Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 Classic Army , złamany w pół


Recommended Posts

Witam wszystkich

Czy może ktoś miał wczesniej do czynienia z M14 od Classic Army? jak na zdjęciu ponizej widać poszedł na pół , może ktoś miał jakiś pomysł jak to naprawić , i wzmocnić? jakieś sprawdzone patenty? :icon_smile:

Po za tym poszukuję jakiegoś serwisu , osoby która była w stanie serwisować tą replikę , nie każdy chce się tego podjąć , jeżeli ktoś by coś słyszał to proszę o kontakt :)

ps. dodam jeszcze że nie jest ukruszony żaden element i idealnie się wpasowuje

 

IMG_0418.jpg

 

IMG_0419.jpg

 

IMG_0420.jpg

 

Dzięki , pozdrawiam!

Edited by Krayech
Link to post
Share on other sites

dzieki ale nic mi do głowy nie przychodzi gdzie mogą być zakłady co to zespalają , był kiedyś podobny temat i jedna osoba opisywała jak zespoiła swoją mke i wzmocniła jakimiś blaszkami żeby się znów nie złamała , poszukam na zagranicznych stronach jak coś znajde to tu umieszczę ,może komuś się przyda

 

ale dalej jestem otwarty na sugestie :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

^up tred211

Paskudzone super mocnym magicznym klejem który "powinien" związać to :icon_biggrin:

 

 

Poniżej zdjęcia już po naprawie , naprawa dokonana w warsztacie który zajmuje się spawaniem plastików głównie samochodowych , podobno ciężko było dobrać rodzaj abs , od środka dodatkowo wzmocniony grubszą warstwą , silnik , zamek elegancko siedzi. Zaproponowano mi jeszcze "zagruntowanie" tak żeby śladu nie było widać ,ale trzeba było by czekać i to by podwyższyło koszta.

Zadowolony z efektów jestem ^_^

Koszt 50zł

 

IMG_0430.jpg

 

IMG_0431.jpg

 

IMG_0432.jpg

 

IMG_0433.jpg

Edited by Krayech
Link to post
Share on other sites

Mam łoże od Cymy. Kolor "drewniany". Mogę Ci tanio odsprzedać.

 

łoże od cymy/tm/g&p/karta nie pasuje.

 

Zadowolony z efektów jestem ^_^

Koszt 50zł

 

Efekt bardzo ciekawy, ale nowe łoża były swego czasu za 219 zł, a używki M14 od G&G/CA (ten sam standard) chodziły w zależności od stanu po 50-150 zł. Nie mówiąc o tym, że na allegro da się dorwać ostre drewno do dopasowania po niezłych cenach :) chyba, że to spawanko naprawdę wyszło. albo jakąś gwarancję dali.

Link to post
Share on other sites

^Krwawy

teraz w środku jest dodatkowo wzmocnione o wiele grubszą warstwą absu , bylo spawane tym samym rodzajem , na pewno o niebo lepiej niż fabrycznie z wytrzymałością teraz

 

^Lesio

Szukałem dłuższy czas łozy od CA , nic nie mogłem znaleźć , a co do drewnianej to już trzeba głębiej majsterkować , 50zł za zrobienie przebiło tą ofertę :D spawanie wyszło , gwarancje mam też jak w tym miejscu pęknie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...