Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Baribal Poland


Recommended Posts

Mam ichnią nerkę. Ogólnie, jakość jest OK. Projekt - niestety okazuje się lipa. Tam samo niektóre rozwiązania - no cóż, tutaj nie jest kolorowo. W moim przypadku takie pierdoły jak chociażby wszycie pasa biodrowego - ciut niżej było by dużo lepiej.

 

Na plus, że można dogadać się z projektami i tym co się chce.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja mam nerke jeszcze jak nie był tak popularny :icon_smile: Te pierwsze nerki były lepsze miały skrzydełka co moim zdaniem znacznie poprawia jakoś użytkowania.

 

Generalnie jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

Edited by Fizyk
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

No ja niestety nie zdołałem zamówić niczego. Kontakt utrudniony (żeby nie powiedzieć że zlewanie klienta). Jak tylk zapytałem dlaczego tak a nie inaczej mi policzyli - brak jakiekolwiek odpowiedzi. Czyli 'jak mamy mniej zarobić to lepiej nie, i tak się znajdą inni co kupią'

Link to post
Share on other sites

To znajdź innego krawca. Mnóstwo tego jest.

 

Ja nie mam problemów, rozumiem, że facet zarobiony, znam doskonale ten stan kiedy wolisz robić niż odpisywać na maile. Ostatnio zamówiłem portfel, poczekałem co prawda chwilę, ale mam dużo lat więc nie płakałem. Jakość pierwszy sort, dobra cena, jasne odpowiedzi na moje pytania. Kupowałem i będę dalej kupował.

Link to post
Share on other sites

Nie zauważyłem żeby kontakt był wielce utrudniony. Nie dostaje się odpowiedzi natychmiast, czasem trzeba trochę poczekać, no ale ładownice same się nie uszyją. Problemu z domówieniem jakiejś rzeczy po opłaceniu zamówienia także nie ma.

Na temat jakości wielce się nie wypowiem, bo nie mam porównania, ale produkty wyglądają bardzo dobrze, uszyte z dobrego materiału, a i cena przyjemna. Fakt, na zamówienie trzeba sobie poczekać (nawet miesiąc się zdarza), cóż, taki urok sprzętu szytego na zamówienie, potrzebujesz czegoś na wczoraj, to kup gotowe w sklepie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...