko i wyłącznie na prędkość poruszania się wylatującej kulki (zgodnie z zasadą zachowania energii).

Link to post
Share on other sites

Proponuje bana :maniak_OK:

 

Linki w opisie, wciskasz prawy* przycisk myszki na linki.

 

*prawy o tam gdzie jak wsadzisz sobie obydwa kciuki** do ucha*** to prawy będzie z tej strony gdzie masz na klawiaturze klawisze**** np. "delete" / "f12"

** kciuk to ten palec co jako jedyny jest inaczej niż reszta

*** ucho to to co sobie zatkasz kciukiem żeby sprawdzić gdzie jest prawa strona i nie będziesz przez to nic słyszał

**** klawisz to ten guzik który sprawia, że piszesz.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...